Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa żywieniowego. Nasza poradnia dietetyczna w Warszawie z powodzeniem funkcjonuje od przeszło 10 lat. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku, a marka Dietosfera jest rozpoznawalna i posiada swoją renomę. Twoja firma chce wprowadzić na rynek nowy produkt i potrzebujesz wsparcia eksperta?

Pomożemy Ci w tym.

Dietetyk z wyższym wykształceniem

Zatrudniamy wyłącznie dyplomowanych dietetyków posiadających wyższe wykształcenie kierunkowe (ukończyli oni SGGW oraz Uniwersytet Medyczny w Warszawie). Jesteśmy kompetentni także do opiniowania produktów. Jest to tym bardziej istotne, że każdego roku na rodzimym rynku pojawiają się nowe produkty spożywcze oraz suplementy diety. I jest ich tak dużo, że osoba spoza branży, nie jest w stanie dokonać samodzielnego wyboru najlepszego z nich.

W ostatnich latach promowana jest idea zdrowego odżywiania. Media zalewają nas informacjami na temat aktywnego trybu życia, prozdrowotnych produktów spożywczych oraz nowych środków pomagających zrzucić nadmiar kilogramów. W tym natłoku informacji przeciętny konsument nie wie co wybrać. I nie ma się co dziwić. Od tego jesteśmy my – służymy radą!

Przy współpracy z mediami lub firmami wprowadzającymi nowe produkty spożywcze lub suplementy diety na rynek, dla uwiarygodnienia wypowiedzi dotyczącej nowego produktu, kluczową rolę będzie też odgrywała tak zwana „twarz ekspercka”. Wesprze ona kampanię promocyjną tego produktu. Polecamy się i w tym zakresie.

Opiniowanie produktów Warszawa

Szerokie spektrum działania dietetyków

Opiniowanie produktów żywieniowych Dietosfera

Nasi dietetycy dzielą się swoją szeroką wiedzą na wielu polach działania:

  • występują w roli eksperta podczas prowadzonych konferencji prasowych

  • rekomendują produkty

  • przygotowują i opracowują materiały merytoryczne (wykorzystywane na przykład w prasie)

  • edukują

  • kontaktują się z mediami

  • odpowiadają na pytania Internautów (czaty, fora)

Zapraszamy do współpracy także firmy, które w swojej ofercie posiadają z jednej strony ciekawy, a z drugiej – bezpieczny produkt, który może wspomóc osoby w zakresie codziennego zdrowego odżywiania.

Ze swojej strony możemy zaproponować pomoc w wprowadzeniu go na rynek. Nasi doświadczeni w tym zakresie dietetycy wezmą udział w kampanii promującej produkt, przez co wesprą jego sprzedaż. „Twarz ekspercka” jest silnym, uwiarygadniającym nowy produkt narzędziem. Warto skorzystać z naszej szerokiej wiedzy na temat żywienia człowieka.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.