Jesteśmy wszechstronni. Posiadamy szeroką wiedzę na temat żywienia człowieka. I z chęcią tą wiedzą dzielimy się z innymi. Przecież nasza poradnia dietetyczna w Warszawie powstała, by pomagać Wam.

Doradzamy pacjentom od przeszło 10 lat, do teraz skonsultowaliśmy ponad 4.000 osób. I jesteśmy otwarci na współpracę z kolejnymi klientami indywidualnymi czy firmami (a także korporacjami).

A żeby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, zdecydowaliśmy się na tworzenie programów poradnikowych. Z przyjemnością oraz wielkim zaangażowaniem pomagamy dziennikarzom – prasowym, radiowym i telewizyjnym – przekazujemy im niezbędne informacje do stworzenia rzetelnych materiałów i programów dotyczących żywienia.

wiedza na temat diety
wywiad w pytanie na śniadanie

Jesteśmy ambitni, nie boimy się wyzwań. Chętnie współtworzymy nowe programy poradnikowe. Tak było w przypadku programu Dietosfera. Z przyjemnością współtworzyliśmy go od podstaw. Dobieraliśmy poruszaną w nim tematykę, pisaliśmy scenariusze do wszystkich jego odcinków. I trzymaliśmy pieczę nad merytoryką całości, a jedna ze współwłaścicielek Poradni Dietetycznej Dietosfera, Magdalena Jarzynka, była dodatkowo współprowadzącą program (prowadziła go razem z dziennikarką, Dorotą Szelągowską oraz kucharzem, Witkiem Iwańskim). Tworząc program telewizyjny Dietosfera działaliśmy kompleksowo, całościowo i od podstaw – czyli tak jak lubimy!

Jesteśmy także współautorami programów:

 • „Zdrowie na widelcu” w Polsat Cafe – nasi dietetycy dbali o wartość merytoryczną scenariuszy. A doradztwem w zakresie żywienia zajmowali się w nim nasi dietetycy, Magdalena Jarzynka i Agata Lewandowska, gospodynią programu była zaś Anna Guzik. „Zdrowie na widelcu” emitowane było w Polsat Cafe przez 5 lat i miało aż 86 odcinków!

 • „Grzeszki na widelcu” w Polsat Cafe – nasi dietetycy, Agata Lewandowska i Magdalena Jarzynka, udzielali w nim eksperckich porad. Program prowadziły Anna Guzik i Elżbieta Romanowska.

Ponadto pod naszą opiekę wzięliśmy uczestniczki programu „Agentka do zadań specjalnych” w TVN Style. Nasi dietetycy zadbali o to, by osoby biorące udział w programie spróbowały zmienić swój sposób żywienia. W tych założeniach programowych, z pełnym zaangażowaniem wsparliśmy prowadzącą, Mariolę Bojarską.

To nie wszystkie nasze doświadczenia telewizyjne. Dietosfera zaistniała również w serialu obyczajowym. Wprawdzie nie na wizji, ale w jednym z najważniejszych aspektów produkcji – sprawdziliśmy, pod kątem merytoryki, scenariusz serialu „XXL”. To tym bardziej ważne, że jego główną bohaterką jest dietetyczka. W jej rolę wcieliła się Edyta Jungowska.

A to wciąż nie wszystko! Braliśmy również udział, konsultując, wypowiadając się czy współtworząc scenariusze, w wielu publikacjach oraz produkcjach medialnych. Oto tylko wybrane z nich, dla zobrazowania ogromu przedsięwzięć, w jakich uczestniczą nasi eksperci od żywienia:

 • wywiad dla Wprost – na temat owocu lucuma i wytwarzanym na jego bazie słodziku; wywiadu udzieliła dietetyk Magda Czyrynda-Koleda

 • porady eksperckie i komentarz w sprawie monodiety ziemniaczanej – w programie DDTVN, wypowiedziała się dietetyk Magda Jarzynka-Jendrzejewska; w innym z odcinków mówiła też o tak zwanych bombach kalorycznych i ich wpływie na nasz organizm

 • konsultacja tekstu dla wp.pl – na temat pączków i ich jakości, a także tego, na co zwracać uwagę podczas ich zakupu – sprawę skonsultowała dietetyk Agata Lewandowska

 • w poradniku „Zdrowie”, dietetyk Magdalena Czyrynda-Koleda –  zdradziła sekrety diety najlepszej dla pracy mózgu, a także powiedziała jak zadbać o układ krwionośny modyfikując swój jadłospis

 • w portalu mamadu.pl, dietetyk Magda Czyryda-Koleda opowiadała o jesiennych warzywach i owocach oraz o konieczności zmiany diety na okres jesienno-zimowy, trudny dla ludzkiego organizmu

 • w „Pytaniu na śniadanie” w TVP 2 podpowiadaliśmy, w jaki sposób przedłużyć życie produktom spożywczym

dietosfera w dzień dobry polsko
dietosfera w mediach

To tylko niektóre, przykładowe z naszych eksperckich realizacji – po więcej informacji na temat naszej nieustającej współpracy z mediami zapraszamy do zakładki My w mediach.

Z przyjemnością, a jednocześnie pełnym przekonaniem polecamy się jako eksperci w dziedzinie żywienia człowieka. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania:

 • fachowej porady

 • eksperckiego doradztwa

 • konsultacji gotowych materiałów

 • przygotowania merytorycznych treści

 • pomocy w tworzeniu programów dotyczących żywienia i dietetyki

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Ciężarówka.