Warszawa rozpisywanie diety

Praca z osobami, które pragną zgubić nadprogramowe kilogramy to jedna z podstawowych gałęzi naszej działalności. Porady dietetyczne – Warszawa, które udzielane są przez nasz doświadczony zespół dietetyków, sprawią, że sprawnie przejdziesz przez cały proces odchudzania. Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania i potrzeby. Wspólnie wypracujemy zatem sposób systematycznej utraty masy ciała, dzięki czemu bez nadmiernych wyrzeczeń osiągniesz upragniony cel, który pozostanie z Tobą na zawsze. Myślisz o zmianie nawyków żywieniowych całej rodziny? Zajmujemy się także odchudzaniem dzieci i młodzieży zdrowych, jak i narażonych na wystąpienie chorób przewlekłych.

Do Twojej dyspozycji oddajemy nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat zdrowego żywienia i odchudzania. Z nami przekonasz się, że stracone kilogramy nie muszą powracać w ramach efektu jojo, a zdrowe odżywianie może być przyjemnością. Dajemy Ci wybór, jak może wyglądać nasza współpraca, dzięki czemu masz wiele możliwości skorzystania z pomocy naszych dietetyków.

Cena za nasze usługi waha się pomiędzy 199-898zł.

Poradnia dietetyczna – Warszawa

Nasza poradnia odchudzania – Warszawa świadczy kompleksowe usługi dietetyczne. Co to oznacza w praktyce? Zgłaszając się do nas na wizytę, możesz liczyć nie tylko na ułożenie diety. Każdego Pacjenta, który postanowi skorzystać z przygotowanej oferty, otoczymy opieką, dzięki której osiągnięcie zamierzonych efektów będzie znacznie prostsze. Jest to możliwe nie tylko ze względu na doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrę. Przede wszystkim skupiamy się na wielu obszarach mających wpływ na organizm człowieka. Jeśli zatem zależy Ci na redukcji zbędnych kilogramów, przed ułożeniem diety, dokładnie zapoznamy się między innymi z Twoim trybem życia, zapytamy Cię o ewentualne choroby, a także nawyki żywieniowe oraz preferencje. W ten sposób będziemy w stanie opracować jadłospis, który jest dopasowany do Ciebie. Zależy Ci na wprowadzeniu zmian wśród swoich pracowników lub szerzeniu jakościowej wiedzy u znajomych z pracy? Z przyjemnością przygotujemy dla Was dzień zdrowia w firmie, który może mieć charakter warsztatów, szkoleń, jak i wykładów.

Dlaczego regularne wizyty w poradni dietetycznej – Warszawa Żoliborz są konieczne?

Będąc Pacjentem naszej poradni dietetycznej – Warszawa Żoliborz niezbędne jest odbywanie regularnych wizyt. Dlaczego jest to konieczne i tak istotne? Wynika to przede wszystkim z potrzeby monitorowania efektów podczas stosowanej diety. Troska o zdrowie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsza, dlatego stale kontrolujemy postępy związane z odchudzaniem. Dzięki regularnym spotkaniom jesteśmy w stanie również wprowadzać modyfikacje w jadłospisie, aby jeszcze szybciej osiągnąć zamierzony efekt oraz zapewnić organizmowi odpowiedni poziom składników odżywczych. Jeśli chodzi o częstotliwość spotkań z naszymi dietetykami, to zalecane są 1-2 konsultacje w miesiącu.

Poradnia dietetyczna – Warszawa Bielany

Zapraszamy na konsultacje do naszej poradni dietetycznej – Warszawa Bielany. Na podstawie Twoich danych, celów i ewentualnych ograniczeń nasz dietetyk opracuje dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele. Zapewniamy, że nie zostawiamy Cię samego w trudnych chwilach! Nasi dietetycy służą Ci wsparciem i motywacją na każdym etapie Twojej drogi do lepszego zdrowia.
Zainwestuj w swoje zdrowie jeszcze dziś!

Poradnia dietetyczna dla dzieci – Warszawa

Nasza placówka otwarta jest nie tylko dla osób dorosłych. Prowadzimy również poradnię dietetyczną dla dzieci – Warszawa. Jeśli zatem chcesz zadbać o zdrowe odżywianie swojej pociechy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W jakich konkretnie przypadkach jesteśmy w stanie pomóc najmłodszym Pacjentom? Przygotowana przez nas oferta jest podobna do tej, którą kierujemy do dorosłych. W związku z tym pomagamy między innymi w odchudzaniu oraz podpowiadamy, w jaki sposób zdrowo odżywiać najmłodszych. Ponadto nasi dietetycy dziecięcy pomagają młodym Pacjentom zmagającym się z insulinoopornością, alergiami, otyłością oraz innymi chorobami. W przypadku chęci zapisania dziecka na wizytę prosimy o kontakt.

