Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa żywieniowego. Dzięki temu staliśmy się ugruntowaną marką na polskim rynku. Wpływ na to ma nie tylko wieloletnia obecność w branży, ale również bogata oferta usług. Specjalizujemy się bowiem między innymi w opiniowaniu produktów. Na czym konkretnie polega wspomniana oferta? Jeśli Twoja firma chce wprowadzić na rynek nowy produkt i potrzebujesz wsparcia eksperta, wówczas możesz skonsultować to z nami. Udzielimy Ci fachowych porad, podpowiemy, które składniki produktu są jego zaletami, a co wymaga poprawy, a także omówisz z nami wiele, kluczowych spraw. Jeśli zatem potrzebujesz opinii specjalistów, zachęcamy do kontaktu. Pracowałyśmy m.in. dla takich firm, jak Bonduelle, Pudliszki, Dr Oetker, Tefal, Łowicz, Inka, Winiary.

Usługi dietetyków z wyższym wykształceniem

Eksperci tworzący naszą poradnię to wyłącznie dietetycy z wyższym wykształcenie. Swoją wiedzę zdobywali oni podczas studiów na SGGW czy Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Dzięki temu posiadają oni niezbędne kompetencje między innymi do opiniowania produktów. Jest to tym bardziej istotne, że każdego roku na rodzimym rynku pojawiają się nowe artykuły spożywcze oraz suplementy diety. Jest tego na tyle dużo, że osoba spoza branży, nie jest w stanie dokonać samodzielnego wyboru najlepszego z nich.

Opinia ekspertów w materiałach promocyjnych

W ostatnich latach promowana jest idea zdrowego odżywiania. Media zalewają nas informacjami na temat aktywnego trybu życia, prozdrowotnych produktów spożywczych oraz nowych środków pomagających zrzucić nadmiar kilogramów. W tym natłoku informacji przeciętny konsument nie wie, co wybrać. I nie ma się co dziwić. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej pomocy, polegającej na eksperckim opiniowaniu produktów żywnościowych w materiałach promocyjnych. Warto dodać, że współpracując z mediami lub firmami wprowadzającymi na rynek nowe produkty spożywcze lub suplementy diety, zaprezentowanie specjalisty uwiarygodnienia sprzedawany towar. Jeśli zatem szukasz profesjonalistów w dziedzinie żywienia, którzy pomogą Ci przebić się na rynku z nowym produktem, skorzystaj z naszej pomocy.

Opiniowanie produktów Warszawa

Szerokie spektrum działania dietetyków

Opiniowanie produktów żywieniowych Dietosfera

Nasi dietetycy dzielą się swoją szeroką wiedzą na wielu polach działania:

  • występują w roli eksperta podczas prowadzonych konferencji prasowych,
  • rekomendują produkty,
  • przygotowują i opracowują materiały merytoryczne (wykorzystywane na przykład w prasie),
  • edukują,
  • kontaktują się z mediami,
  • odpowiadają na pytania Internautów na forach oraz zadawanych na czacie.

Zapraszamy do współpracy także firmy, które w swojej ofercie posiadają z jednej strony ciekawy, a z drugiej – bezpieczny produkt, który może wspomóc osoby w codziennym i zdrowym odżywianiu. Ze swojej strony możemy zaproponować pomoc we wprowadzeniu produktu na rynek. Nasi doświadczeni  dietetycy wezmą udział w kampanii promującej produkt, przez co wesprą jego sprzedaż. „Twarz eksperta” jest silnym, uwiarygadniającym narzędziem. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej szerokiej wiedzy na temat żywienia człowieka.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Please prove you are human by selecting the heart.