Dieta po ciąży Warszawa

Kobiety po urodzeniu dziecka pragną szybko wrócić do figury sprzed ciąży. Jednakże często po tym okresie i urodzeniu dziecka pozostaje kilka nadprogramowych kilogramów, które nasze pacjentki chcą skutecznie zrzucić. Powrót do formy jednak nie zawsze jest łatwy. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci jednak w odchudzaniu po ciąży – Warszawa. W związku z tym zapraszamy wszystkie młode mamy, które zamierzają pozbyć się nagromadzonych przez 9 miesięcy dodatkowych kilogramów. Dzięki nam skutecznie wrócisz do figury, którą miałaś przed zajściem w ciąży i co ważne, nie wiąże się to z głodówką i diametralną zmianą stylu życia. Powrót do optymalnej wagi, może być prostszy niż Ci się wydaje.

Dieta po ciąży dopasowana do Twojego stylu życia

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, powrót do wagi sprzed zajścia w ciąże nie musi wiązać się z rewolucją w Twoim stylu życia. Jesteśmy bowiem otwarci na oczekiwania w zakresie dostosowania diety do potrzeb Pacjenta. Nasi doświadczeni dietetycy z Warszawy przygotują odpowiednio zbilansowany jadłospis, która nie tylko uwzględni niższą kaloryczność posiłków, ale także zmiany hormonalne wynikające z urodzenia dziecka. W przygotowanym programie żywieniowym weźmiemy pod uwagę również sposób porodu, ponieważ inne konsekwencje pociąga za sobą naturalny poród, a inne poród metodą cesarskiego cięcia.

Warto również wiedzieć, że jadłospis po porodzie powinien także uwzględniać czy mama karmi dziecko piersią, czy maluszek żywiony jest mlekiem modyfikowanym. To niezwykle ważna informacja, ponieważ w dieta dla kobiety karmiącej powinna uwzględniać zwiększone zapotrzebowanie na laktację przy jednocześnie tak skomponowanych posiłkach, które pozwolą wolno i zdrowo gubić nadprogramowe kilogramy.

Dieta bez efektu jojo

Dieta po ciąży okazją do zmiany nawyków żywieniowych

Dieta po ciąży, której głównym celem jest zrzucenie nadmiernych kilogramów, może być również doskonałą okazją do zmiany nawyków żywieniowych. Jeśli zatem dotychczas Twój jadłospis pozbawiony był zdrowych dla organizmu składników, możesz je wprowadzić nie tylko na czas redukcji masy ciała. Z pewnością odczujesz to podczas codziennego życia. Dieta bogata w witaminy, składniki mineralne oraz inne wartościowe składniki odżywcze ma bowiem istotny wpływ między innymi na samopoczucie, układ odpornościowy, a nawet koncentrację. Jeśli zatem jesteś zainteresowana uzyskaniem diety pozwalającej nie tylko wrócić do figury sprzed ciąży, ale takiej, która również wpłynie na Twoje zdrowie, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Zróżnicowane diety dopasowane do różnych wymagań

W naszej ofercie znajdziesz kilka dostosowanych do różnych wymagań i potrzeb propozycji diet, a wśród nich na pewno taką, która dokładnie będzie odzwierciedlać Twoje oczekiwania.  Zaproponujemy skuteczną dietę po cesarce i podpowiemy, jak szybko schudnąć po porodzie naturalnym. Wybierz 1 spośród 5 kategorii współpracy i znów ciesz się zdrowym i szczupłym ciałem.

Kategoria I – konsultacja dietetyczna „Daj się poznać”

199
 • Czas trwania wizyty: 60 minut

Kategoria II – konsultacja dietetyczna dla wymagających

249
 • Czas trwania wizyty: 90 minut

Kategoria III – Dieta wzorcowa

548
 • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (199 zł) oraz 7-dniową dietę wzorcową (349 zł)

Kategoria IV – analiza jadłospisu

548
 • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (199 zł) oraz analiza dostarczonego jadłospisu (349 zł).

Kategoria V – kompleksowy program odchudzający

898
 • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (199 zł) oraz 3 tygodniowy jadłospis (699 zł)

Warto pamiętać, że odchudzanie jest procesem długofalowym – zakłada się, że zdrowe i efektywne gubienie kilogramów powinno być stosunkowo wolne i wynosić ok. 0,5 -1 kg na tydzień. Dlatego przed podjęciem decyzji warto rozważyć podjęcie długofalowej współpracy. Taką właśnie często zakładają nasi klienci, którzy pragną zdrowo i skutecznie dojść do wymarzonej figury.

