Dietosfera to jedna z najdłużej istniejących na rynku poradni, działająca już 11 lat. W tym czasie poradni udało się zdobyć renomę i bogate doświadczenie. Dietetykom z Dietosfery zaufało wielu pacjentów indywidualnych i klientów biznesowych.

Poradnia zajmuje się szeroko pojętym poradnictwem żywieniowym oraz dietoprofilaktyką schorzeń cywilizacyjnych i dietoterapią chorób, w leczeniu których żywienie odgrywa kluczową rolę. Wśród pacjentów są również dzieci.

Najważniejsze dla pracowników Dietosfery są wiedza, doświadczenie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Dietetycy z Poradni Dietetycznej Dietosfera to wyłącznie dietetycy z wykształceniem kierunkowym na SGGW lub Uniwersytecie Medycznym oraz z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi w miłej i przyjaznej atmosferze. Specjaliści Dietosfery to przede wszystkim osoby z pasją ale też z szeroką wiedzą dotyczącą żywienia człowieka. Wyróżniają się umiejętnością przekazywania fachowych informacji w prosty i przystępny sposób, aby swobodnie można było je wykorzystać w codziennym życiu.

Zespół skonsultował już ponad 4000 pacjentów. Dietetyków z Dietosfery wyróżnia indywidualne podejście do pacjentów – każda dieta jest w pełni dopasowana do potrzeb Klienta, a w cenę programu wliczone są już konsultacje pozwalające weryfikację i ewentualną modyfikacje zaleceń.

Działalność poradni dietetycznej Dietosfera obejmuje poza współpracą z pacjentami także wiele innych działań. Wśród obszarów aktywności poradni znajduje się edukacja żywieniowa, zwłaszcza szkolenia i wykłady. Specjaliści z poradni współtworzą programy poradnikowe i lifestylowe dla telewizji – m.in. – program „Dietosfera” dla Kuchni+, „Agentka do zadań specjalnych” w TVNStyle, „Zdrowie na widelcu” i „Grzeszki na widelcu” w Polsat Cafe.. Pracują też jako eksperci żywieniowi w mediach- m.in. w Dzień dobry TVN, Pytaniu na śniadanie. Wypowiadają się również na łamach dzienników i prasy kobiecej: GW, Rz, Zdrowie, Uroda, Elle, Shape, Samo Zdrowie oraz biorą udział w różnych kampaniach społecznościowych na rzecz wzrostu świadomości żywieniowej dzieci czy osób dorosłych. Dietetycy z Dietosfery są też autorami książek z zakresu żywienia- „Dieta albo cud. Test 42 diet”, „Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu.”- 2 wydania, „Dieta w ciąży. Zdrowe przepisy na 9 miesięcy.”, „Polska kuchnia bezglutenowa”.

zespół dietosfery

Nasz Zespół

Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska

Magdalena
Jarzynka-Jendrzejewska

Właściciel, specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk

Ukończyła studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW, posiada także uprawnienia pedagogiczne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ewa Sypnik-Pogorzelska

Ewa
Sypnik-Pogorzelska

Właściciel, specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk

Specjalistka z zakresu nauki o żywieniu człowieka, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Agata Lewandowska

Agata
Lewandowska

Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk

Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk z ponad 8-letnim doświadczeniem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Magdalena Czyrynda-Koleda

Ewa
Białecka

dietetyk

Młoda, zdolna, kreatywna! Tworzy materiały edukacyjne i szkoleniowe oraz ebooki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nasza Poradnia

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samochód.