Dieta Wegetariańska Warszawa

W ostatnich latach w Polsce, podobnie jak na całym świecie, przybywa zwolenników diety wegetariańskiej i wegańskiej. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, komponujemy, doradzamy i wspieramy w tym sposobie odżywiania. To ważne by wiedzieć, w jaki sposób dobierać składniki pokarmowe, aby na bazie diety pozbawionej produktów pochodzenia zwierzęcego, ułożyć zdrowy i zbilansowany plan żywieniowy. Nasz dietetyk z wyższym wykształceniem z przyjemnością podzieli się z Wami taką wiedzą. Zapraszamy do naszej poradni, w której prowadzimy konsultacje dietetyczne dla zainteresowanych z Krakowa, Gdańska, Katowic i oczywiście Warszawy. Przyjmujemy zainteresowanych on-line oferując profesjonalne porady z zakresu żywienia dzieci i dorosłych – zarówno zdrowych, jak i borykających się z nietolerancjami, alergiami czy chorobami.

Przemyślany wegetarianizm i weganizm

Dieta dla wegetarian Warszawa Dietosfera

Jak już wspomnieliśmy, odpowiednie zbilansowanie diety wegetariańskiej i wegańskiej jest niezwykle ważne. Właśnie dlatego zachęcamy do wizyt u naszych specjalistów. Nasz dyplomowany dietetyk dokona analizy Twojej dotychczasowej diety i po rozmowie z Tobą, skomponuje optymalny jadłospis. Będzie on nie tylko zbilansowany, ale również urozmaicony i przede wszystkim uwzględniający to, co lubisz. Podpowiemy Ci, na co zwracać uwagę w planowaniu posiłków i czy potrzebujesz suplementacji. Wystarczy, że powiesz nam, jakie są Twoje ulubione produkty, a my bazując na nich rozpiszemy Twoją dietę. Nie będziemy zmuszać Cię do polubienia brukselki, kiedy Ty nie możesz nawet na nią patrzeć! Dopasujemy dietę również do Twojego stylu życia i zapotrzebowania kalorycznego. Masz siedząca pracę i mało czasu na przygotowywanie posiłków? A może jesteś aktywny i przykładasz dużą uwagę do tego, co jesz? Niezależnie od tego, jakimi przekonaniami się kierujesz – jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Nowa dieta skomponowana przez nas będzie  smaczna, a także w pełni dostosowana do Twoich osobistych upodobań. Zapewniamy Cię, że znajdziesz w niej to, co lubisz. Warto również zaznaczyć, że jesteśmy autorkami książki o diecie wegańskiej – „Dieta wegańska na cztery pory roku”, w której część poświeciłyśmy zagadnieniom merytorycznym dotyczącym diety wegańskiej, a ponad połowę stanowią przepisy na wyjątkowe wegańskie dania z uwzględnieniem sezonowości produktów. Oprócz niej dostępne jest także nowe wydanie zatytułowane „Sezon na vege”.

Edukacja dla Ciebie

Zachęcamy Cię do umówienia się z nami na porady dietetyczne. W miłej i przyjaznej atmosferze porozmawiamy o Twoich przyzwyczajeniach żywieniowych, stosowanej diecie i oczekiwaniach wobec niej. Podpowiemy, co jeść, by organizm – w zbilansowanej diecie wegetariańskiej czy wegańskiej – mógł cieszyć się z pełnego bukietu dostarczanych mu witamin i składników mineralnych. Dietetyk z wyższym wykształceniem (bo tylko tacy tworzą Dietosferę w Warszawie), wskaże elementy diety, które powinny na stałe zagościć w Twojej codzienności. Podpowie Ci on również, jak sprawić, by jadłospis był odpowiednio zbilansowany. Myślisz o tym, żeby wprowadzić zdrowe zmiany w nawykach żywieniowych swoich pracowników lub współpracowników? Z przyjemnością przeprowadzimy dla Ciebie dzień zdrowia w firmie, w trakcie którego zaprezentujemy, dlaczego warto dbać o zdrowie poprzez zdrowe nawyki żywieniowe! Możemy poprowadzić wykład, luźną pogadankę lub indywidualne konsultacje z dietetykiem, które obejmować będą analizę składu ciała.

Dieta dla wegan Dietosfera Warszawa

Czy w diecie wegetariańskiej lub wegańskiej niezbędne są suplementy?

Jak już niejednokrotnie zaznaczyliśmy, prawidłowe zbilansowanie diety wegetariańskiej i wegańskiej jest niezwykle istotne. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ całkowite wyeliminowanie z diety produktów odzwierzęcych wiąże się z niedoborami składników odżywczych. Chodzi między innymi o białko, żelazo, wapń, selen, jod i cynk, czy witaminy (zwłaszcza B12), gwarantujące prawidłową pracę organizmu. Jeśli zatem nie dostarczymy ich w odpowiedniej ilości, osoba będąca weganinem lub wegetarianinem może zmagać się z anemią bądź innymi chorobami. Jeśli zatem wprowadziłeś lub planujesz dopiero wdrożyć jedną z wymienionych diet, zachęcamy do skorzystania z usług specjalistów, którzy pomogą Ci w odpowiednim zbilansowaniu posiłków.

Jeśli konieczne okaże się uwzględnienie dodatkowych składników bądź suplementacji, z przyjemnością doradzimy także i w tym zakresie. To wszystko przekażemy Ci podczas spotkań z nami w poradni żywieniowej w Warszawie. Tym bardziej że nasza wiedza wykorzystywana podczas konsultacji dietetycznych, podparta jest wieloletnią praktyką. Warto zaznaczyć, że nasi dyplomowani dietetycy znajdują się na listach specjalistów pro wege (w polskiej bazie dietetyków wegetariańskich i wegańskich). Jesteśmy przyjaźni wegetarianom i z pełnym przekonaniem zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług.

Wybierz najlepszy dla siebie rodzaj wizyty (ceny spotkań i programów żywieniowych oscylują pomiędzy 199-898 zł).

Co Oferujemy

Kategoria I - pierwsza wizyta

180
 • Czas trwania wizyty: 60 minut

Kategoria II - konsultacja dietetyczna

220
 • Czas trwania wizyty: 90 minut

Kategoria III – dieta wzorcowa

480
 • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (180 zł) oraz 7-dniową dietę wzorcową (300zł)

Kategoria IV – konsultacja dietetyczna i analiza jadłospisu

480
 • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza dostarczonego jadłospisu (300 zł)

Kategoria V – miesięczny plan spotkań z dietetykiem

780
 • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz przygotowanie wegetariańskiego bądź wegaśkiego planu żywieniowego (600zł)

Za pierwszą wizytę/konsultację

199
 • Za pierwszą wizytę/konsultację (a nie mamy już te dłuższej za 220zł, chyba że sugerują państwo zostawić? to wtedy 249zł)

Miesięczna Kuracja

699
 • Miesięczna Kuracja

Dieta Wzorcowa

299
 • Dieta Wzorcowa

W Chorobach

349
 • W Chorobach

Wizyta Kontrolna

100
 • Wizyta Kontrolna

Jesteśmy pro wege!

W roku 2019 pojawi się książka z przepisami dla wegan –  obserwuj nas na FB!

książka dieta wegańska
Dieta wegańska na cztery pory roku
 

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the car.