Zdrowe odżywianie dzieci Warszawa

Zapraszamy Was także do skorzystania z naszej wiedzy w zakresie zdrowego żywienia dzieci. Dzisiaj nie trzeba już nikogo przekonywać o konieczności racjonalnego żywienia najmłodszych. To dobry znak. Jednak nie każdy wie w jaki sposób to zdrowe odżywianie wdrożyć w życie.

Jesteśmy pomocni także w przypadku, gdy wprawdzie Twoje dziecko ma prawidłową masę ciała, ale niepokoją Cię jego złe nawyki żywieniowe. Wesprzemy Cię naszą szeroką wiedzą – wyeliminujemy z diety pociechy błędy żywieniowe i zaproponujemy zmiany. Na Waszych zasadach i zgodnie z upodobaniami żywieniowymi Twojego dziecka. Zrobimy wszystko, by jadłospis pociechy stał się zbilansowany. Wykonamy też szczegółową analizę obecnej diety dziecka.

Zajmiemy się też każdym niejadkiem lub zbyt chudym maluchem. Pomożemy Ci przekonać pociechę do nowych smaków. I zdradzimy Ci sekret, w jaki sposób przemycić w jadłospisie produkty, których Twoje dziecko dotąd nie chciało nawet spróbować. A nawet – w sytuacji medycznych wskazań – pomożemy Twojemu dziecku przytyć.

A zatem, z przyjemnością podpowiemy Ci jak sprawić, by Twoja pociecha jadła smacznie (to co lubi) i jednocześnie – zdrowo. Skomponujemy dietę specjalnie dla Twojego dziecka, w oparciu o naszą szeroką wiedzę w zakresie żywienia i analizę jego codziennego jadłospisu. A także na bazie wyników badań naukowych przeprowadzonych przez Sekcję Żywieniową Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci, która przed trzema laty (w 2014 roku) zaktualizowała zasady żywienia dzieci do 1 roku życia.

Zdrowe żywienie dzieci

Zbilansowana, zdrowa dieta dla dziecka

Prawidłowe odżywianie dzieci

Także i my kierujemy się głębokim przeświadczeniem o konieczności jak najszybszego wdrożenia odpowiednio zbilansowanego jadłospisu do codziennej diety dziecka. To właśnie odpowiednie żywienie dzieci, i to już od pierwszych dni ich życia, ma ogromne znaczenie w przyszłości. Wpływa nie tylko na ich wagę, ale i poziom inteligencji oraz zdrowie w dorosłości. Dlatego zachęcamy Was, Młode Mamy, do skorzystania z porad naszych dyplomowanych dietetyków. Posiadając szeroką wiedzę, bazujemy na tak zwanej „nowej podstawie żywieniowej” dla dzieci. A rozpisana przez nas dieta, zawierać będzie wszystkie niezbędne komponenty odżywcze, pozwalające na pełne zaspokajanie potrzeb żywieniowych szybko rozwijającego się, młodego organizmu. Doszkalamy Młode Mamy, edukujemy i podpowiadamy w kwestiach żywienia dzieci. Zależy nam, abyście same w przyszłości dbały o zdrowe nawyki swoich pociech.

Dieta dla najmłodszych

Swoje skrzydła roztaczamy również nad małymi pacjentami z nadwagą bądź otyłością. Dzieci borykających się z tego typu problemami jest coraz więcej. W przyjazny i dostępny sposób, dbając o doskonałą atmosferę podczas wizyt u nas, dbamy o tych małych pacjentów, którzy dopiero poznają prawidłowe nawyki żywieniowe. Dietetyk przeprowadzi Ciebie i Twoją pociechę przez naukę odpowiedniego, racjonalnego i zbilansowanego żywienia.

Opowiedz nam o swoim dziecku, jego nawykach, preferencjach żywieniowych i sposobie spędzania czasu. A my przygotujemy dla niego propozycję jadłospisu.
Jesteśmy uśmiechnięte, przyjazne i otwarte na potrzeby dzieci, bo każda z nas – dietetyczek Dietosfery – jest mamą. W 100 % i na pełnym etacie!
Wiemy co lubią dzieci, jak je zachęcić i w jaki sposób utrwalić poznane nawyki i nowe smaki. Uczymy – bawiąc. Współpracujemy z dzieckiem, aktywizujemy je, zachęcamy, chwalimy i zawsze idziemy na kompromis. Bo tylko takie, sprawdzone przez nas metody, przynoszą oczekiwane efekty. Dziecko jest dla nas partnerem. I co ważne – w Dietosferze jest w naszych – najlepszych, kobiecych rękach!

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszego bogatego doświadczenia. W przyjemny sposób dowiecie się, od empatycznego dietetyka, co jest najodpowiedniejsze w żywieniu Twojego dziecka. A to zaprocentuje w przyszłości.

Dietetyk dziecięcy Warszawa

Możesz nam zaufać – najlepsi dietetycy w Warszawie

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy w zakresie dietetyki i żywienia dzieci. Rozpiszemy przykładową, 7-dniową dietę dla Twojego dziecka bądź krok po kroku nauczymy Cię jak wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe u malucha.

Posiadamy ponad kilkunastoletnie doświadczenie w dietetyce. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wyższe wykształcenie, a dodatkowo systematycznie biorą udział w szkoleniach i kursach branżowych. W ciągu naszej wieloletniej działalności udzieliliśmy porad żywieniowych 5.000 naszych pacjentów. I Ty możesz dołączyć do tego grona. Jeśli szukasz dobrego dietetyka w Warszawie – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.
Zdecyduj i wybierz! Posiadamy szeroki wachlarz usług (ceny wizyt i usług w naszej poradni wahają się od 180-780 zł). Pamiętaj, ażeby móc zmienić sposób żywienia dziecka – trzeba zacząć się spotykać z naszymi specjalistami. Dlatego zapraszamy Cię na:

Kategoria I - pierwsza wizyta

180
  • Czas trwania wizyty: 60 minut

Kategoria II - konsultacja dietetyczna

220
  • Czas trwania wizyty: 90 minut

Kategoria III – dieta wzorcowa

480
  • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (180 zł) oraz 7-dniową dietę wzorcową (300zł)

Kategoria IV – konsultacja dietetyczna i analiza jadłospisu

480
  • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza dostarczonego jadłospisu (300 zł).

Kategoria V – kompleksowa pomoc dietetyka w zakresie odchudzania Twojego dziecka

650
  • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (150 zł) oraz 4 tygodniowy jadłospis (500zł)

Pamiętaj, zmiany nawyków żywieniowych to proces! Musicie uzbroić się w cierpliwość ale też wprowadzać zmiany w całej rodzinie!

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.