Zdrowe odżywianie

Dietosfera to miejsce, w którym znajdziesz pomoc w odchudzaniu – Warszawa Żoliborz. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pracujemy także z nieletnimi, dbając o to, aby dieta odchudzająca dla dzieci była odpowiednio zbilansowana i pozwalała prawidłowo rozwijać się młodemu organizmowi.

Jako doświadczeni dietetycy posiadający stosowne, kierunkowe wyższe wykształcenie w zakresie żywienia człowieka, proponujemy tworzenie zdrowych programów żywieniowych, które poza racjonalnym odchudzaniem biorą pod uwagę zapotrzebowanie na składniki odżywcze, sole mineralne i witaminy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Naszych klientów zapraszamy na:

Dietetyk Warszawa
Porady dietetyczne Warszawa

Wywiad poprzedzający ułożenie diety

Proponowane przez nas jadłospisy powstają na podstawie solidnego wywiadu żywieniowego i zdrowotnego stanowiącego fundament ułożenia diety. Przeprowadzamy go z Pacjentem już podczas pierwszej konsultacji. Zawsze staramy się jak najwięcej dowiedzieć o naszych Klientach, dlatego pytamy między innymi o:

  • nawyki żywieniowe,
  • preferencje żywieniowe,
  • stan zdrowia i ewentualnie przyjmowane leki,
  • tryb życia,
  • aktywność fizyczną.

Podstawą do tworzenia planu odchudzania jest także analiza składu ciała, która pokazuje między innymi procentową zawartość wody, mięśni i tkanki tłuszczowej pacjenta. Wszystkie te elementy pozwalają stworzyć nam dostosowaną do Twoich potrzeb dietę odchudzającą, uwzględniającą zarówno zapotrzebowanie na energię, jak i problemy zdrowotne czy ulubione potrawy i potrzebne organizmowi składniki.

Zgodnie z zapotrzebowaniem klienta wykonujemy analizę jadłospisu i rozpisujemy 7-dniowe diety wzorcowe lub miesięczne programy żywieniowe, które pozwalają szybko zweryfikować zarówno determinację pacjenta, jak i sprawnie rozpocząć proces odchudzania.

Odchudzanie

Efekty diety odchudzającej

Dla większości naszych Pacjentów zależy na tym, aby jak najszybciej zrzucić zbędne kilogramy. I nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ osiągnięcie satysfakcjonującej sylwetki jest głównym celem osób decydujących się na redukcję masy ciała. Kiedy zatem pojawią się pierwsze efekty diety odchudzającej? Niestety trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Tempo zrzucania kilogramów jest uzależnione od wielu czynników. Warto jednak zachować przy tym cierpliwość.

Jedną z najważniejszych zasad odchudzania jest bowiem bezpieczeństwo. W związku z tym nie można radykalnie zmniejszyć liczby spożywanych dziennie kalorii, gdyż wiązałoby się to ze znacznym ryzykiem. Odpowiednie zbilansowanie posiłków, połączone z regularnością ich spożywania jest jednak gwarancją zmniejszenia masy ciała, przy jednoczesnym zapewnieniu organizmowi niezbędnych wartości odżywczych. Jeśli zatem jesteś zainteresowany wprowadzeniem diety odchudzającej, a jednocześnie zależy Ci na dobrym samopoczuciu i zachowaniu przy tym bezpieczeństwa, odwiedź naszą poradnię.

Gdzie nas znaleźć?

Ty także możesz osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę. Zapraszamy do naszej poradni zlokalizowanej w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 80/B1. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i oczekiwania. Oferowany przez nas kompleksowy program dietetyczny sprawi, że także Ty poczujesz się doskonale w swoim ciele. Znajdziesz nas przy Rondzie Radosława naprzeciwko centrum handlowego Arkadia.

Zadzwoń i umów się na pierwszą wizytę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Al. Jana Pawła II 80/1, Warszawa

+48 666 555 819

kontakt@dietosfera.pl

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Please prove you are human by selecting the cup.