Zdrowy pracownik wydajniej wykonuje swoje obowiązki i osiąga lepsze efekty zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. W związku z tym – czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie produkty na lunch wybiera Twój pracownik? Jeśli chcesz się o to zatroszczyć, a tym samym poprawić jego wydajność w pracy, zorganizuj „Dzień zdrowia”. Warto to zrobić, ponieważ prawidłowe nawyki żywieniowe osoby zatrudnionej bezpośrednio rzutują na jej zdrowie i efektywność zawodową, wydajność w pracy. Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem w swojej firmie wspomnianego wydarzenia, skorzystaj z naszych usług. Zainwestuj w zdrowie pracowników, a osiągniesz jeszcze lepsze efekty ich pracy! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z zespołem Dietosfery!

organizacja dnia zdrowia

Czy warto zorganizować „Dzień zdrowia” w firmie?

W dzisiejszym świecie, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie stało się priorytetem dla wielu z nas. Wraz z długimi godzinami spędzanymi w pracy, nie zawsze mamy czas na odpowiednią opiekę nad naszym zdrowiem. Dlatego też z przyjemnością prezentujemy naszą usługę „Dzień zdrowia” w firmie, która zapewnia pracownikom nie tylko unikalne i atrakcyjne doświadczenie, ale także promuje zdrowy styl życia w miejscu pracy. Co więcej – zapewniamy indywidualne konsultacje dietetyczne dla zainteresowanych z Lublina, Krakowa, Gdańska… i całego kraju! Mamy w naszej ofercie usługę spotkania z dietetykiem on-line, co pozwala nam oferować konsultacje także dla zainteresowanych pracowników poza Warszawą.
Dlaczego warto postawić na „Dzień zdrowia” w firmie”?

 • wzrost motywacji pracowników do dbania o zdrowie;
 • promocja zdrowego stylu życia wśród pracowników i ich rodzin;
 • poprawa efektywności i samopoczucia pracowników;
 • zwiększenie zaangażowania i lojalności wobec firmy.

Spotkanie z ekspertami w dziedzinie zdrowego odżywiania

indywidualna konsultacja z dietetykiem

Z największą przyjemnością, w czytelny, jasny dla każdego sposób podzielimy się z Wami naszą wiedzą o żywieniu. Możliwości jest wiele, a samo spotkanie z zatrudnianymi przez Ciebie pracownikami może odbyć się w formie:

 • wykładu,
 • pogadanki,
 • webinaru,

 • warsztatu

 • indywidualnych konsultacji połączonych z analizą składu ciała.

Każde z tych zajęć będzie od początku do końca wykreowane i przygotowane z myślą o Twojej firmie i jej pracownikach. Zaproponujemy tematykę spotkania oraz jego formę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i możliwości. Do tematów edukacyjnych podchodzimy z należytą starannością i rzetelnością. Nasi dyplomowani dietetycy są elastyczni i dopasują się do Twoich oczekiwań. Tak, abyście mogli z warsztatów zdrowego odżywiania wynieść jak najwięcej korzyści nie tylko dla siebie, ale i dla całej firmy.

Jak będzie przebiegać „Dzień zdrowia” w Twojej firmie?

Wspaniałym przykładem spotkań, podczas których przekazujemy informacje na temat prawidłowego odżywiania, są coraz częściej organizowane w firmach „Dni Zdrowia”. Ich zadaniem jest edukacja oraz wspieranie zdrowego stylu życia pracowników firm i korporacji, podczas których nasi dietetycy przybliżają tajniki zdrowego żywienia. Z przyjemnością przygotujemy taki dzień także w Twojej firmie. Program będzie „skrojony na miarę” Waszych potrzeb i oczekiwań. A podjęta tematyka może dotyczyć – w szerszym ujęciu – także rodziny i dzieci pracowników Twojego przedsiębiorstwa.

Zastanawiasz się, jak dietetyk współuczestniczy w „Dniu Zdrowia”? Nasza rola polega na:

 • prowadzeniu wykładów (ich tematyka każdorazowo jest przez nas dostosowywana do specyfiki firmy oraz preferencji osób w niej zatrudnianych),
 • organizacji zabaw i gier oraz warsztatów dla dzieci (wszystkie są związane z racjonalnym żywieniem, na przykład gra w układanie „zdrowego talerza”; ćwiczenie to bawi i rozwija dziecięcą kreatywność! (możemy także przygotować warsztaty i np. zrobić wspólnie z dziećmi zdrowe słodycze),

 • wykonaniu analizy składu ciała (do tego celu używamy profesjonalnego analizatora japońskiej marki Tanita, określamy m.in. zawartość w ciele tkanki tłuszczowej oraz stopień nawodnienia organizmu. A także: beztłuszczową masę ciała i podstawową przemianę materii

Nasza oferta jest zatem niezwykle szeroka i przede wszystkim kompleksowa. Prowadzimy bowiem edukację pracowników firm, pomagamy im w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, a jednocześnie – bawimy, kreujemy, rozwijamy i integrujemy.

Z chęcią dzielimy się bogatą wiedzą z zakresu dietetyki. Nasza rozpoznawalna w Warszawie marka mówi sama za siebie. Ponad 15 lat nieprzerwanego istnienia Dietosfery oraz ponad 20 lat pracy na rynku usług dietetycznych oraz ponad 20 lat pracy na rynku usług dietetycznych sprawia, iż dysponujemy cennym doświadczeniem niezbędnym w skutecznym edukowaniu i prowadzeniu diet zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

dietosfera - wykład

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the house.