Warsztaty w Olsztynie

 Warsztaty w Olsztynie

Dnia 8 marca z okazji  Dnia Kobiet nasi dietetycy zostali zaproszeniu do prowadzenia warsztatów w Olsztynie w Galerii Warmińskiej. Mimo pięknej pogody na dworze, spotkanie zgromadziło wiele kobiet .

Magdalena Czyrynda – Koleda poprowadziła „ Koktajlowy  zawrót głowy”  podczas którego opowiadała o składnikach, które poprawiają wygląd skóry, włosów i paznokci, dają energię i oczyszczają nas na wiosnę. Uczuliła, że mało znane koktajle to świetny sposób aby w małej objętości skumulować bogactwo witamin, minerałów, białka i dobrych tłuszczy.

Podczas degustacji zaproponowała niespotykany koktajl z awokado i miodem na chudym mleku, który doskonale syci i wzmacnia organizm.

Druga część warsztatów była poświęcona czekoladzie i jej pozytywnym wpływie na organizm, poprowadziła ją Monika Stromkie-Złomaniec. Temat bardzo przypadł słuchaczkom do gustu, pojawiło się wiele pytań dotyczących tego jak kupić „dobrą” czekoladę i na co zwracać uwagę czytając etykietę. Monika rozwiała także wiele wątpliwości i mitów na temat czekolady, między innymi -negatywnego wpływu jej na cerę.