Zdrowe odżywianie

Dietosfera to poradnia dietetyczna, która w znakomitej większości zajmuje się tworzeniem diet odchudzających. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pracujemy także z nieletnimi dbając o to, aby dieta odchudzająca dla dzieci była odpowiednio zbilansowana i pozwalała prawidłowo rozwijać się młodemu organizmowi.

Jako doświadczeni dietetycy posiadający stosowne, kierunkowe wyższe wykształcenie w zakresie żywienia człowieka, proponujemy tworzenie zdrowych programów żywieniowych, które poza racjonalnym odchudzaniem biorą pod uwagę zapotrzebowanie na składniki odżywcze, sole mineralne i witaminy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Naszych klientów zapraszamy na:

  • konsultacje odchudzające i rozpisywanie diety,

  • odchudzanie dzieci,

  • odchudzanie po ciąży.

Dietetyk Warszawa
Porady dietetyczne Warszawa

Nasze programy żywieniowe powstają na podstawie solidnego wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, jaki przeprowadzamy z pacjentem już podczas pierwszej konsultacji dietetycznej. Zawsze staramy się jak najwięcej dowiedzieć o naszych klientach – pytamy o:

  • nawyki żywieniowe,

  • preferencje żywieniowe,

  • stan zdrowia i ewentualnie przyjmowane leki,

  • tryb życia,

  • aktywność fizyczną.

Podstawą do tworzenia planu odchudzania jest także analiza składu ciała, która pokazuje procentową zawartość wody, mięśni i tkanki tłuszczowej pacjenta.

Wszystkie te elementy pozwalają stworzyć nam dostosowaną do Twoich potrzeb dietę odchudzającą uwzględniającą zarówno zapotrzebowanie na energię, jak i problemy zdrowotne czy ulubione potrawy i potrzebne organizmowi składniki.

Zgodnie z zapotrzebowaniem klienta wykonujemy analizę jadłospisu i rozpisujemy 7-dniowe diety wzorcowe, które pozwalają szybko zweryfikować zarówno determinację pacjenta, jak i sprawnie rozpocząć proces odchudzania.

Odchudzanie

Zobacz efekty – Ty też tak możesz

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie tworzenia skutecznej diety odchudzającej. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych historii naszych klientów, którzy dzięki naszej pomocy uzyskali wymarzone sylwetki. Swoje przeżycia opisują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Swoje historie opowiedzieli nasi pacjenci:

Gdzie nas znaleźć?

Ty także możesz osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę. Zapraszamy do naszej poradni zlokalizowanej w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 80/B1. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i oczekiwania. Oferowany przez nas kompleksowy program dietetyczny sprawi, że także Ty poczujesz się doskonale w swoim ciele. Znajdziesz nas przy Rondzie Radosława naprzeciwko centrum handlowego Arkadia.

Zadzwoń i umów się na pierwszą wizytę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Al. Jana Pawła II 80/1, Warszawa

+48 666 555 819

kontakt@dietosfera.pl

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Serce.