Dieta na płodność Warszawa

Coraz więcej osób jest świadomych konieczności zdrowego żywienia na co dzień, a także utrzymywania odpowiedniej masy ciała. Czynniki te nie tylko sprawiają, że czujemy się doskonale, ale są również istotne na etapie starania się o dziecko. Jeśli zatem chcesz wprowadzić dietę na płodność, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Podpierając się specjalistyczną wiedzą, wiemy, jak sprawić, by dieta mogła nie tylko poprawić komfort Twojego życia, ale i wpłynąć na płodność. Niewiele osób zdaje sobie sprawę między innymi z tego, że systematyczne spożywanie zaledwie jednej porcji pełnotłustego produktu nabiałowego zmniejsza tak zwane ryzyko niepłodności owulacyjnej. I to aż o 22%! Tak wykazały badania w Birgham and Women’s Hospital w Bostonie. My to wiemy, bo opieramy się tylko na rzetelnych wynikach badań naukowych. Analizujemy, wdrażamy je w życie i przede wszystkim dzielimy się nimi z Wami.

Zadbaj o siebie i partnera

Macierzyństwo to jeden z najważniejszych i najwspanialszych etapów życia kobiety. Ale żeby być na nie gotową, trzeba starannie się przygotować. To także doskonały moment, by wreszcie zadbać o siebie. Warto też pomyśleć o partnerze. Również i on stanie przed nowym, ważnym  momentem swojego życia.

Zapraszamy Was do naszej poradni na spotkanie edukacyjne w całości poświęcone płodności. Podczas niego przeprowadzimy z Tobą oraz Twoim partnerem szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Razem zadbamy o przygotowanie Waszych organizmów do nowej roli. W jej realizacji pomoże Wam ułożona przez nas zbilansowana dieta.

Zdrowe odżywianie, skomponowane dla Was przez naszego dietetyka, będzie pomocne w osiągnięciu osobistego celu. Podpowiemy Wam, jakie witaminy będą najkorzystniejsze na tym etapie Waszego życia, a także jakie składniki mineralne powinny znaleźć się w optymalnie skomponowanej dla przyszłych rodziców diecie. A może jest coś, co trzeba z niej wyeliminować?  Zastanówmy się i porozmawiajmy o tym razem.

Jak wyglądają wizyty u nas?

Podczas spotkań z naszymi dietetykami przyjrzymy się uważnie Waszemu trybowi życia. Zapytamy o przyzwyczajenia żywieniowe, ewentualne schorzenia czy przyjmowane leki. Ponadto postaramy się Was wesprzeć i w efekcie tych działań pomóc Wam. Wszystko to w przyjaznej, miłej atmosferze. Podczas wizyt przede wszystkim opieramy się jednak na naszej cennej wiedzy w dziedzinie żywienia. Dokonujemy analizy Twojej dotychczasowej diety i ewentualnie Twojego partnera. Ponadto rozpiszemy nowy, przykładowy jadłospis.

Nasza poradnia żywieniowa skupia w swoich szeregach wyłącznie najlepszych dietetyków w Warszawie. Nasz dyplomowany specjalista skomponuje Wam smaczną, bazującą na tym co lubicie, dietę. Będziecie mogli cieszyć się zatem urozmaiconym jadłospisem, który pozytywnie wpłynie na płodność Twoją i Twojego partnera.

Dieta na płodność Dietosfera
Dieta na płodność Dietosfera Warszawa

Pierwsza wizyta w naszej poradni jest przyjemną rozmową, podczas której poznajemy Twoje przyzwyczajenia, potrzeby i oczekiwania. Żeby im sprostać, poprosimy Cię o niezbędne informacje na temat Twojego stylu życia i zdrowia. Jednocześnie, jeśli w ostatnim czasie wykonałaś badania (krwi, moczu bądź też inne), weź je ze sobą. Naszym pacjentom polecamy wykonać pakiet badań podstawowych. Należą do nich: morfologia z rozmazem, OB Lub białko CRP, badanie ogólne moczu, próby wątrobowe: aminotransferaza alaninowa (ALAT, ALT) i aminotransferaza asparaginowa (AspAT, AST), fosfataza alkaliczna (ALP), bilirubina, gammaglutamylotranspeptydaza (GGTP), panel lipidowy: cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy, witamina D3 oraz elektrolity: sód (Na), potas (K), żelazo, ferrytyna. Ale nie martw się, jeśli takich nie posiadasz. Jeżeli będzie to konieczne, poprosimy Cię o ich wykonanie.

Jeśli zatem jesteś zainteresowany włączeniem diety na płodność, zapraszamy Cię do nas. Będziesz w najlepszych rękach doświadczonych dietetyków. Pamiętaj, że rozpoczynając współpracę z nami, masz szeroki wybór. To Ty decydujesz o  rodzaju spotkań z naszym dietetykiem. Ceny wizyt i programów żywieniowych wahają się u nas w przedziale 199 – 898 zł.

Prawidłowa masa ciała a płodność

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że na płodność ma wpływ między innymi masa ciała. Jak to możliwe? Wynika to z faktu, że zarówno niedowaga, jak i nadmierna masa ciała oddziałują na zmiany metaboliczne oraz hormonalne. To z kolei w wyraźny sposób przekłada się właśnie na płodność. Jest to istotne szczególnie w przypadku kobiet, ponieważ zachwianie gospodarki hormonalnej wiąże się często również z zaburzeniami owulacji. Jeśli zatem zmagacie się z problemem zajścia w ciąże, jednym z narzędzi mogących rozwiązać kłopot jest wprowadzenie odpowiedniej diety. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji na ten temat i stworzenia jadłospisu dopasowanego do potrzeb Waszego organizmu, zachęcamy Was do skorzystania z naszej pomocy.

Oto co oferujemy

180
 • Czas trwania wizyty: 60 minut

220
 • Czas trwania wizyty: 90 minut

480
 • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (180 zł) oraz 7-dniową dietę wzorcową (300zł)

480
 • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza dostarczonego jadłospisu (300 zł).

780
 • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz 3 tygodniowy jadłospis (600zł)

Za pierwszą wizytę/konsultację

199
 • Za pierwszą wizytę/konsultację (a nie mamy już te dłuższej za 220zł, chyba że sugerują państwo zostawić? to wtedy 249zł)

Miesięczna Kuracja

699
 • Miesięczna Kuracja

Dieta Wzorcowa

299
 • Dieta Wzorcowa

W Chorobach

349
 • W Chorobach

Wizyta Kontrolna

100
 • Wizyta Kontrolna

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the heart.