W celu dotarcia, do jak najszerszego grona odbiorców, zdecydowaliśmy się na współtworzenie programów poradnikowych. Z przyjemnością oraz wielkim zaangażowaniem pomagamy dziennikarzom prasowym, radiowym i telewizyjnym przekazując im niezbędne informacje do stworzenia rzetelnych materiałów i programów dotyczących żywienia.

wiedza na temat diety
wywiad w pytanie na śniadanie

Jesteśmy ambitni i nie boimy się wyzwań, dlatego z przyjemnością współtworzyliśmy od podstaw program „Dietosfera”. Dobieraliśmy poruszaną w nim tematykę, pisaliśmy scenariusze do wszystkich jego odcinków i trzymaliśmy pieczę nad merytoryką całości. Ponadto jedna ze współwłaścicielek Poradni Dietetycznej Dietosfera, Magdalena Jarzynka, była dodatkowo współprowadzącą program (prowadziła go razem z dziennikarką, Dorotą Szelągowską oraz kucharzem, Witkiem Iwańskim). Realizując program telewizyjny „Dietosfera” działaliśmy kompleksowo, całościowo i od podstaw – czyli tak jak lubimy!

Realizacja programów w Polsacie i telewizji TVN

Współtworzenie „Dietosfera” nie było naszym jedynym kontaktem z mediami. Oprócz tego realizowaliśmy programy w Polsacie i telewizji TVN, takie jak:

 • „Zdrowie na widelcu” w Polsat Cafe – nasi dietetycy dbali o wartość merytoryczną scenariuszy. A doradztwem w zakresie żywienia zajmowali się w nim nasi dietetycy, Magdalena Jarzynka i Agata Lewandowska. Gospodynią programu była zaś Anna Guzik. „Zdrowie na widelcu” emitowane było w Polsat Cafe przez 5 lat i miało aż 86 odcinków!
 • „Grzeszki na widelcu” w Polsat Cafe – nasi dietetycy, Agata Lewandowska i Magdalena Jarzynka, udzielali w nim eksperckich porad. Program prowadziły Anna Guzik i Elżbieta Romanowska.

Ponadto pod naszą opiekę wzięliśmy uczestniczki programu „Agentka do zadań specjalnych” w TVN Style. Nasi dietetycy zadbali o to, by osoby biorące udział w programie spróbowały zmienić swój sposób żywienia. W tych założeniach programowych, z pełnym zaangażowaniem wsparliśmy prowadzącą, Mariolę Bojarską.

To nie wszystkie nasze doświadczenia telewizyjne. Dietosfera zaistniała również w serialu obyczajowym. Wprawdzie nie na wizji, ale w jednym z najważniejszych aspektów produkcji. Sprawdziliśmy pod kątem merytoryki scenariusz serialu „XXL”. To tym bardziej ważne, że jego główną bohaterką jest dietetyczka. W jej rolę wcieliła się Edyta Jungowska.

To wciąż nie wszystko! Braliśmy również udział, konsultując, wypowiadając się czy współtworząc scenariusze, w wielu publikacjach oraz produkcjach medialnych. Oto tylko wybrane z nich, dla zobrazowania ogromu przedsięwzięć, w których uczestniczą nasi eksperci od żywienia:

 • porady eksperckie i komentarz w sprawie monodiety ziemniaczanej w programie DDTVN – wypowiedziała się dietetyk Magda Jarzynka-Jendrzejewska, a w innym z odcinków mówiła też o tak zwanych bombach kalorycznych i ich wpływie na nasz organizm,
 • w „Pytaniu na śniadanie” w TVP 2 podpowiadaliśmy, w jaki sposób przedłużyć życie produktom spożywczym.
 • W miesięczniku PANI, Ewa Sypnik- Pogorzelska, udzieliła obszernego wywiadu „Jak schudnąć po pandemii” naczelnej czasopisma Monice Stukonis.
dietosfera w dzień dobry polsko
dietosfera w mediach

Z przyjemnością, a jednocześnie pełnym przekonaniem polecamy się jako eksperci w dziedzinie żywienia człowieka. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania:

 • fachowej porady,
 • eksperckiego doradztwa,
 • konsultacji gotowych materiałów,
 • przygotowania merytorycznych treści,
 • pomocy w tworzeniu programów dotyczących żywienia i dietetyki.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the tree.