Jesteśmy wszechstronni. W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadą elastyczności. Podstawą naszego działania jest szeroka wiedza dotycząca zdrowego odżywiania, składu produktów żywnościowych oraz wieloletnie doświadczenie.

Dietetyk z wyższym wykształceniem – wiedza i kwalifikacje

Każdy doradzający pacjentom dietetyk z Dietosfery posiada wyższe wykształcenie (jesteśmy absolwentami SGGW oraz Uniwersytetu Medycznego w Warszawie). Co więcej, nasza poradnia dietetyczna w Warszawie jest jedną z najdłużej działających na rynku.

Posiadamy znaną w mieście markę i należytą jej renomę. Skonsultowaliśmy już przeszło 4.000 pacjentów. I wciąż jesteśmy otwarci na następne osoby, którym z najwyższym zaangażowaniem podpowiemy jak zdrowo odżywiać się.

dietosfera w telewizji

Siła mediów – fachowe poradnictwo żywieniowe

wywiad z dietetykiem

Doskonale wiemy o tym, że obecnie to media są głównym nośnikiem informacji. Służą również jako narzędzie i siła do edukowania społeczeństwa. Dlatego działamy też i na tym gruncie.

Przekazujemy dziennikarzom niezbędne wskazówki i pomagamy im w rzetelnym przygotowaniu materiałów informacyjnych dotyczących żywienia. Współpracujemy z dziennikarzami prasowymi, radiowymi i telewizyjnymi oraz dzielimy się wiedzą w internecie.

Specjalistyczne konsultacje

Posiadamy bogatą wiedzę z dziedziny żywienia człowieka. Dlatego nasi specjaliści odgrywają znaczącą rolę w zakresie konsultacji powstających na ten temat artykułów. Udzielamy szeregu wywiadów w stacjach radiowych, wreszcie – jesteśmy ekspertami w programach telewizyjnych, w tym w takich jak:

 • TVN – Dzień dobry TVN, Uwaga, Fakty

 • TVN Style – Agentka do zadań specjalnych, SOS uroda

 • TVP 2 – Pytanie na śniadanie

dietosfera w pytanie na śniadanie
wywiad w pytanie na śniadanie

Jesteśmy aktywni również w prasie. Współpracujemy z takimi magazynami, jak:

 • Wprost

 • Joy

 • Glamour

 • Elle

 • Samo Zdrowie

 • Zwierciadło

 • Uroda

i z wieloma innymi czasopismami.

Naszym atutem jest merytoryka. Tworzymy branżowe artykuły i przygotowujemy materiały tematyczne. Lekko, przyjemnie i dostępnie. Piszemy dla każdego, by fachową wiedzę można było z łatwością wdrożyć w codzienne życie. Tak, by zdrowe nawyki żywieniowe stały się przyjemną codziennością, zgodną z osobistymi upodobaniami i preferencjami naszych klientów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Choinka.