Żywieniowe wsparcie dla sportowców

Dieta dla sportowców Warszawa

Zapraszamy do spotkań z nami także osoby żyjące aktywnie oraz sportowców – uprawiających dyscypliny wyczynowo, ale i rekreacyjnie. Najlepszy dietetyk w Warszawie jest do pełnej Waszej dyspozycji.

W ostatnich latach moda na sport, bycie fit i codzienną aktywność fizyczną jest coraz powszechniejsza. Chcemy być młodzi, wysportowani, silni i długo cieszyć się dobrą kondycją psychofizyczną. Wszystko jest możliwe, jednak aby Twoje pragnienia mogły się ziścić, potrzebne jest nasze wsparcie. Doświadczony dietetyk przeprowadzi Was przez meandry zbilansowanej diety dla sportowców.

Powiedz nam jaką dyscyplinę uprawiasz oraz z jaką intensywnością, a my uwzględnimy to w przygotowanym dla Ciebie jadłospisie. W zależności od uprawianej dyscypliny sportu, inaczej kształtuje się podaż węglowodanów, tłuszczów i białek. Mamy pełną świadomość tego, jak powinna być ułożona dieta dla osób aktywnych, by odpowiadała na zapotrzebowanie ich organizmu na wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Chętnie podzielimy się z Tobą tą wiedzą i skomponujemy indywidualny jadłospis, który wesprze Twój organizm – sportowca.

Szeroka wiedza i doświadczenie – dyplomowani dietetycy w Warszawie

Wszyscy nasi specjaliści  – posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe zdobyte na najlepszych warszawskich uczelniach (Uniwersytet Medyczny oraz SGGW), a dodatkowo na bieżąco doszkalają się i uczestniczą w organizowanych kursach z zakresu dietetyki i żywienia.
Posiadamy szeroką wiedzę podpartą kilkunastoletnim doświadczeniem w dietetyce. Pomogliśmy konsultując ponad 5.000 pacjentów. Zatem zapraszamy i Ciebie do nas – możesz nam w pełni zaufać. Doradzimy, poprowadzimy i wskażemy Ci drogę zdrowego, zbilansowanego żywienia. Wszystko po to, abyś mógł osiągnąć swój sportowy cel.

Dietetyk sportowy Warszawa

Wysiłek fizyczny – postaw na odpowiednią dietę

Diety dla sportowców Dietosfera Warszawa

Zdradzimy Ci sekrety zdrowego odżywiania. Bo przykładowo, czy wiedziałeś, że zwiększony wysiłek fizyczny wprost wpływa na zapotrzebowanie Twojego organizmu na składniki odżywcze i energię? Chętnie Ci o tym opowiemy. A dodatkowo, skomponujemy dietę dopasowaną do Twoich i tylko Twoich potrzeb.

Powiedz nam jaką dyscyplinę sportu uprawiasz, a my rozpiszemy dla Ciebie przykładową, 7-dniową dietę uwzględniającą odpowiednią podaż węglowodanów, białek i tłuszczów. Tylko zbilansowany codzienny jadłospis doprowadzi Cię do wyznaczonego celu. Podpowiemy Ci co jeść, by móc uzyskiwać jak najlepsze wyniki podczas treningów, szybko regenerować organizm i znacząco poprawić jego wydolność. Są na to sposoby, a my je znamy. Możesz poznać je i Ty.

Pomożemy Ci także w optymalnej suplementacji diety i wskażemy sposoby na odpowiednie nawodnienie wyczerpanego treningami organizmu. Ale najpierw – musimy Cię poznać.

Umów się już dziś i popraw osiągi swojego organizmu

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z nami. Podczas pierwszej rozmowy w naszej poradni dietetycznej w Warszawie przeprowadzimy z Tobą wywiad żywieniowy, wypytamy o rozkład Twojego dnia, opowiesz nam o swojej pasji, czyli uprawianej dyscyplinie sportu oraz powiesz co i kiedy jesz. A my – ułożymy dla Ciebie dietę – skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Dopasowaną do Twojego stylu życia i prowadzonej przez Ciebie aktywności. Taki plan może ułożyć tylko dobry dietetyk z wyższym wykształceniem. Polecamy swoje usługi w tym zakresie.

Posiadamy doświadczenie w dziedzinie komponowania jadłospisów dla sportowców. Zawsze powstają one na bazie przeprowadzonej analizy dotychczasowego sposobu żywienia.
Z przyjemnością zajmiemy się dietą dla sportowców, ale i osób rekreacyjnie uprawiających sport.

To Ty wybierasz najkorzystniejszy rodzaj spotkań z nami (ceny wizyt i możliwości współpracy z nami: 180- 780 zł).

Wsparcie żywieniowe sportowców Warszawa

Co Oferujemy

Kategoria I - pierwsza wizyta

180
  • Czas trwania wizyty: 60 minut

Kategoria II - konsultacja dietetyczna

220
  • Czas trwania wizyty: 90 minut

Kategoria III – dieta wzorcowa

480
  • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (180 zł) oraz przygotowanie wzorcowej diety (300zł)

Kategoria IV – konsultacja dietetyczna i analiza jadłospisu

480
  • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza jadłospisu sportowca (300 zł).

Kategoria V – kompleksowa pomoc dietetyka

780
  • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz ułożenie planu żywieniowego dla sportowca (600zł)

Proponujemy Ci również stałą współpracę ze specjalistami naszej poradni. Z naszego doświadczenia wynika, że miesiąc wizyt u dietetyka może okazać się zbyt krótki, by osiągnąć wymarzony cel. Zatem, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferujemy długoterminową współpracę. Zadzwoń i umów się na wizytę.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samolot.