Dieta online Warszawa

Nie masz możliwości osobistego spotkania z dietetykiem? Mieszkasz poza Warszawą lub poza granicami kraju? Nie możesz dojechać do poradni na spotkanie? Nie masz po prostu czasu? Potrzebujesz indywidualnej diety? Chcesz się odchudzać? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z usług dietetyka online – Warszawa. Nasza oferta to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Wiele osób nie ma bowiem czasu na dojazd do przychodni czy po prostu mieszka daleko od stolicy, a ze względu na nasze doświadczenie, szeroki wachlarz usług czy wysokie kwalifikacje pracujących u nas specjalistów, chce skorzystać właśnie z oferty Dietosfery. Dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Z Pacjentami kontaktujemy się także zdalnie. W jaki sposób? Możliwości jest naprawdę wiele. Profesjonalnych porad żywieniowych możesz zasięgnąć między innymi:

 • mailowo,
 • na videoczacie,
 • telefonicznie.

Jeśli zatem chcesz umówić się na spotkanie online z dietetykiem, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, zwiększyć masę mięśniową, poprawić swoje nawyki żywieniowe czy rozwiązać konkretne problemy zdrowotne – nasz dietetyk przyjmie Cię na konsultacji online. Nasze spotkania za pośrednictwem Internetu są wygodne, dzięki czemu możesz uzyskać wsparcie, którego potrzebujesz, nie wychodząc z domu.

Dlaczego warto skorzystać z usług dietetyka on-line?

 • wygodne konsultacje z każdego miejsca – nie musisz się przemieszczać ani zmieniać swojego harmonogramu; spotkania odbywają się online, w dogodnym dla ciebie czasie i miejscu;
 • personalizowany plan żywieniowy – nasz doświadczony dietetyk dostosuje plan żywienia do twoich indywidualnych potrzeb i celów;
 • wsparcie na wyciągnięcie ręki – będziesz mieć stały kontakt z dietetykiem, który pomoże ci śledzić postępy i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania;
 • skuteczne wyniki – dzięki profesjonalnemu podejściu i spersonalizowanym planom żywienia, osiągniesz swoje cele zdrowotne.

Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, zyskać więcej energii, poprawić swoje zdrowie, czy lepiej zaplanować swoją dietę – specjaliści z Dietosfery są tutaj po to, aby ci pomóc. Dzięki wsparciu naszych dietetyków on-line osiągniesz swoje cele zdrowotne i będziesz cieszyć się lepszym samopoczuciem! Chcesz poszerzać swoją wiedzę z zakresu komponowania zbilansowanych posiłków? Zapraszamy na nasze warsztaty i szkolenia dietetyczne online, na których nauczysz się wykorzystywać nowe, ogólnodostępne i sezonowe produkty, przygotowywać zdrowe przekąski czy tworzyć pyszne i zdrowe posiłki dla całej rodziny!

Jak wygląda usługa dietetyka online?

Usługę dietetyka online zaczynamy od wypełnienia szczegółowego formularza na stronie lub w trakcie umówionego wcześniej spotkania online. Dzięki niemu specjalista dowie się, jaki jest Twój cel, a także stan zdrowia, tryb życia, aktywność fizyczna oraz preferencje żywieniowe. Dzięki dokładnemu wywiadowi żywieniowemu i zdrowotnemu nasz doświadczony specjalista do spraw żywienia ułoży dla Ciebie dietę indywidualnie dopasowaną do Twoich problemów i potrzeb. Na podstawie zebranych danych dietetyk opracuje dla Ciebie także zalecenia żywieniowe. Przez miesiąc od otrzymania diety możesz konsultować z dietetykiem przebieg terapii i wyjaśniać wątpliwości za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Dieta on-line Warszawa
Dieta online Dietosfera

Czy usługa dietetyka online różni się od tradycyjnego spotkania?

