Dieta dla sportowców Warszawa

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy między innymi osoby aktywne fizycznie. Oferujemy bowiem wsparcie żywieniowe sportowców amatorów oraz osób trenujących hobbystycznie. W końcu w ostatnich latach moda na sport, bycie fit i codzienną aktywność fizyczną jest coraz powszechniejsza. Chcemy być młodzi, wysportowani, silni i długo cieszyć się dobrą kondycją psychofizyczną. Wszystko jest możliwe, jednak aby Twoje pragnienia mogły się ziścić, potrzebne jest nasze wsparcie. Doświadczony dietetyk przeprowadzi Was przez meandry zbilansowanej diety dla sportowców.

W jaki sposób dopasowujemy dietę dla sportowców?

Jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na ułożenie diety ma rodzaj uprawianego sportu. W zależności od uprawianej dyscypliny, inaczej kształtuje się podaż węglowodanów, tłuszczów i białek. Mamy pełną świadomość tego, jak powinna być ułożona dieta dla osób aktywnych, by odpowiadała na zapotrzebowanie ich organizmu na wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Pod uwagę bierzemy także częstotliwość treningów. Ma to bowiem istotne znaczenie między innymi na liczbę spalanych kalorii. Jeśli zatem zależy Ci na połączeniu zdrowej diety z uprawianym sportem, skorzystaj z naszych usług. Chętnie podzielimy się z Tobą posiadaną wiedzą i skomponujemy indywidualny jadłospis, który wesprze Twój organizm.

Dietetyk sportowy Warszawa

Dieta odpowiednio dopasowana do wysiłku fizycznego

Diety dla sportowców Dietosfera Warszawa

Wiedziałeś, że zwiększony wysiłek fizyczny bezpośrednio wpływa na zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze i energię? To tylko jeden z sekretów dotyczących zdrowego odżywiania sportowców. Chętnie przekażemy Ci więcej szczegółowych informacji podczas spotkania w naszej poradni. Oprócz ciekawostek żywieniowych mamy jednak do zaoferowania znacznie więcej. Zajmiemy się między innymi skomponowaniem diety, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Wystarczy, że powiesz nam, jak wygląda Twoja aktywność fizyczna, a my rozpiszemy Ci przykładowy, 7-dniowy jadłospis. Będzie on uwzględniał między innymi odpowiednią podaż węglowodanów, białek i tłuszczów. Tylko zbilansowany jadłospis doprowadzi Cię do wyznaczonego celu. Podpowiemy Ci zatem, co jeść, by móc uzyskiwać jak najlepsze wyniki podczas treningów, szybko regenerować organizm i znacząco poprawić jego wydolność. Są na to sposoby, a my je znamy. Ty również możesz jednak je poznać. Warto dodać, że Ci także w optymalnej suplementacji diety i wskażemy sposoby na odpowiednie nawodnienie wyczerpanego treningami organizmu.

Umów się już dziś i popraw osiągi swojego organizmu

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z nami. Podczas pierwszej rozmowy z naszymi specjalistami, przeprowadzony zostanie z Tobą wywiad żywieniowy. Zapytamy Cię między innymi o rozkład Twojego dnia, a Ty opowiesz nam o swojej pasji, uprawianej dyscyplinie sportu oraz tym, co i kiedy jesz. Wówczas opracujemy dietę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Dopasowaną do Twojego stylu życia i prowadzonej przez Ciebie aktywności. Taki plan może ułożyć tylko dobry dietetyk z wyższym wykształceniem. Polecamy swoje usługi w tym zakresie.

Posiadamy doświadczenie w dziedzinie komponowania jadłospisów dla osób uprawiających sport amatorsko. Zawsze powstają one na bazie przeprowadzonej analizy dotychczasowego sposobu żywienia.

To Ty wybierasz najkorzystniejszy rodzaj spotkań z nami (ceny wizyt i możliwości współpracy z nami: 199- 898 zł).

Wsparcie żywieniowe sportowców Warszawa

Co Oferujemy

Kategoria I - pierwsza wizyta

180
 • Czas trwania wizyty: 60 minut

Kategoria II - konsultacja dietetyczna

220
 • Czas trwania wizyty: 90 minut

Kategoria III – dieta wzorcowa

480
 • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (180 zł) oraz przygotowanie wzorcowej diety (300zł)

Kategoria IV – konsultacja dietetyczna i analiza jadłospisu

480
 • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza jadłospisu sportowca (300 zł).

Kategoria V – kompleksowa pomoc dietetyka

780
 • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz ułożenie planu żywieniowego dla sportowca (600zł)

Za pierwszą wizytę/konsultację

199
 • Za pierwszą wizytę/konsultację (a nie mamy już te dłuższej za 220zł, chyba że sugerują państwo zostawić? to wtedy 249zł)

Miesięczna Kuracja

699
 • Miesięczna Kuracja

Dieta Wzorcowa

299
 • Dieta Wzorcowa

W Chorobach

349
 • W Chorobach

Wizyta Kontrolna

100
 • Wizyta Kontrolna

Proponujemy Ci również stałą współpracę ze specjalistami naszej poradni. Z naszego doświadczenia wynika, że miesiąc wizyt u dietetyka może okazać się zbyt krótki, by osiągnąć wymarzony cel. Zatem, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferujemy długoterminową współpracę. Zadzwoń i umów się na wizytę.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the heart.