Dieta na płodność Warszawa

Coraz więcej osób jest świadomych konieczności zdrowego żywienia na co dzień, a także utrzymywania odpowiedniej masy ciała. Czynniki te nie tylko sprawiają, że czujemy się doskonale, ale i mają bezpośredni wpływ na naszą płodność.

Nasi dyplomowani dietetycy z poradni żywieniowej w Warszawie posiadają szeroką wiedzę w zakresie żywienia i niezbędne doświadczenie zdobyte podczas kilkunastu lat pracy z pacjentami. Razem przeszliśmy z Wami wiele i wciąż jesteśmy otwarci na wspólne zdobywanie kolejnych celów.

Podpierając się specjalistyczną wiedzą, wiemy jak sprawić, by dieta mogła nie tylko poprawić komfort Twojego życia, ale i wpłynąć na Twoją płodność. Przykładowo, czy wiedziałaś, że systematyczne spożywanie zaledwie jednej porcji pełnotłustego produktu nabiałowego zmniejsza tak zwane ryzyko niepłodności owulacyjnej? I to aż o 22%! Tak wykazały badania w Birgham and Women’s Hospital w Bostonie. My to wiemy, bo opieramy się tylko na rzetelnych wynikach badań naukowych. Analizujemy i wdrażamy je w życie.

Zadbaj o siebie i partnera

Macierzyństwo to jeden z najważniejszych i najwspanialszych etapów życia kobiety. Ale żeby być na nie gotową, trzeba starannie się przygotować. To także doskonały moment, by wreszcie zadbać o siebie. Warto też pomyśleć o partnerze. Również i on stanie przed nowym, ważnym  momentem swojego życia.

Zapraszamy Was do naszej poradni na spotkanie edukacyjne w całości poświęcone płodności. Podczas spotkania przeprowadzimy z Tobą oraz Twoim partnerem szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Razem zadbamy o przygotowanie Waszych organizmów do nowej roli; w jej realizacji pomoże Wam, ułożona przez nas – zbilansowana dieta.

Zdrowe odżywianie, skomponowane dla Was przez naszego dietetyka, będzie pomocne w osiągnięciu osobistego celu. Podpowiemy Wam jakie witaminy będą najkorzystniejsze na tym etapie Waszego życia, a także jakie składniki mineralne powinny znaleźć się, w optymalnie skomponowanej dla przyszłych rodziców, diecie. A może jest coś co trzeba z niej wyeliminować?  Zastanówmy się i porozmawiajmy o tym razem.

Twoja nowa dieta – postaw na zdrowe odżywianie

Przyjrzymy się uważnie Waszemu trybowi życia, zapytamy o przyzwyczajenia żywieniowe, ewentualne schorzenia, czy przyjmowane leki. I postaramy się wesprzeć i w efekcie tych działań – pomóc Wam. W przyjaznej, miłej atmosferze. I przede wszystkim, opierając się na naszej cennej wiedzy w dziedzinie żywienia. Dokonamy analizy Twojej i ewentualnie też partnera dotychczasowej diety i rozpiszemy przykładowy, nowy jadłospis. Nasza poradnia żywieniowa skupia w swoich szeregach wyłącznie najlepszych dietetyków w Warszawie.

Nasz – dyplomowany dietetyk, specjalnie dla Was skomponuje smaczną, bazującą na tym co lubicie, dietę. Będziecie mogli cieszyć się urozmaiconym jadłospisem, który pozytywnie wpłynie na płodność Twoją i Twojego partnera.

Dieta na płodność Dietosfera
Dieta na płodność Dietosfera Warszawa

Zaufaj nam. Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Wykonaj pierwszy krok i umów się z nami. Pierwsza wizyta w naszej Poradni Dietosfera jest przyjemną rozmową, podczas której poznajemy Twoje przyzwyczajenia, potrzeby i oczekiwania. A żeby im sprostać, poprosimy Cię o niezbędne informacje na temat Twojego stylu życia i zdrowia.

Jednocześnie, jeśli w ostatnim czasie wykonałaś badania (krwi, moczu bądź też inne), weź je ze sobą. Naszym pacjentom polecamy wykonać pakiet badań podstawowych. Należą do nich: morfologia z rozmazem, OB Lub białko CRP, badanie ogólne moczu, próby wątrobowe: aminotransferaza alaninowa (ALAT, ALT) i aminotransferaza asparaginowa (AspAT, AST), fosfataza alkaliczna (ALP), bilirubina, gammaglutamylotranspeptydaza (GGTP), panel lipidowy: cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy, witamina D3 oraz elektrolity: sód (Na), potas (K). Ale nie martw się, jeśli takich nie posiadasz. Jeżeli będzie to konieczne, poprosimy Cię o ich wykonanie.

Zapraszamy do nas – będziesz w dobrych rękach – doświadczonych dietetyków.

Pamiętaj, że rozpoczynając współpracę z nami, masz szeroki wybór. To Ty decydujesz o  rodzaju spotkań z naszym dietetykiem. Ceny wizyt i programów żywieniowych u nas wahają się od 180 – 780 zł.

Oto co oferujemy

180
  • Czas trwania wizyty: 60 minut

220
  • Czas trwania wizyty: 90 minut

480
  • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (180 zł) oraz 7-dniową dietę wzorcową (300zł)

480
  • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza dostarczonego jadłospisu (300 zł).

780
  • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz 3 tygodniowy jadłospis (600zł)

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Budynek.