Nasi dietetycy świadczą usługi obejmujące nie tylko układanie jadłospisów. W ramach współpracy z firmami oferujemy między innymi konsultacje z ekspertem od żywienia. Dlaczego warto nam zaufać? Wynika to między innymi z bogatej wiedzy, którą posiadamy, a także ogromnego doświadczenia. Podstawą naszego działania jest szeroka wiedza dotycząca zdrowego odżywiania, składu produktów żywnościowych oraz wieloletnie doświadczenie. Oprócz tego jesteśmy również niezwykle elastyczni. W związku z tym dopasujemy się do potrzeb Klienta zarówno pod względem terminu oraz miejsca konsultacji, jak i poruszanych podczas nich tematów. Jeśli zatem jesteście zainteresowani proponowanymi rzez nas konsultacjami, zachęcamy do kontaktu.

Dietetyk z wyższym wykształceniem –  wiedza i kwalifikacje

Każdy doradzający pacjentom dietetyk z Dietosfery posiada wyższe wykształcenie. Jesteśmy absolwentami SGGW oraz Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Co więcej, nasza poradnia dietetyczna w Warszawie jest jedną z najdłużej działających na rynku (ponad 15 lat). Posiadamy znaną w mieście markę i należytą jej renomę. Skonsultowaliśmy już przeszło 5500 pacjentów. Wciąż jednak jesteśmy otwarci na nowe osoby, którym z najwyższym zaangażowaniem podpowiemy, jak zdrowo się odżywiać. Dzięki naszym poradom będziesz mógł wprowadzić w swojej diecie zmiany, które wyraźnie wpłyną na Twoje codzienne funkcjonowanie. Dzięki nim nie tylko będziesz zdrowszy, ale przede wszystkim poczujesz się znacznie lepiej. Odpowiednia dieta pozwala bowiem między innymi zredukować zmęczenie czy poprawić samopoczucie.

dietosfera w telewizji

Siła mediów – fachowe poradnictwo żywieniowe

wywiad z dietetykiem

Doskonale wiemy o tym, że obecnie to media są głównym nośnikiem informacji. Służą również jako narzędzie i siła do edukowania społeczeństwa. Dlatego działamy też i na tym gruncie. Przekazujemy dziennikarzom niezbędne wskazówki i pomagamy w rzetelnym przygotowaniu materiałów informacyjnych dotyczących żywienia. Współpracujemy z dziennikarzami prasowymi, radiowymi i telewizyjnymi oraz dzielimy się wiedzą w internecie.

Specjalistyczne konsultacje

Posiadamy bogatą wiedzę z dziedziny żywienia człowieka. W związku z tym nasi specjaliści udzielają fachowych konsultacji podczas powstających na ten temat artykułów. Udzielamy również szeregu wywiadów w stacjach radiowych, a także pełnimy rolę ekspertów w programach telewizyjnych, takich jak:

 • TVN – Dzień dobry TVN, Uwaga, Fakty;
 • TVN Style – Agentka do zadań specjalnych, SOS uroda;
 • TVP 2 – Pytanie na śniadanie.
 • Polsat Cafe- Zdrowie na widelcu, Grzeszki na widelcu.
dietosfera w pytanie na śniadanie
wywiad w pytanie na śniadanie

Jesteśmy aktywni również w prasie. Współpracujemy bowiem z następującymi magazynami:

 • Wprost,
 • Joy,
 • Glamour,
 • Elle,
 • Samo Zdrowie,
 • Zwierciadło,
 • Uroda,
 • Vogue.

Naszym atutem jest merytoryka. Tworzymy branżowe artykuły i przygotowujemy materiały tematyczne, których lektura jest lekka i przyjemna. Piszemy językiem przystępnym dla każdego, by fachową wiedzę można było z łatwością wdrożyć w codzienne życie. Dzięki temu zdrowe nawyki żywieniowe mogą stać się przyjemną codziennością, zgodną z osobistymi upodobaniami i preferencjami naszych klientów.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the truck.