W obecnych czasach coraz większa liczba osób zwraca uwagę na prawidłowe odżywianie. I jest niezwykle ważne, ponieważ ma to istotny wpływ nie tylko na zdrowie, ale także lepsze samopoczucie. Jeśli jednak zależy Ci na zrzuceniu kilku kilogramów lub Twój organizm nie toleruje niektórych pokarmów, konieczne może okazać się wprowadzenie planu żywieniowego. W przypadku, gdy szukasz poradni zajmującej się opracowywaniem diety w Warszawie na Żoliborzu, skorzystaj z naszych usług. Zatrudniani przez nas specjaliści dołożą wszelkich starań, aby przygotować Ci jadłospis, dzięki któremu szybko zauważysz zmiany zachodzące w organizmie. W przypadku chęci zapisania się na wizytę zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail. Do dyspozycji pozostajemy także w przypadku jakichkolwiek pytań.

Czym charakteryzują się opracowywane przez nas diety?

Zdrowe odchudzanie Warszawa

Układaniem diet na potrzeby naszych Pacjentów codziennie zajmują się pracujący w poradni specjaliści. Czym charakteryzują się opracowywane plany żywieniowe? Przede wszystkim są one starannie dobrane do każdej osoby, która się do nas zgłasza. Pod uwagę bierzemy czynniki, takie jak między innymi stan zdrowia Pacjenta, jego tryb życia czy aktywność fizyczną. Oprócz tego dieta dopasowywana jest do efektów, które chce osiągnąć Pacjent. Jadłospis różni się zatem w przypadku między innymi matek zainteresowanych odchudzaniem po ciąży oraz osób chcących zwiększyć swoją masę. Warto jednocześnie zaznaczyć, że proponowane przez nas diety są dostosowane do preferencji żywieniowych Pacjentów. Dietę staramy się bowiem ułożyć w taki sposób, aby wykluczyć z niej nielubiane składniki oraz te, które są u danej osoby niewskazane z powodów zdrowotnych.

Wykwalifikowani, doświadczeni dietetycy

Cenimy sobie wiedzę i doświadczenie. Bazujemy na nich w codziennej pracy. Wszyscy nasi specjaliści ds. żywienia człowieka posiadają wyższe wykształcenie zdobyte w SGGW oraz na warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Co równie ważne, posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w ciągłej pracy z pacjentami. Przez 10 lat działalności poradni Dietosfera nasz zespół skonsultował ponad 5.000 z nich!

Bierzemy udział w szkoleniach, konferencjach i wykładach, gdyż tylko bycie na bieżąco z informacjami ze świata dietetyki, pozwala nam nie tylko samodoskonalić się, ale i coraz skuteczniej pomagać Wam, naszym pacjentom.

Dzięki tak szerokiej wiedzy ułożymy specjalnie dla Ciebie program żywieniowy, który pomoże Ci walczyć z problemami zdrowotnymi oraz nadwagą czy otyłością. A wszystko w gronie najlepszych specjalistów, empatycznych, przyjaźnie nastawionych do każdego pacjenta. Z uśmiechem, życzliwością i otwartością. Wiemy, że każdy z Was jest inny. A zatem jego dieta również musi być zróżnicowana i dostosowana do indywidualnych potrzeb. Komponując ją, kierujemy się zasadą personalizacji.

Analizujemy każdy jej element, by całość dała satysfakcjonujący efekt (dla każdego inny). Czy to utrata masy ciała, czy też poprawa płodności bądź wzbogacenie jadłospisu kobiety w ciąży – nasze diety odzwierciedlają Wasze oczekiwania. Bo są przygotowane specjalnie dla Was.