Konsultacje dietetyczne Warszawa

Czy masz trudności z osiągnięciem swoich celów zdrowotnych? Nasze konsultacje dietetyczne w Warszawie są właśnie dla Ciebie! Zespół dietetyków Dietosfery składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dysponują bogatym doświadczeniem w dziedzinie żywienia i zdrowego stylu życia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest inny, dlatego nasze konsultacje są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, celów i preferencji żywieniowych.
Konsultacje dietetyczne Wrocław
Konsultacje dietetyczne Gdańsk
Konsultacje dietetyczne Katowice
Konsultacje dietetyczne Kraków
Konsultacje dietetyczne Lublin
Konsultacje dietetyczne Opole
Konsultacje dietetyczne Poznań

Nasz Cennik

180
 • Czas trwania wizyty: 60 minut

220
 • Czas trwania wizyty: 90 minut

480
 • (180zł – pierwsza wizyta + 300zł – dieta wzorcowa)

480
 • (180zł – pierwsza wizyta + 300zł – analiza jadłospisu)

780
 • 180zł – pierwsza wizyta, 600zł – program miesięczny
 • Czas trwania kuracji: miesiąc.

199
 • Za pierwszą wizytę/konsultację (a nie mamy już te dłuższej za 220zł, chyba że sugerują państwo zostawić? to wtedy 249zł)

669
 • miesięczna kuracja

299
 • dieta wzorcowa

349
 • w chorobach

100
 • wizyta kontrolna

Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że miesiąc kuracji to najczęściej za mało, więc masz możliwość przedłużania współpracy z dietetykiem.

Cenimy sobie stały kontakt z pacjentami. Nam także zależy aby nasi Klieci osiągneli swoje cele, a co za tym idzie wymarzoną sylwetkę.

Jesteś zdecydowany/zdecydowana, że chcesz odchudzać się z pomocą dietetyka? Gratulujemy, to bardzo dobra decyzja! Odchudzanie to złożony proces, na który trzeba czasu. Nie przytyłaś/przytyłeś przeszkadzających Ci dodatkowych kilogramów przez 2 tygodnie, więc potrzebujesz też czasu i konkretnego planu, żeby je zgubić. Zdrowe tempo odchudzania to 0,5-1kg tygodniowo. Przez pierwsze tygodnie będziesz szybciej gubił/gubiła zbędne kilogramy, z racji ubytku wody w organizmie, ale w kwestii trwałego odchudzania tempo chudnięcia spowolni. Zaczynamy od pierwszej wizyty, wywiadu żywieniowego i zdrowotnego oraz analizy składu ciała. Poznajemy Twój tryb życia, aktywność, obecny sposób żywienia i preferencje. Po zebraniu kompletu informacji wspólnie z dietetykiem ustalasz jak ma wyglądać jadłospis, aby spełniał Twoje oczekiwania i pozwolił Ci trwale schudnąć. Przeprowadzimy Cię przez cały proces odchudzania, a także na koniec ustabilizowania wymarzonej masy ciała. Miesięczna kuracja i współpraca z dietetykiem obejmuje 4-tygodniowy, urozmaicony jadłospis, zupełnie inny na każdy tydzień, dopasowany do Twoich potrzeb, a także gratisowe wizyty kontrolne - 2 w miesiącu. Przez cały ten czas masz też możliwość kontaktu ze swoim dietetykiem - mailowo, telefonicznie lub na Skypie.

Jak przygotować się do wizyty

Wizyta u dietetyka

Pierwsza wizyta to czas, kiedy chcielibyśmy dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Szczególnie interesują nas Twoje przyzwyczajenia kulinarne i żywieniowe oraz stan Twojego zdrowia. Jeśli jesteś osobą cierpiącą na jakieś dolegliwości – powiedz o tym dietetykowi. Wbrew pozorom niektóre z chorób mają bardzo duży wpływ na Twoją masę ciała, procesy metaboliczne czy gromadzenie się wody w organizmie. Co więcej, układając dietę weźmiemy pod uwagę nie tylko jej skutki w zakresie odchudzania, ale także skomponujemy ją tak, aby miała zbawienny wpływ na Twoje schorzenia.

