Współtworzenie programów poradnikowych

Z chęcią pomagamy dziennikarzom prasowym, radiowym i telewizyjnym w przygotowywaniu materiałów o tematyce żywieniowej. Mamy doświadczenie we współtworzeniu licznych programów oraz udzielaniu wywiadów  radiowych, telewizyjnych oraz dla telewizji internetowych.

Już na samym początku działalności poradni Dietosfera wzięliśmy udział w ambitnym projekcie utworzenia programu poradnikowego, w całości poświeconego dietom i zasadom zdrowego odżywiania w Kuchni TV. Program miał wdzięczną nazwę „Dietosfera”  :) Współtworzyliśmy ten program „od podszewki” , wymyślając tematykę, pisząc scenariusze do wszystkich odcinków, sprawując nadzór merytoryczny nad całością. Jeden z naszych dietetyków i współwłaścicielka poradni- Magda Jarzynka, była także współprowadzącą, gospodynią  program, w towarzystwie dziennikarki Doroty Szelągowskiej oraz kucharza Witka Iwańskiego.

Współtworzyliśmy także program rozrywkowy „Zdrowie na widelcu” w Polsat Cafe, opowiadający o tym jak jeść bardzo smakowicie i zdrowo. Nasi dietetycy sprawowali nadzór merytoryczny nad scenariuszami. Gospodynią programu była Anna Guzik, a dietetycy z poradni Dietosfera- Magdalena Jarzynka i Agata Lewandowska udzielały w nim także swoich porad. Program gościł na antenie Polsat Cafe przez 5 lat i miał 86 odcinków!

Byliśmy także współtwórcami „Grzeszków na widelcu” w Polsat Cafe. Prowadzącymi program były- Anna Guzik i Elżbieta Romanowska. W „Grzeszkach..” podobnie jak w „Zdrowiu na widelcu” swoją wiedzą podzieliły się – Agata Lewandowska i Magda Jarzynka.

Dietetycy poradni dietetycznej Dietosfera opiekowali się uczestniczkami programu "Agentka do zadań specjalnych" dbając o zmiany w ich sposobie żywienia. Wspieraliśmy prowadzącą Mariolę Bojarską. Program był emitowany na łamach TVN Style.

Mieliśmy także mały epizod z …serialem obyczajowym  :) Sprawdzaliśmy pod kątem merytorycznym scenariusz serialu „XXL”, którego główną bohaterką była dietetyczka, grana przez Edytę Jungowską.

To tylko kilka przykładów naszych działań w telewizyjnym świecie :)

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce  My w mediach oraz w dziale Realizacje.