Dieta dla wegetarian, w tym wegan

Dieta Wegetariańska Warszawa

W ostatnich latach w Polsce (ale i na świecie) przybywa zwolenników diety wegetariańskiej, a także wegańskiej. Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, komponujemy, doradzamy i edukujemy w zakresie wegetarianizmu i weganizmu. To ważne, by wiedzieć w jaki sposób dobierać składniki pokarmowe, by na bazie diety pozbawionej produktów pochodzenia zwierzęcego, ułożyć zdrowy i zbilansowany plan żywieniowy. Nasz dietetyk z wyższym wykształceniem z przyjemnością podzieli się z Wami taką wiedzą. Zapraszamy do naszej poradni żywieniowej w Warszawie.

W codziennej pracy z pacjentami kierujemy się wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas ponad 11 lat nieprzerwanego istnienia na rynku. W tym czasie pod nasze troskliwe skrzydła trafiło ponad 5.000 pacjentów, których z powodzeniem skonsultowaliśmy.

Wszyscy nasi dietetycy posiadają wyższe wykształcenie zdobyte na najlepszych warszawskich uczelniach wyższych, tj. SGGW oraz na Uniwersytecie Medycznym, a nasza wiedza podparta jest praktyką. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszych doświadczeń w prowadzonej przez nas Poradni Dietetycznej Dietosfera w Warszawie.
Jesteśmy osobami przyjaźnie nastawionymi do życia i każdego odwiedzającego nas pacjenta. Nasze spotkania są pełne uśmiechu, empatii i życzliwości. W tak przyjemnej atmosferze, ale z pełnym zawodowym zaangażowaniem, zajmiemy się również Twoim celem.

Dieta Wegańska Warszawa

Przemyślany wegetarianizm

Dieta dla wegetarian Warszawa Dietosfera

Zachęcamy do wizyty u nas także osoby, które zdecydowały się na dietę wegetariańską, czyli postanowiły wyeliminować z jadłospisu (całkowicie bądź częściowo) składniki pochodzenia zwierzęcego. Z roku na rok jest ich coraz więcej, a wegetarianizm i weganizm przybierają na sile. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że składniki, które dostarczasz swojemu organizmowi odpowiadają w pełni na jego zapotrzebowanie, zapraszamy do nas.

Dokonamy analizy Twojej dotychczasowej diety, a nasz dyplomowany dietetyk – po rozmowie z Tobą – skomponuje optymalny dla Ciebie jadłospis. Zbilansowany, urozmaicony, ale przede wszystkim, uwzględniający ti co lubisz. Podpowiemy Ci na co zwracać uwagę w planowaniu jadłospisu. Powiedz nam jakie są Twoje ulubione warzywa i inne produkty, a my właśnie z nich – rozpiszemy Twoją dietę. Przecież nie będziemy zmuszać Cię do polubienia brukselki, kiedy Ty nie możesz nawet na nią patrzeć!

Nowa dieta skomponowana przez nas będzie  smaczna, a także w pełni dostosowana do Twoich osobistych upodobań. Zapewniamy Cię, że znajdziesz w niej to, co lubisz.

Edukacja dla Ciebie

Zachęcamy Cię do umówienia się z nami na porady dietetyczne. W miłej, przyjaznej atmosferze, porozmawiamy o Twoich przyzwyczajeniach żywieniowych, stosowanej diecie i oczekiwaniach wobec niej. Podpowiemy co jeść, by organizm – w diecie wegetariańskiej czy wegańskiej – mógł cieszyć się z pełnego bukietu dostarczanych mu witamin i składników mineralnych. Dietetyk z wyższym wykształceniem (bo tylko tacy tworzą Dietosferę w Warszawie), wskaże elementy diety, które powinny na stałe zagościć w Twojej diecie. I podpowie jak sprawić, by jadłospis był odpowiednio zbilansowany.

A może jeszcze trzeba uwzględnić dodatkowe składniki bądź wprowadzić odpowiednią suplementację? Z przyjemnością doradzimy także i w tym zakresie. To wszystko przekażemy Ci podczas spotkań z nami w poradni żywieniowej w Warszawie. Tym bardziej, że nasza wiedza – wykorzystywana podczas konsultacji dietetycznych – podparta jest praktyką, a nasi dyplomowani dietetycy – znajdują się na listach specjalistów pro wege (w polskiej bazie dietetyków wegetariańskich i wegańskich). Jesteśmy przyjaźni wegetarianom i z pełnym przekonaniem zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług.

Wybierz najlepszy dla siebie rodzaj wizyty (ceny spotkań i programów żywieniowych oscylują pomiędzy 180-780 zł). Oferujemy:

Dieta dla wegan Dietosfera Warszawa

Co Oferujemy

Kategoria I - pierwsza wizyta

180
  • Czas trwania wizyty: 60 minut

Kategoria II - konsultacja dietetyczna

220
  • Czas trwania wizyty: 90 minut

Kategoria III – dieta wzorcowa

480
  • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (180 zł) oraz 7-dniową dietę wzorcową (300zł)

Kategoria IV – konsultacja dietetyczna i analiza jadłospisu

480
  • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza dostarczonego jadłospisu (300 zł)

Kategoria V – miesięczny plan spotkań z dietetykiem

780
  • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz przygotowanie wegetariańskiego bądź wegaśkiego planu żywieniowego (600zł)

Jesteśmy pro wege!

W roku 2019 pojawi się książka z przepisami dla wegan –  obserwuj nas na FB!

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Choinka.