Zdrowe odżywianie dzieci Warszawa

Jeśli szukasz dietetyka dziecięcego – Warszawa, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Od wielu lat specjalizujemy się między innymi w zakresie zdrowego żywienia dzieci. Dzisiaj nie trzeba już nikogo przekonywać o konieczności racjonalnego żywienia najmłodszych. To dobry znak. Jednak nie każdy wie, w jaki sposób to zdrowe odżywianie wdrożyć w życie. Wówczas z pomocą przychodzą nasi dietetycy, którzy podpowiedzą Ci, jak robić to prawidłowo. Porad udzielamy w przypadku żywienia dzieci w każdym wieku. Doradzimy zatem rodzicom nie tylko najmłodszych pociech, ale także nastolatków. Jeśli zatem potrzebujesz pomocy w zakresie żywienia dziecka, zachęcamy do kontaktu.

Z przyjemnością podpowiemy Ci zatem, jak sprawić, by Twoje dziecko jadło smacznie (to co lubi) i jednocześnie zdrowo. Skomponujemy dietę specjalnie dla Twojego dziecka, w oparciu o naszą szeroką wiedzę w zakresie żywienia i analizę jego codziennego jadłospisu. Ponadto opracujemy ją na bazie wyników badań naukowych przeprowadzonych przez Sekcję Żywieniową Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci, która w 2014 roku zaktualizowała zasady żywienia dzieci do 1 roku życia.

Zdrowe żywienie dzieci

Zbilansowana, zdrowa dieta dla dziecka

Prawidłowe odżywianie dzieci

Także i my kierujemy się głębokim przeświadczeniem o konieczności jak najszybszego wdrożenia odpowiednio zbilansowanego jadłospisu do codziennej diety dziecka. To właśnie odpowiednie żywienie dzieci, i to już od pierwszych dni ich życia, ma ogromne znaczenie w przyszłości. Wpływa nie tylko na ich wagę, ale i poziom inteligencji oraz zdrowie w dorosłości. Dlatego zachęcamy Was, Młode Mamy, do skorzystania z porad naszych dyplomowanych dietetyków. Posiadając szeroką wiedzę, bazujemy na tak zwanej „nowej podstawie żywieniowej” dla dzieci. A rozpisana przez nas dieta, zawierać będzie wszystkie niezbędne komponenty odżywcze, pozwalające na pełne zaspokajanie potrzeb żywieniowych szybko rozwijającego się, młodego organizmu. Doszkalamy Młode Mamy, edukujemy i podpowiadamy w kwestiach żywienia dzieci. Zależy nam, abyście same w przyszłości dbały o zdrowe nawyki swoich pociech.

Dieta dla najmłodszych

Swoje skrzydła roztaczamy również nad małymi pacjentami z nadwagą bądź otyłością. Dzieci borykających się z tego typu problemami jest coraz więcej. W przyjazny i dostępny sposób, dbając o doskonałą atmosferę podczas wizyt u nas, dbamy o tych małych pacjentów, którzy dopiero poznają prawidłowe nawyki żywieniowe. Dietetyk przeprowadzi Ciebie i Twoją pociechę przez naukę odpowiedniego, racjonalnego i zbilansowanego żywienia.

Opowiedz nam o swoim dziecku, jego nawykach, preferencjach żywieniowych i sposobie spędzania czasu. A my przygotujemy dla niego propozycję jadłospisu.
Jesteśmy uśmiechnięte, przyjazne i otwarte na potrzeby dzieci, bo każda z nas – dietetyczek Dietosfery – jest mamą. W 100 % i na pełnym etacie!
Wiemy co lubią dzieci, jak je zachęcić i w jaki sposób utrwalić poznane nawyki i nowe smaki. Uczymy – bawiąc. Współpracujemy z dzieckiem, aktywizujemy je, zachęcamy, chwalimy i zawsze idziemy na kompromis. Bo tylko takie, sprawdzone przez nas metody, przynoszą oczekiwane efekty. Dziecko jest dla nas partnerem. I co ważne – w Dietosferze jest w naszych – najlepszych, kobiecych rękach!

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszego bogatego doświadczenia. W przyjemny sposób dowiecie się, od empatycznego dietetyka, co jest najodpowiedniejsze w żywieniu Twojego dziecka. A to zaprocentuje w przyszłości.

Dietetyk dziecięcy Warszawa

Możesz nam zaufać – najlepsi dietetycy w Warszawie

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy w zakresie dietetyki i żywienia dzieci. Rozpiszemy przykładową, 7-dniową dietę dla Twojego dziecka bądź krok po kroku nauczymy Cię jak wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe u malucha.

Posiadamy ponad kilkunastoletnie doświadczenie w dietetyce. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wyższe wykształcenie, a dodatkowo systematycznie biorą udział w szkoleniach i kursach branżowych. W ciągu naszej wieloletniej działalności udzieliliśmy porad żywieniowych 5.000 naszych pacjentów. I Ty możesz dołączyć do tego grona. Jeśli szukasz dobrego dietetyka w Warszawie – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.
Zdecyduj i wybierz! Posiadamy szeroki wachlarz usług (ceny wizyt i usług w naszej poradni wahają się od 180-780 zł). Pamiętaj, ażeby móc zmienić sposób żywienia dziecka – trzeba zacząć się spotykać z naszymi specjalistami. Dlatego zapraszamy Cię na:

Kategoria I - pierwsza wizyta

180
 • Czas trwania wizyty: 60 minut

Kategoria II - konsultacja dietetyczna

220
 • Czas trwania wizyty: 90 minut

Kategoria III – dieta wzorcowa

480
 • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (180 zł) oraz 7-dniową dietę wzorcową (300zł)

Kategoria IV – konsultacja dietetyczna i analiza jadłospisu

480
 • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza dostarczonego jadłospisu (300 zł).

Kategoria V – kompleksowa pomoc dietetyka w zakresie odchudzania Twojego dziecka

650
 • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (150 zł) oraz 4 tygodniowy jadłospis (500zł)

Za pierwszą wizytę/konsultację

199
 • Za pierwszą wizytę/konsultację (a nie mamy już te dłuższej za 220zł, chyba że sugerują państwo zostawić? to wtedy 249zł)

Dieta Wzorcowa

299
 • Dieta Wzorcowa

W Chorobach

349
 • W Chorobach

Wizyta Kontrolna

100
 • Wizyta Kontrolna

Pamiętaj, zmiany nawyków żywieniowych to proces! Musicie uzbroić się w cierpliwość ale też wprowadzać zmiany w całej rodzinie!

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the flag.