Nie od dziś wiadomo, że zdrowy pracownik wydajniej pracuje i osiąga lepsze efekty w życiu zawodowym (ale i prywatnym). A teraz, wiedząc już to – czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jakie produkty (na przykład na lunch) wybiera Twój pracownik? A może warto zastanowić się nad tym szerzej, bo prawidłowe nawyki żywieniowe osoby zatrudnionej bezpośrednio rzutują na jej zdrowie i efektywność zawodową.

Czy zdajesz sobie sprawę, że w tym miejscu już zaczynamy mówić o Twoich finansach?  Zależność w tym przypadku jest wprost proporcjonalna.
Zainwestuj w zdrowie pracowników, a osiągniesz jeszcze lepsze efekty ich pracy!

Ze swojej strony możemy zapewnić Cię, że dołożymy wszelkich starań, by Twoi pracownicy mogli dokonywać świadomych wyborów żywieniowych. W tym celu polecamy się jako eksperci w tym zakresie. Edukacja żywieniowa może okazać się środkiem do osiągnięcia wspólnego, firmowego, korporacyjnego celu.

organizacja dnia zdrowia

Szeroka wiedza dyplomowanego dietetyka

indywidualna konsultacja z dietetykiem

Z największą przyjemnością, w czytelny, jasny dla każdego sposób podzielimy się z Wami naszą wiedzą o żywieniu. Możliwości jest wiele, a samo spotkanie z zatrudnianymi przez Ciebie pracownikami może odbyć się w formie:

  • wykładu

  • pogadanki

  • indywidualnych konsultacji połączonych z analizą składu ciała

Każde z tych zajęć będzie od początku do końca wykreowane i przygotowane z myślą o Twojej firmie i jej pracownikach. Zaproponujemy tematykę spotkania oraz jego formę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i możliwości. Do tematów edukacyjnych podchodzimy z należytą starannością i rzetelnością.

Nasi dyplomowani dietetycy są elastyczni – dopasują się do Twoich oczekiwań. Tak, abyście mogli z zajęć wynieść jak najwięcej korzyści dla siebie, ale i dla całej firmy.

Organizujemy „Dni Zdrowia”

Wspaniałym przykładem takich spotkań są coraz częściej organizowane w firmach „Dni Zdrowia”. Ich zadaniem jest edukacja oraz wspieranie zdrowego stylu życia pracowników firm i korporacji, podczas których nasi dietetycy przybliżają tajniki zdrowego żywienia. Z przyjemnością przygotujemy taki dzień także i dla Twojej firmy.

Program będzie „skrojony na miarę” Waszych potrzeb i oczekiwań. A podjęta tematyka może dotyczyć – w szerszym ujęciu – także rodziny i dzieci pracowników zatrudnionych w Twojej firmie.

Zastanawiasz się jak dietetyk współuczestniczy w Dniu Zdrowia? Już odpowiadamy na Twoje pytanie:

  • prowadzimy wykłady (ich tematyka każdorazowo jest przez nas dostosowywana do specyfiki firmy oraz preferencji osób w niej zatrudnianych)

  • organizujemy zabawy i gry dla dzieci (wszystkie są związane z racjonalnym żywieniem, na przykład gra w układanie piramidy żywienia; edukuje, bawi, rozwija dziecięcą kreatywność!)

  • wykonujemy analizę składu ciała (do tego celu używamy profesjonalnego analizatora japońskiej marki Tanita, określamy zawartość w ciele tkanki tłuszczowej  oraz stopień nawodnienia organizmu. A także: beztłuszczową masę ciała i podstawową przemianę materii organizmu).

Działamy kompleksowo – prowadzimy edukację pracowników firm, pomagamy im w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. A jednocześnie – bawimy, kreujemy, rozwijamy i integrujemy.

Z chęcią dzielimy się posiadaną bogatą wiedzą z zakresu dietetyki. Nasza rozpoznawalna w Warszawie marka – Poradnia Dietetyczna Dietosfera, mówi sama za siebie. Ponad 10 lat nieprzerwanego istnienia na rynku usług dietetycznych sprawia, iż posiadamy cenne doświadczenie niezbędne w skutecznym edukowaniu i prowadzeniu diet zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zapraszamy!

dietosfera - wykład

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Choinka.