Dietosfera - Śródmieście

placowki

 

W sercu Warszawy, tuż obok centrum handlowego Arkadia, koło Ronda "Radosława", znajduje się placówka Dietosfera-Śródmieście.  Idealne położenie sprawia, że do Dietosfery można dogodnie dojechać z każdego zakątka stolicy. Do dyspozycji mamy zarówno linię metra, jak i rozbudowaną komunikację tramwajową i autobusową. Pacjenci mogą korzystać z miejsc parkingowych w pobliżu budynku przy ulicy Dzikiej lub przy Słomińskiego, a także z ogromnego, bezpłatnego parkingu centrum handlowego Arkadia (rekomendowane rozwiązanie).

W placówce Dietosfera-Śródmieście Pacjentami zajmują się:

Magdalena Czyrynda-Koleda

Ewa Sypnik-Pogorzelska

Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska

Monika Stromkie-Złomaniec

Zapraszamy do zapoznania się z wizytówkami naszych dietetyków

Poradnia Dietetyczna Dietosfera – Warszawa, Śródmieście

Al. Jana Pawła II 80/1 w klatce B (lokal nr 1, klatka B, 1 piętro, wejście od Al. Jana Pawła II) - zobacz mapę dojazdową

00-195 Warszawa

tel. (022) 258 97 47 lub 666 555 819

e-mail: kontakt@dietosfera.pl

Jak dojechać?

Samochodem:

Można do nas dojechać od strony Al. Jana Pawła, wjeżdżając w ul. Dziką lub od ul. Stawki także wieżdżając w ul. Dziką, na której można zaparkować (uwaga parkometry). Polecamy też bezpłatny parking centrum handlowego Arkadia (rekomendowane rozwiązanie).

Linie tramwajowe: 1, 17, 33, 35, 41 (przystanek Rondo "Radosława"- 06)

Linie autobusowe: 500 (przystanek Rondo "Radosława" 03)

Metro Dworzec Gdański- na piechotę około 10 minut lub 2 przystanki tramwajowe- linie 1, 28, 41 lub autobusem linii 500

Aktualne rozkłady jazdy sprawdzisz na stronie: www.ztm.waw.pl.

Sprawdź dojazd na: www.jakdojade.pl

ZAPRASZAMY!

 

WARSZAWA PRAGA

Poradnia znajduje się na przeciwko Szpitala Grochowskiego, przy ulicy Grenadierów, na parterze niedużej kamienicy. Budynek znajduje się kilkadziesiąt metrów od alei Waszyngtona i przystanku tramwajowego „Grenadierów”, oraz tuż obok przystanku autobusowego „Szpital Grochowski”.

Placówka jest ulokowana na Pradze Południe, na granicy Saskiej Kępy i Grochowa, w bezpośredniej bliskości Ronda Wiatraczna, Ronda Waszyngtona, oraz blisko mostów – Łazienkowskiego oraz Poniatowskiego (4 minuty samochodem).

Można do nas łatwo dojechać z Saskiej Kępy, Powiśla, Mokotowa, Pragi Północ, Grochowa, Gocławia, Targówka i Zacisza, a także z nieco odleglejszych terenów takich jak Ząbki, Marki, Wawer, Rembertów, Józefów czy Otwock. Bezpośrednie, wygodne połączenie tramwajowe z Centrum gwarantuje szybki dojazd, nawet w godzinach szczytu. Do dyspozycji pacjentów są miejsca parkingowe na ulicy, tuż pod oknami gabinetu - na ulicy Kirasjerów. Można także zaparkować na pobliskim parkingu przy pawilonach handlowo-usługowych.

Na Pradze Pacjentami zajmie się Agata Lewandowska (Białek) – doświadczony i empatyczny dietetyk.

Poradnia Dietetyczna Dietosfera – Warszawa, Praga

ul. Grenadierów 38/2 (parter) - zobacz mapę dojazdową

04-073 Warszawa

tel. (022) 258-97-47 lub 666 555 819

e-mail: kontakt@dietosfera.pl

Jak dojechać?

Dojazd samochodem:

od strony Alei Stanów Zjednoczonych, lub od Alei Waszyngtona – uwaga – nie można skręcić w Grenadierów bezpośrednio z Alei Waszyngtona (jest zakaz) – należy wjechać w ulicę Międzyborską i następnie ulicą Cyraneczki dojechać do Grenadierów.

Do dyspozycji pacjentów są miejsca parkingowe na ulicy, tuż pod oknami gabinetu - na ulicy Kirasjerów. Można także zaparkować na pobliskim parkingu przy pawilonach handlowo-usługowych.

Linie tramwajowe: tramwaje 9 i 24 – przystanek Grenadierów

Linie autobusowe: 521 - przystanek Grenadierów

135, 311 – przystanek Szpital Grochowski

141, 143, 188, 523 – przystanek Os.Majdańska na Alei Stanów Zjednoczonych

Aktualne rozkłady jazdy sprawdzisz na stronie: www.ztm.waw.pl.

Sprawdź dojazd na: www.jakdojade.pl

ZAPRASZAMY!