Podczas rozmowy z pacjentem przekonujemy, że wszystko jest możliwe. No tak, wszystko, czyli konkretnie co? A mianowicie: zmiany w stylu życia oraz przyzwyczajeń żywieniowych. Tłumaczysz nam, że jesteś zajęty? Tu nie ma miejsca na wymówki! Przecież chodzi o jakość Twojego życia i zdrowie. To one są najważniejsze! Poza tym postaramy się jak najbardziej ułatwić Ci dietę i dopasować do Ciebie także logistycznie.

dietetyk dietosfera

Zdrowa dieta dla Ciebie

odchudzanie dietosfera warszawa

Dla naszych pacjentów komponujemy zdrowe diety. Z przyjemnością zrobimy to również dla Ciebie. Zanim jednak będziemy mogli to uczynić, musimy dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Kluczowe dla nas będą informacje:

 • dotyczące Twojego stylu życia

 • odzwierciedlające stan Twojej aktywności fizycznej

 • związane z Twoimi upodobaniami kulinarnymi

Albo inaczej – powiedz nam co lubisz i co najchętniej jesz, a my przygotujemy dla Ciebie 7-dniowy, przykładowy jadłospis. Dokonamy też dokładnej analizy Twojej dotychczasowej diety. Opowiemy Ci o zaletach tej nowej, przygotowanej przez nas. Zaufaj nam.

Nasz zespół dietetyków jest w stanie ułożyć zdrową dietę dla każdego. Będzie ona podparta wcześniej wykonaną przez nas (podczas pierwszej wizyty) analizą składu ciała. Posiadamy niezbędny sprzęt (profesjonalny analizator japońskiej firmy Tanita), który jest pomocny w uzyskaniu rzetelnego wyniku analizy.

Urządzenie to charakteryzuje się najwyższą jakością, a za jego pośrednictwem dokonujemy precyzyjnych pomiarów. Umożliwia ono tak zwaną ilościową analizę komponentów składu ciała człowieka. W tym celu aparat wykorzystuje technologię tak zwanej bioimpedancji elektrycznej, BIA. Analizator pokazuje między innymi: masę ciała w kilogramach, indeks masy ciała, tzw. BMI, masę tkanki tłuszczowej wyrażoną w procentach i kilogramach oraz ich prawidłowe zakresy, a także zawartość wody w organizmie. Przeprowadzimy z Tobą również wywiad żywieniowy i zdrowotny. Każda informacja dotycząca Twojego stylu życia, przebiegu dnia i rodzaju spożywanych posiłków, z pewnością będzie dla nas przydatna. To na jej podstawie ułożymy Twoją nową, zdrową dietę.

Dieta na miarę Twoich potrzeb

Zanim przystąpimy do pracy nad dietą dla Ciebie, powiedz nam:

 • jak wyglądają Twoje posiłki (w ciągu całego tygodnia)

 • czy podczas weekendów zmienia się sposób Twojego żywienia

 • jaki jest stan Twojego zdrowia

 • czy przyjmujesz jakieś leki

 • co pijesz w ciągu dnia i w jakich ilościach

 • czy jesteś aktywny fizycznie

 • czy stosowałeś już diety (kiedy, jakie i przez jaki czas)

odchudzanie warszawa

Zdrowa dieta – dla każdego coś innego

Wśród komponowanych przez naszych specjalistów diet znajdują się:

 • dieta na płodność

 • diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących

 • zdrowe żywienie dzieci

 • dieta dla wegetarian, w tym wegan

 • żywieniowe wsparcie dla sportowców

Pamiętaj, że niemożliwe nie istnieje! Najważniejsze, to umówić się z nami na spotkanie. Pierwsza wizyta w naszej poradni dietetycznej w Warszawie przy Alei Jana Pawła II 80/B1 (obok Ronda Radosława oraz centrum handlowego Arkadia), to milowy krok w Twoim życiu. To on doprowadzi Cię do obranego celu. Po nim – wszystko powoli zacznie się zmieniać, przy odrobinie samodyscypliny i chęci do trwałych zmian. Pomożemy Ci w tym!

