Dieta Wegetariańska Warszawa

W ostatnich latach w Polsce, podobnie jak na całym świecie, przybywa zwolenników diety wegetariańskiej i wegańskiej. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, komponujemy, doradzamy i edukujemy w tym sposobie odżywiania. To ważne by wiedzieć, w jaki sposób dobierać składniki pokarmowe, aby na bazie diety pozbawionej produktów pochodzenia zwierzęcego, ułożyć zdrowy i zbilansowany plan żywieniowy. Nasz dietetyk z wyższym wykształceniem z przyjemnością podzieli się z Wami taką wiedzą. Zapraszamy do naszej poradni.

Przemyślany wegetarianizm i weganizm

Dieta dla wegetarian Warszawa Dietosfera

Jak już wspomnieliśmy, odpowiednie zbilansowanie diety wegetariańskiej i wegańskiej jest niezwykle ważne. Właśnie dlatego zachęcamy do wizyt u naszych specjalistów. Nasz dyplomowany dietetyk dokona analizy Twojej dotychczasowej diety i po rozmowie z Tobą, skomponuje optymalny dla Ciebie jadłospis. Będzie on nie tylko zbilansowany, ale również urozmaicony i przede wszystkim uwzględniający to, co lubisz. Podpowiemy Ci, na co zwracać uwagę w planowaniu jadłospisu i czy potrzebujesz suplementacji. Wystarczy, że powiesz nam, jakie są Twoje ulubione warzywa i inne produkty, a my właśnie z nich rozpiszemy Twoją dietę. Nie będziemy zmuszać Cię do polubienia brukselki, kiedy Ty nie możesz nawet na nią patrzeć!

Nowa dieta skomponowana przez nas będzie  smaczna, a także w pełni dostosowana do Twoich osobistych upodobań. Zapewniamy Cię, że znajdziesz w niej to, co lubisz.

Warto również zaznaczyć, że jesteśmy autorkami książki o diecie wegańskiej – „Dieta wegańska na cztery pory roku”, w której część poświeciłyśmy zagadnieniom merytorycznym dotyczącym diety wegańskiej, a ponad połowę stanowią przepisy na wyjątkowe wegańskie dania z uwzględnieniem sezonowości produktów. Oprócz niej dostępne jest także nowe wydanie zatytułowane „Sezon na vege”.

Edukacja dla Ciebie

Zachęcamy Cię do umówienia się z nami na porady dietetyczne. W miłej i przyjaznej atmosferze porozmawiamy o Twoich przyzwyczajeniach żywieniowych, stosowanej diecie i oczekiwaniach wobec niej. Podpowiemy, co jeść, by organizm – w diecie wegetariańskiej czy wegańskiej – mógł cieszyć się z pełnego bukietu dostarczanych mu witamin i składników mineralnych. Dietetyk z wyższym wykształceniem (bo tylko tacy tworzą Dietosferę w Warszawie), wskaże elementy diety, które powinny na stałe zagościć w Twojej diecie. Podpowie Ci on również, jak sprawić, by jadłospis był odpowiednio zbilansowany.

Jeśli konieczne okaże się również uwzględnienie dodatkowych składników bądź suplementacji, z przyjemnością doradzimy także i w tym zakresie. To wszystko przekażemy Ci podczas spotkań z nami w poradni żywieniowej w Warszawie. Tym bardziej że nasza wiedza wykorzystywana podczas konsultacji dietetycznych, podparta jest praktyką. Warto zaznaczyć, że nasi dyplomowani dietetycy znajdują się na listach specjalistów pro wege (w polskiej bazie dietetyków wegetariańskich i wegańskich). Jesteśmy przyjaźni wegetarianom i z pełnym przekonaniem zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług.

Wybierz najlepszy dla siebie rodzaj wizyty (ceny spotkań i programów żywieniowych oscylują pomiędzy 199-898 zł). Oferujemy:

Dieta dla wegan Dietosfera Warszawa

Dlaczego prawidłowe zbilansowanie diety wegetariańskiej i wegańskiej jest istotne?

Jak już niejednokrotnie zaznaczyliśmy, prawidłowe zbilansowanie diety wegetariańskiej i wegańskiej jest niezwykle istotne. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ całkowite wyeliminowanie z diety produktów odzwierzęcych wiąże się z niedoborami składników odżywczych. Chodzi między innymi o białko, żelazo, wapń, selen, jod i cynk, czy witaminy (zwłaszcza B12), gwarantujące prawidłową pracę organizmu. Jeśli zatem nie dostarczymy ich w odpowiedniej ilości, osoba będąca weganinem lub wegetarianinem może zmagać się z anemią bądź innymi chorobami. Jeśli zatem wprowadziłeś lub planujesz dopiero wdrożyć jedną z wymienionych diet, zachęcamy do skorzystania z usług specjalistów, którzy pomogą Ci w odpowiednim zbilansowaniu posiłków.

Co Oferujemy

Kategoria I - pierwsza wizyta

180
 • Czas trwania wizyty: 60 minut

Kategoria II - konsultacja dietetyczna

220
 • Czas trwania wizyty: 90 minut

Kategoria III – dieta wzorcowa

480
 • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (180 zł) oraz 7-dniową dietę wzorcową (300zł)

Kategoria IV – konsultacja dietetyczna i analiza jadłospisu

480
 • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza dostarczonego jadłospisu (300 zł)

Kategoria V – miesięczny plan spotkań z dietetykiem

780
 • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz przygotowanie wegetariańskiego bądź wegaśkiego planu żywieniowego (600zł)

Za pierwszą wizytę/konsultację

199
 • Za pierwszą wizytę/konsultację (a nie mamy już te dłuższej za 220zł, chyba że sugerują państwo zostawić? to wtedy 249zł)

Miesięczna Kuracja

699
 • Miesięczna Kuracja

Dieta Wzorcowa

299
 • Dieta Wzorcowa

W Chorobach

349
 • W Chorobach

Wizyta Kontrolna

100
 • Wizyta Kontrolna

Jesteśmy pro wege!

W roku 2019 pojawi się książka z przepisami dla wegan –  obserwuj nas na FB!

książka dieta wegańska
Dieta wegańska na cztery pory roku

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samolot.