Jeśli posiadasz najnowsze (nie starsze niż 3-miesięczne) wyniki badań krwi, moczu czy inne związane z odczuwanymi dolegliwościami – weź je ze sobą na wizytę. To zasadniczo ułatwi nam rozpoznanie Twoich potrzeb w zakresie żywieniowym. Jeśli nie masz aktualnych wyników – nie musisz ich robić zawczasu – o ewentualnej konieczności ich wykonania powiemy Ci na pierwszej wizycie.

Możesz oczywiście przed wizytą wykonać komplet badań ogólnych, które sugerowane są przy odchudzaniu i wszystkich problemach zdrowotnych. Wśród nich znajdują się:

 • morfologia z rozmazem;
 • OB Lub białko CRP;
 • badanie ogólne moczu;
 • próby wątrobowe: aminotransferaza alaninowa (ALAT, ALT) i aminotransferaza asparaginowa (AspAT, AST), fosfataza alkaliczna (ALP), bilirubina, gammaglutamylotranspeptydaza (GGTP);
 • panel lipidowy: cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy;
 • witamina D3;
 • elektrolity: sód (Na), potas (K).

Jednocześnie jeśli nie posiadasz aktualnych badań nie musisz ich robić przed przyjściem na pierwszą wizytę. Jeśli wyniki będą konieczne do przygotowanie dla Ciebie skutecznej diety odchudzającej dowiesz się o tym od dietetyka prowadzącego.

Na pierwszej wizycie z pewnością będziemy pytać o:

 • Twoje przyzwyczajenia żywieniowe;

 • czy Twoje codzienne posiłki różnią się od tych weekendowych;

 • co i w jakich ilościach codziennie pijesz;

 • czy masz dolegliwości zdrowotne;

 • czy przyjmujesz jakieś leki;

 • czy uprawiasz sport i jeśli tak, to jak intensywnie;

 • czy korzystałeś kiedyś z diet odchudzających, jeśli tak to jakich?

Cena:

 • konsultacja dietetyczna czyli “Daj się poznać” – 199zł – 60 minut

 • konsultacja dietetyczna dla wnikliwych – 220zł – 90 minut

Rozpisywanie diet Warszawa

Jak wygląda pierwsza wizyta

Konsultacje odchudzające Warszawa

Na pierwszej wizycie przede wszystkim przeprowadzamy szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz wykonujemy analizę składu ciała wraz ze szczegółowym omówieniem wyników.

Na tej podstawie zaproponujemy Ci indywidualnie skomponowaną na miarę Twoich potrzeb dietę odchudzającą, dzięki której nie tylko stracisz na wadze, ale także nabędziesz nowych, zdrowych nawyków. Nie lubisz owoców morza, brokułów czy pomidorów? Przygotujemy propozycje dań, które będą wolne od tych składników.

Cena:

 • konsultacja dietetyczna czyli “Daj się poznać” – 199zł – 60 minut

 • konsultacja dietetyczna dla wnikliwych – 220zł – 90 minut

Jak często będziemy się spotykać

W trakcie trwania programu zdrowego odchudzania proponujemy systematyczne spotkania zwykle 2 razy w miesiącu. Absolutnym minimum jest spotkanie raz w miesiącu, które zazwyczaj wykorzystują osoby szczególnie zapracowane lub dojeżdżające. W tym czasie W tym czasie dobry dietetyk z Warszawy będzie w stanie elastycznie reagować na Twoje potrzeby dostosowując je do Twoich aktywności i życia społecznego, np.:

 • wyjazdów służbowych,

 • imprez towarzyskich,

 • chorób i innych.

Jednocześnie przez cały czas pozostajemy do Twojej dyspozycji w zakresie kontaktu telefonicznego i mailowego. Zawsze możesz do nas dzwonić po wsparcie, rozwianie wątpliwości czy modyfikację jadłospisu.

Pierwsza wizyta dietetyk Warszawa

Zobacz efekty – Ty też tak możesz

W ciągu ponad 15-letniej pracy w Dietosferze pomogliśmy już przeszło 5.000 osób. W naszej galerii prezentujemy metamorfozy niektórych z naszych klientów. Zachęcamy do poznania indywidualnych historii, których bohaterowie kierowali się różnorodnymi motywacjami, ale jednym wspólnym celem – aby schudnąć!

O swojej drodze w odchudzaniu opowiedziały:

Co zyskujesz korzystając z konsultacji dietetycznych w Dietosferze?

Nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że nie jesteśmy entuzjastami tzw. „diet cud”. Korzystając z naszych usług masz pewność, że zajmują się Tobą specjaliści reprezentujący racjonalne podejście do problemu odchudzania.