Część osób może zastanawiać się, czy zdalne skorzystanie z pomocy specjalisty żywieniowego ma sens. Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna — zdecydowanie tak. Usługa dietetyka online niemal niczym nie różni się od tradycyjnego spotkania. Cały proces jest jedynie wyraźnie szybszy i dla niektórych wygodniejszy. Nie musisz bowiem zgłaszać się osobiście na wizytę, a większość zadań możesz wykonać w dogodnym dla siebie czasie.

Wywiad, który podczas osobistego spotkania prowadzony jest przez specjalistę, w przypadku spotkania online zastępuje formularz lub na spotkaniu online jest wypełniany z dietetykiem. Dzięki temu to Ty wybierasz dogodną dla siebie formę wizyty. Na podstawie formularza możliwe jest bowiem ułożenie skutecznej i przede wszystkim zdrowej diety. Zdalnie można także skontaktować się z dietetykiem. Jedyna różnica polega na tym, że rozmowę będziesz prowadził nie w fotelu w naszej przychodni, a w dowolnym miejscu na świecie, ponieważ potrzebujesz do tego wyłącznie telefonu lub urządzenia z dostępem do Internetu.

Formularz diety online

  Dane osobowe:

  Jaki jest twój cel:

  Stan zdrowia:

  Czy cierpisz na jakąś z wymienionych chorób przewlekłych?

  Czy przyjmujesz jakieś leki?

  Czy stosujesz suplementację witaminowo-mineralną?

  Czy jesteś uczulony/-a na określone produkty spożywcze?

  Czy jesteś w ciąży?

  Czy obecnie karmisz piersią?

  Aktywność fizyczna:

  Wywiad żywieniowy:

  Czy jadasz na mieście ( restauracje, bary, kawiarnie )?

  Czy stosowałeś/-aś diety specjalne?

  Czy stosowałeś/-aś preparaty wspomagające odchudzanie?

  Czy palisz papierosy?

  Czy pijesz alkohol?

  Czy w miejscu pracy jest kuchenka mikrofalowa?

  O której idziesz spać, o której wstajesz?

  Jak wyglądał Twój wczorajszy dzień żywieniowo?

  Zdjęcia sylwetki ( Nieobowiązkowe )


  Dodatkowe informacje Czy o czymś jeszcze powinniśmy wiedzieć?

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania dietosfera.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

  Please prove you are human by selecting the cup.

  Oferta diety online

  FORMULARZ DIETY ZOSTAŁ WYSŁANY. PROSIMY O WYBÓR ODPOWIEDNIEJ DIETY ON-LINE I DOKONANIE PŁATNOŚCI.

  Pakiet podstawowy diety wzorcowej online:

  199

  Pakiet rozszerzony diety wzorcowej online:

  300

  Pakiet rozszerzony ekstra:

  500

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z wygodnej diety online. Zgłoszenia możesz dokonać za pomocą poczty elektronicznej – kontakt@dietosfera.pl , przez telefon – 666 555 819 lub 22 258 97 47 lub wypełniając powyższy formularz.

  Oferta diety online

  Konsultacja dietetyczna online:

  199
  • Ilość:

  Dieta wzorcowa online:

  300
  • Ilość:

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z wygodnej diety online. Zgłoszenia możesz dokonać za pomocą poczty elektronicznej – kontakt@dietosfera.pl , przez telefon – 666 555 819 lub 22 258 97 47 lub wypełniając powyższy formularz.

  Zakres usług w ofercie dieta online:

  • dieta odchudzająca dla dorosłych;

  • odchudzanie dzieci i młodzieży;

  • zdrowe odżywianie dzieci;

  • dieta na płodność;

  • dieta dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią;

  • odchudzanie po ciąży;

  • dieta w chorobach – cukrzyca, Hashimoto, hipercholesterolemia, insulinooporność;

  • dieta eliminacyjna w alergiach i uzasadnionych nietolerancjach pokarmowych;

  • dieta dla wegetarian i wegan;

  • dieta dla osób aktywnych.

  Dieta on-line Dietosfera

  Skontaktuj się z nami!

  Nie wiesz czego potrzebujesz?
  Umów się na spotkanie!

   Please prove you are human by selecting the heart.