Dietoprofilaktyka Warszawa

„Jesteś tym, co zjesz” – ten slogan wiele mówi o wpływie naszej diety na stan zdrowia. Nieprawidłowe nawyki żywieniowe połączone z brakiem ruchu, szybkim tempem życia, stresem i niejednokrotnie skłonnościami genetycznymi to powody wielu zaburzeń w naszym organizmie. Warto mieć tego świadomość i zawczasu wdrożyć zdrowy program żywieniowy, który ochroni przed zapadnięciem na przewlekłą chorobę obniżającą komfort życia.

Właściwie dobrana dieta to jednak nie tylko profilaktyka – to także doskonałe narzędzie, które można wykorzystać w walce z chorobą. W poradni Dietosfera w Warszawie zaplanujemy właściwą dla Ciebie dietę, zmotywujemy, abyś trwale mógł zmienić nawyki żywieniowe. Pokażemy Ci realne i racjonalne zmiany w Twoim życiu i żywieniu. Dodatkowo pomożemy zaplanować ewentualne badania kontrolne i suplementację, jeśli taka będzie potrzebna.

Efekty realizowania naszego programu żywieniowego zobaczysz nie tylko w zmniejszającym się obwodzie, czy lepszym samopoczuciu, ale także wymiernie – w poprawiających się wynikach badań.

Dieta dla każdego jak Dietosfera może Ci pomóc

Jeśli zależy Ci na zdrowym odżywianiu, profilaktyce chorób czy doborze diety do konkretnych przypadków chorobowych – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wykształcenie, doświadczenie, wiedza i zaangażowanie naszych dietetyków pozwolą stworzyć indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb i oczekiwań program żywieniowy, dzięki któremu odzyskasz zdrowie i utrzymasz się w doskonałej formie.

W ramach naszej oferty proponujemy Ci skorzystanie z różnych rozwiązań, które pozwolą uzyskać Ci oczekiwany efekt zdrowotny. Wśród nich do wyboru znajdują się:

 • pierwsza wizyta, której celem jest poznanie Ciebie i Twoich problemów – dostępna w wersji podstawowej i rozszerzonej;

 • wykonanie analizy jadłospisu;

 • przygotowanie diety wzorcowej;

Dietoterapia Warszawa

Co Oferujemy

Pierwsza wizyta – „Daj się poznać”

180
 • Czas trwania wizyty: 60 minut

Pierwsza wizyta - dla wymagających

220
 • Czas trwania wizyty: 90 minut

Analiza jadłospisu

480
 • Pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza jadłospisu (300zł)

Dieta wzorcowa

480
 • Pierwsza wizyta (180 zł) oraz dieta wzorcowa (300 zł).

Pierwsza wizyta jak powinieneś się przygotować, aby najwięcej skorzystać?

Zatrudnieni w warszawskiej Dietosferze dietetycy skupiają się na przekazaniu klientom jak najbardziej skutecznych wytycznych i diet, które można wykorzystać dla efektywnego wdrożenia w życie nowych, zdrowych zasad odżywiania dostosowanych do indywidualnych potrzeb poszczególnych osób.

Warto przygotować się do pierwszej wizyty. Wypisz wszystkie pytania, jakie chcesz zadać dietetykowi – mamy dla Ciebie godzinę lub półtorej – to czas, kiedy możemy rozmawiać o Twoich problemach, oczekiwaniach i potrzebach w zakresie odżywiania.

Podczas pierwszej wizyty poznamy Twoje przyzwyczajenia żywieniowe. Ponadto dokładny wywiad pozwoli poznać Twoje problemy zdrowotne, a analiza składu ciała pomoże ustalić skład procentowy tkanki tłuszczowej i wody w organizmie. Jeśli masz aktualne wyniki badań lekarskich (nie starsze, niż sprzed 3 miesięcy) – przynieś je ze sobą – będą doskonałą wskazówką dla dietetyka, który będzie przygotowywał dla Ciebie dietę. Interesować nas będą szczególnie:

 • morfologia z rozmazem,

 • OB Lub białka CRP,

 • wyniki moczu,

 • próby wątrobowe: aminotransferazę alaninową (ALAT, ALT) i aminotransferazę asparaginową (AspAT, AST), fosfatazę alkaliczną (ALP), bilirubinę, gammaglutamylotranspeptydazę (GGTP);

 • panel lipidowy: zawierający cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy;

 • poziom witaminy D3,

 • poziom elektrolitów: sód (Na), potas (K).

Jeśli jesteś w trakcie terapii farmakologicznej powiedz nam o tym – uwzględnimy to w trakcie tworzenia dla Ciebie diety.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Problemy związane z chorobami dietozależnymi wymagają podejścia holistycznego i specjalistycznego. Warto korzystać z doświadczenia i wiedzy dobrych dietetyków, którzy za cel swojej pracy stawiają sobie pomoc pacjentom oraz przygotowanie właściwego i dostosowanego do potrzeb, indywidualnego programu dietetycznego.
Taka „uszyta na miarę” Twoich potrzeb dieta pozwoli Ci stosunkowo łatwo zaakceptować wprowadzone nowe zasady.

Co zyskujesz korzystając z usług Dietosfery w Warszawie?

 • Profesjonalny program żywieniowy stworzony w oparciu o rzetelny wywiad żywieniowy, zdrowotny oraz analizę składu Twojego ciała.

 • Skuteczną dietę dostosowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb.

 • Program uwzględni Twoje preferencje żywieniowe, dzięki temu dieta będzie przyjemnością.

 • W razie potrzeby dostosujemy program żywieniowy do Twojego stylu życia – jesteśmy elastyczni i zawsze możemy modyfikować stworzone dla Pacjentów diety.

 • Kontakt ze swoim dietetykiem możesz mieć zawsze – wystarczy telefon lub mail.

Efekty korzystania z diety szybko zweryfikujesz – świetne samopoczucie, likwidacja skutków choroby oraz poprawiające się wyniki badań lekarskich to pozytywne skutki korzystania z przygotowanych przez nas programów żywieniowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – umów się na pierwszą wizytę w naszej poradni. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samochód.