Co zyskujesz korzystając z usług oferowanych przez naszą poradnię dietetyczną w Warszawie

 • skuteczny program żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości;

 • uwzględnienie w przepisach Twoich upodobań kulinarnych;

 • modyfikację ulubionych potraw w taki sposób, aby były równie smaczne i jednocześnie znacznie zdrowsze;

 • dopasowanie programów żywieniowych do Twojego trybu życia;

 • stały kontakt telefoniczny i mailowy z Twoim dietetykiem;

 • wsparcie w zakresie trudnych dla diety chwil – imprez okolicznościowych, świąt, wyjazdów;

 • dietę dostosowaną do Twoich potrzeb zdrowotnych;

 • korzystasz z usług firmy cateringowej lub restauracji – pomożemy wybrać wśród dostępnych tam dań te najbezpieczniejsze dla Twojego programu żywieniowego.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładową, 7-dniową dietą przygotowaną dla zdrowej, dorosłej osoby. To tylko dowód na to, że nie skazujemy naszych pacjentów na głód i niesmaczne odżywianie. Wiemy, jak ważne w życiu każdego z nas są przyjemności związane z jedzeniem, dlatego proponujemy różnorodny i bogaty dobór produktów, które uwzględnią zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne Twojego organizmu.

Przykładowy jadłospis

Dzienny jadłospis, kaloryczność ok. 1500kcal

Śniadanie:

Jaglanka z owocami [1 porcja] – 352kcal

 • 1 szklanka mleka 2% lub szklanka mleka roślinnego
 • 3 łyżki kaszy jaglanej
 • ½ jabłka
 • garść borówek lub innych sezonowych owoców
 • szczypta cynamonu

Kaszę jaglaną ugotuj na mleku ze szczyptą cynamonu.
Dodaj pokrojone lub starte jabłko, wymieszaj i udekoruj borówkami.

II śniadanie:

Sałatka z kurczakiem [1 porcja] – 190kcal

 • 1 pomidor malinowy
 • ½ strąka żółtej papryki
 • garść roszponki
 • natka pietruszki
 • 50g piersi z kurczaka
 • sól, pieprz, oregano
 • 1 łyżka pesto

Pomidory pokrój w ósemki, paprykę w kostkę. Pierś z kurczaka dopraw i grilluj 2-3 minuty, pokrój w paski.
Składniki wymieszaj z pesto.

Obiad:

Pieczony łosoś z fasolką szparagową i dzikim ryżem [1 porcja] – 471kcal

 • 150g filetu z łososia,
 • łyżka sosu sojowego,
 • 1 łyżeczka musztardy,
 • ½ łyżeczka miodu,
 • sól morska, pieprz
 • garść fasolki szparagowej 150g
 • dziki ryż 50g

Łososia dokładnie umyj, natrzyj marynatą i zostaw na pół godziny- zawiń szczelnie w pergamin do pieczenia. Piecz w rozgrzanym do 180st C piekarniku 8-10min.
Fasolkę szparagową umyj i odetnij końcówki, gotuj na parze (10-12 minut)
Serwuj z dzikim ryżem 50g (waga przed gotowaniem).

Przegryzka:

Sorbet truskawkowy [1 porcja] – 162kcal

 • 1 szklanka truskawek (ok. 1 szklanki)
 • 1 banan
 • 2 łyżki mleczka kokosowego lub jogurtu naturalnego
 • listki mięty

Rano banana pokrój w plasterki i włóż do zamrażarki. Przed przygotowaniem sorbetu wyjmij zmrożonego banana, włóż do wysokiego naczynia, wlej mleko i wrzuć pokrojone truskawki- zmiksuj blenderem. Nałóż do miseczki i udekoruj miętą.

Kolacja:

Zupa krem z pomidorów [2 porcje] – 350kcal

 • 2 szklanki wywaru warzywnego
 • 1 puszka pomidorów (np. pelati w całości lub krojone 400g),
 • 1 marchewka,
 • 1 plaster selera,
 • 1 łyżka masła lub oleju rzepakowego,
 • bazylia, sól, pieprz
 • 100g sera mozzarella,
 • pestki dyni – 2 łyżki.

Marchewkę i selera pokrój lub zetrzyj na tarce i podduś na maśle, zalej 2 szkl. wywaru, gotuj pod przykryciem na małym ogniu. Po 15 min. dodaj pomidory. Duś jeszcze 10 min., przypraw solą, pieprzem i bazylią. Zestaw z ognia,, zmiksuj. Mozzarellę porwij na kawałki i wrzuć do miseczki z zupą, pestki dyni upraż na suchej patelni i udekoruj danie.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the cup.