Co zyskasz na współpracy z nami?

odchudzanie dietosfera

Zachęcamy Cię do skorzystania z wiedzy naszych doświadczonych dyplomowanych dietetyków. Rozpoczynając współpracę z nami stajesz się członkiem naszej społeczności. Nie jesteś anonimowy, bo – poprzez rozmowę na temat Twoich potrzeb – poznajemy Twoje przyzwyczajenia żywieniowe, preferencje i oczekiwania. I to na ich podstawie budujemy plan żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych oczekiwań. Tworząc jadłospis żywieniowy na miarę Twoich potrzeb nasi dietetycy:

 • doradzą w kwestiach wyborów żywieniowych w każdym momencie Twojego życia towarzyskiego (podczas przyjęć weselnych czy na imprezach okolicznościowych)

 • powiedzą co możesz zjeść z menu danej restauracji, by nie zaprzepaścić dotychczasowego wysiłku – powiedz nam tylko w której z nich jadasz najczęściej

 • w przypadku sportowców podpowiedzą jakie odżywki wybrać, by osiągnąć upragniony cel, na przykład zwiększenie masy mięśniowej

 • ułożą dietę w dolegliwościach zdrowotnych pomagającą złagodzić ich objawy

 • podczas kuracji odchudzającej podpowiedzą jakie badania wykonać, jeśli czujesz niepokój z powodu zbyt szybkiego bądź powolnego spadku masy ciała

 • uwzględnią Twoje preferencje kulinarne

 • na bieżąco będą modyfikować Twój jadłospis – biorąc pod uwagę konieczność chwili (wyjście, wyjazd) lub po prostu chwilową chęć na coś odmiennego (zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo)

 • przekształcą i dopasują Twoje ulubione dania do ułożonego przez nas programu żywieniowego (by nie tylko były zdrowe, ale wciąż smaczne dla Ciebie – w końcu to Twoje dania!)

 • osobom często podróżującym przygotują listę z zestawem „suchego prowiantu”, które warto mieć ze sobą podczas wyjazdu

 • doradzą w kwestiach specyfików żywieniowych obcych kuchni, jeśli akurat wybierzesz się na wycieczkę zagraniczną i nie będziesz pewien co możesz czegoś skosztować z lokalnej kuchni

 • podpowiedzą co można jeść w „trudnych dietetycznie” okresach świąt (Boże Narodzenie, Sylwester, Wielkanoc)

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Elastyczni w działaniu, empatyczni i pomocni. Wciąż – pełni pasji i zapału do pracy, rozwijamy się dla Ciebie. Naszym zadaniem jest pełna współpraca z pacjentem, w każdym momencie jego życia i w każdej codziennej (ale nie tylko) sytuacji.

Z nami masz wybór i to Ty decydujesz jak ma przebiegać współpraca z dietetykiem. Ceny wizyt programów żywieniowych i innych usług w naszej poradni żywieniowej w Warszawie wynoszą od 180 do 780 zł.

Jednocześnie pamiętaj, że aby rozpocząć przygodę ze świadomym odżywianiem, niezbędna jest pierwsza wizyta. To na niej poznamy Twoje potrzeby, odpowiemy na pytania i z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości, jakie posiadasz.

dietetyk dietosfera warszawa

Co Oferujemy

Kategoria I - pierwsza wizyta

180
 • Czas trwania wizyty: 60 minut

Kategoria II - konsultacja dietetyczna

220
 • Czas trwania wizyty: 90 minut

Kategoria III – dieta wzorcowa

450
 • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (150 zł) oraz 7-dniową dietę wzorcową (300zł)

Kategoria IV – konsultacja dietetyczna i analiza jadłospisu

450
 • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza jadłospisu (300 zł).

Kategoria V – kompleksowa pomoc dietetyka w zakresie odchudzania Twojego dziecka

780
 • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz skomponowanie miesięcznego planu żywieniowego (600zł)

Nasze doświadczenie podpowiada nam, że w wielu przypadkach miesiąc spotkań z dietetykiem to za mało, by osiągnąć swój cel. Dlatego możesz przedłużyć rozpoczętą współpracę. W końcu razem podjęliśmy się osiągnięcia celu!

Możesz na nas liczyć – o każdej porze i w każdym miejscu, w którym akurat przebywasz. Tylko skontaktuj się z nami! Pamiętaj, że nie jesteś sam.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the flag.