Zdrowy pracownik wydajniej wykonuje swoje obowiązki i osiąga lepsze efekty zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli już to wiesz, czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jakie produkty na przykład na lunch wybiera Twój pracownik? Jeśli chcesz się o to zatroszczyć, a tym samym poprawić jego wydajność w pracy zorganizuj „Dzień zdrowia”. Warto to zrobić, ponieważ prawidłowe nawyki żywieniowe osoby zatrudnionej bezpośrednio rzutują na jej zdrowie i efektywność zawodową. Jeśli zatem jest zainteresowany przeprowadzeniem w swojej firmie wspomnianego wydarzenia, skorzystaj z naszych usług. Zainwestuj w zdrowie pracowników, a osiągniesz jeszcze lepsze efekty ich pracy!

organizacja dnia zdrowia

Szeroka wiedza dyplomowanego dietetyka

indywidualna konsultacja z dietetykiem

Z największą przyjemnością, w czytelny, jasny dla każdego sposób podzielimy się z Wami naszą wiedzą o żywieniu. Możliwości jest wiele, a samo spotkanie z zatrudnianymi przez Ciebie pracownikami może odbyć się w formie:

  • wykładu,
  • pogadanki,
  • indywidualnych konsultacji połączonych z analizą składu ciała.

Każde z tych zajęć będzie od początku do końca wykreowane i przygotowane z myślą o Twojej firmie i jej pracownikach. Zaproponujemy tematykę spotkania oraz jego formę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i możliwości. Do tematów edukacyjnych podchodzimy z należytą starannością i rzetelnością. Nasi dyplomowani dietetycy są elastyczni i dopasują się do Twoich oczekiwań. Tak, abyście mogli z zajęć wynieść jak najwięcej korzyści nie tylko dla siebie, ale i dla całej firmy.

Jak wygląda „Dzień zdrowia”?

Wspaniałym przykładem spotkań, podczas których przekazujemy informacje na temat prawidłowego odżywiania, są coraz częściej organizowane w firmach „Dni Zdrowia”. Ich zadaniem jest edukacja oraz wspieranie zdrowego stylu życia pracowników firm i korporacji, podczas których nasi dietetycy przybliżają tajniki zdrowego żywienia. Z przyjemnością przygotujemy taki dzień także w Twojej firmie. Program będzie „skrojony na miarę” Waszych potrzeb i oczekiwań. A podjęta tematyka może dotyczyć – w szerszym ujęciu – także rodziny i dzieci pracowników Twojego przedsiębiorstwa.

Zastanawiasz się, jak dietetyk współuczestniczy w „Dniu Zdrowia”? Nasza rola polega na:

  • prowadzeniu wykładów (ich tematyka każdorazowo jest przez nas dostosowywana do specyfiki firmy oraz preferencji osób w niej zatrudnianych),
  • organizacji zabaw i gier dla dzieci (wszystkie są związane z racjonalnym żywieniem, na przykład gra w układanie „zdrowego talerza” czy piramidy żywienia; edukuje, bawi, rozwija dziecięcą kreatywność!),
  • wykonaniu analizy składu ciała (do tego celu używamy profesjonalnego analizatora japońskiej marki Tanita, określamy zawartość w ciele tkanki tłuszczowej  oraz stopień nawodnienia organizmu. A także: beztłuszczową masę ciała i podstawową przemianę materii organizmu).

Nasza oferta jest zatem niezwykle szeroka i przede wszystkim kompleksowa. Prowadzimy bowiem edukację pracowników firm, pomagamy im w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, a jednocześnie – bawimy, kreujemy, rozwijamy i integrujemy.

Z chęcią dzielimy się bogatą wiedzą z zakresu dietetyki. Nasza rozpoznawalna w Warszawie marka mówi sama za siebie. Ponad 15 lat nieprzerwanego istnienia Dietosfery oraz ponad 20 lat pracy na rynku usług dietetycznych sprawia, iż posiadamy cenne doświadczenie niezbędne w skutecznym edukowaniu i prowadzeniu diet zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

dietosfera - wykład

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Please prove you are human by selecting the house.