Dietosfera to jedna z najdłużej istniejących na rynku poradni dietetycznych w Warszawie. Pacjenci odwiedzają nas już od 15 lat. W tym czasie poradni udało się zdobyć renomę i bogate doświadczenie. Dietetykom z Dietosfery zaufało wielu Pacjentów indywidualnych i Klientów biznesowych. Specjalizujemy się w szeroko pojętym poradnictwem żywieniowym oraz dietoprofilaktyką schorzeń cywilizacyjnych i dietoterapią chorób, w których leczeniu żywienie odgrywa kluczową rolę. Wśród pacjentów są również dzieci.

Specjaliści z przychodni dietetycznej Dietosfera

Najważniejsze dla pracowników Dietosfery są wiedza, doświadczenie oraz indywidualne podejście do Pacjenta. Specjaliści z Poradni Dietetycznej Dietosfera to wyłącznie dietetycy z wykształceniem kierunkowym zdobytym podczas studiów na SGGW lub Uniwersytecie Medycznym. Cechuje ich przede wszystkim wieloletnie (dwudziestoletnie) doświadczenie, gwarantujące najwyższy poziom obsługi w miłej i przyjaznej atmosferze. W naszym gabinecie spotkasz przede wszystkim osoby z pasją, ale też z szeroką wiedzą dotyczącą żywienia człowieka. Wyróżniamy się umiejętnością przekazywania fachowych informacji w prosty i przystępny sposób, aby swobodnie można było je wykorzystać w codziennym życiu.

Zespół skonsultował już ponad 5500 Pacjentów. Dietetyków z Dietosfery wyróżnia indywidualne podejście do pacjentów. Dzięki temu każda dieta jest w pełni dopasowana do potrzeb Klienta, a w cenę programu wliczone są już konsultacje pozwalające na weryfikację i ewentualną modyfikację zaleceń.

Edukacja żywieniowa

Działalność poradni dietetycznej Dietosfera obejmuje poza współpracą z pacjentami także wiele innych działań. Wśród obszarów aktywności poradni znajduje się edukacja żywieniowa, zwłaszcza szkolenia i wykłady. Specjaliści z poradni współtworzą programy poradnikowe i lifestylowe dla telewizji – m.in. – program „Dietosfera” dla Kuchni+, „Agentka do zadań specjalnych” w TVNStyle, „Zdrowie na widelcu” i „Grzeszki na widelcu” w Polsat Cafe. Pracują też jako eksperci żywieniowi w mediach – m.in. w „Dzień Dobry TVN” oraz „Pytaniu Na Śniadanie”. Wypowiadają się również na łamach dzienników i prasy kobiecej: Zdrowie, Uroda, Elle, Shape, Samo Zdrowie oraz biorą udział w różnych kampaniach społecznościowych na rzecz wzrostu świadomości żywieniowej dzieci czy osób dorosłych, takich jak np. „Pora na pomidora”, „Warzywa i owoce na szczęście”, „Doceń olej rzepakowy”, „Jedz owoce i warzywa”. Dietetycy z Dietosfery są też autorami książek z zakresu żywienia – „Dieta albo cud. Test 42 diet”, „Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu”- 2 wydania, „Dieta w ciąży. Zdrowe przepisy na 9 miesięcy”, „Polska kuchnia bezglutenowa”, „Domowe kiszonki”, „Dieta wegańska na cztery pory roku”, „Żywienie dziecka w pierwszym roku zycia”, „Metoda żywieniowa BLW”, „Jedz i chudnij z dietą sirt”, „Lunchbox. Zdrowe i smaczne posiłki do pracy”.

Gabinet dietetyczny – Warszawa Żoliborz

Jeśli szukasz dobrego gabinetu dietetycznego – Warszawa Żoliborz, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Nasi specjaliści są w stanie pomóc zarówno osobom borykającym się z różnego rodzaju chorobami dietozależnymi, jak i tym, które chcą zrzucić kilka kilogramów i poprawić swoją sylwetkę. Warto wiedzieć, że na wizytę u dietetyka nigdy nie jest za późno. Jeśli zatem źle się czujesz w swoim ciele lub po prostu zależy Ci na tym, aby zadbać o swój organizm poprzez lepsze odżywianie, zapraszamy do zapisania się na wizytę. Korzystając ze świadczonych przez nas usług, możesz liczyć na profesjonalne porady specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym osiągnięcie zamierzonego celu stanie się znacznie prostsze. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących wizyty zachęcamy do kontaktu.

Ile czasu trwa konsultacja dietetyczna w naszej przychodni?

Rodzaj wprowadzanej diety uzależniony jest od wielu czynników. Wpływ ma na to między innymi stan zdrowia Pacjenta, a także to, jakie efekty chce osiągnąć osoba, która się do nas zgłasza. Warto również zaznaczyć, że jadłospis przygotowywany jest także na podstawie preferencji żywieniowych Pacjenta. W końcu dieta ma być nie tylko skuteczna, ale musi też być ona smaczna. Zgromadzenie niezbędnych informacji wymaga więc czasu. Ile trwa zatem konsultacja dietetyczna w naszej przychodni? Pierwsza konsultacja trwa około godziny, a spotkania kontrolne 30 minut.

Jak już niejednokrotnie zaznaczyliśmy, do każdej osoby, która zgłosi się do nas na wizytę, podchodzimy indywidualnie i poświęcamy jej tyle czasu, ile jest wymagane do zebrania wytycznych pozwalających opracować dietę. Spotkanie ze specjalistą składa się między innymi ze szczegółowego wywiadu, a w razie konieczności przeprowadzenia niezbędnych pomiarów na analizatorze składu ciała oraz rozmowie o stanie zdrowia, przeanalizowania badań, które pozwolą nam opracować jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb.

Pomoc żywieniowa dla dzieci i dorosłych

Z usług świadczonych przez naszych dietetyków mogą skorzystać osoby w dowolnym wieku. Oferujemy bowiem pomoc żywieniową dla dzieci i dorosłych. Niezależnie zatem od tego czy chcesz zadbać o zdrowie swoje czy Twojego dziecka, możesz liczyć na naszą pomoc. Specjalizujemy się między innymi w żywieniu kobiet w ciąży, układaniu diet wspomagających płodność czy w odchudzaniu dzieci. Warto także zaznaczyć, że z naszych usług mogą skorzystać również osoby zmagające się z różnego rodzaju chorobami. Opracowujemy bowiem jadłospisy, które pozwalają wykluczyć na przykład alergeny czy inne składniki mające negatywny wpływ na zdrowie osób ze schorzeniami.

zespół dietosfery

Nasz Zespół

Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska

Magdalena
Jarzynka-Jendrzejewska

Właściciel, specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk

Ukończyła studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW, posiada także uprawnienia pedagogiczne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ewa Sypnik-Pogorzelska

Ewa
Sypnik-Pogorzelska

Właściciel, specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk

Specjalistka z zakresu nauki o żywieniu człowieka, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Agata Lewandowska

Agata
Lewandowska

Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk

Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk z ponad 8-letnim doświadczeniem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Magdalena Czyrynda-Koleda

Ewa
Białecka

dietetyk

Młoda, zdolna, kreatywna! Tworzy materiały edukacyjne i szkoleniowe oraz ebooki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nasza Poradnia

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Please prove you are human by selecting the car.