Pierwsza wizyta – Daj się poznać

Odchudzanie po ciąży

To niezbędny element każdej przygotowywanej przez nas kuracji odchudzającej. Jest podstawą do pozyskania od Ciebie jak największej ilości danych, na podstawie których stworzymy dostosowany do Twoich potrzeb kompletny system odżywiania.
Dlatego warto się do pierwszej wizyty odpowiednio przygotować – w ten sposób poinformujesz nas o wszystkich istotnych sferach życia wpływających na Twój organizm.

O co będziemy pytać:

 • o Twoje przyzwyczajenia kulinarne i żywieniowe – to ważny element wywiadu, podczas którego dowiemy się co lubisz jeść, jak często jesz i pijesz, w jakich ilościach;

 • o Twoje zdrowie i przyjmowane leki – wiele chorób ma znaczący wpływ na masę ciała, procesy metaboliczne itp.;

 • o aktywność fizyczną – czyli czy i ile razy w tygodniu uprawiasz sport;

 • o Twój rozkład dnia – to pomoże odpowiednio skomponować plan odżywiania;

 • oraz czy korzystałaś z diet odchudzających, jeśli tak to jakich.

Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań (nie starsze niż 3 miesiące) to przynieś je na wizytę – to pozwoli określić, czy podczas układania planu zbilansowanej diety należy szczególną uwagę zwrócić na konkretne witaminy czy składniki mineralne.

Szczególnie istotne są badania ogólnego stanu organizmu, zwłaszcza wyniki:

 • morfologii z rozmazem;
 • poziomu OB lub białka CRP;
 • badań ogólnych moczu;
 • prób wątrobowych, w tym: aminotransferazy alaninowej (ALAT, ALT) i aminotransferazy asparaginowej (AspAT, AST), fosfatazy alkalicznej (ALP), bilirubiny, gammaglutamylotranspeptydazy (GGTP);
 • panelu lipidowego, tj.: cholesterolu całkowitego, LDL, HDL, trójglicerydów;
 • witaminy D3;
 • elektrolitów, tj.: sód (Na), potas (K).

Jeśli nie masz wyników badań – nie rób ich zawczasu – jeśli będą potrzebne poprosimy o ich wykonanie po pierwszej wizycie.

Pierwsza wizyta to także okazja do zadawania pytań dietetykowi – z przyjemnością rozwiejemy Twoje wszystkie wątpliwości w zakresie diet, zdrowego odżywiania się i ustabilizowania wymarzonej wagi.

W Dietosferze masz możliwość wyboru:

 • 1 godziny konsultacji w cenie 180 zł;

 • 1,5 godziny konsultacji w cenie 220 zł.

Konsultacja dietetyczna – jak przebiega

Niezbędnym elementem pierwszej wizyty jest przeprowadzenie profesjonalnej analizy składu ciała, która pozwoli ustalić procentowy udział w Twoim organizmie wody, mięśni i tkanki tłuszczowej.  To ważne ponieważ zweryfikuje ile rzeczywiście kilogramów masz do zgubienia.

Zapytamy Cię o Twoje przyzwyczajenia żywieniowe, aktywność fizyczną oraz zdrowie.
Na podstawie uzyskanych danych przygotujemy skomponowaną adekwatnie do Twoich potrzeb dietę po porodzie, która pomoże w odchudzaniu po ciąży. W programie żywieniowym uwzględnimy Twoje ulubione potrawy, dzięki czemu korzystanie z diety redukcyjnej nie będzie trudne.

Korzystając z naszych usług dietetycznych w Warszawie możesz zdecydować się na jedną z dwóch rodzajów konsultacji:

 • pierwsza – w cenie 180 zł przewiduje uzyskanie od Ciebie wszystkich niezbędnych informacji na temat Twojego stanu zdrowia i oczekiwań w zakresie diety,

 • druga – w cenie 220 zł i trwająca ok. 90 minut pozwala nie tylko na pozyskanie koniecznych danych na temat Twoich przyzwyczajeń, ale także umożliwia wyczerpującą rozmowę, podczas której możesz wypytać naszego dietetyka o szeroki zakres zagadnień związanych z odchudzaniem.

Jesteś pod stałym nadzorem dietetyka

Podejmujesz kompleksowe wyzwanie w zakresie odchudzania? Zatem decydujesz się na spotkania z naszym dietetykiem 2 razy w miesiącu. To wystarczająca liczba wizyt pozwalająca na sprawną reakcję dietetyka na zmiany w Twoim organizmie po zastosowanej diecie. Dzięki temu możemy sprawnie reagować na Twoje potrzeby i oczekiwania dotyczące posiłków.

Zazwyczaj po spotkaniu otrzymujesz czternastodniowy jadłospis dostosowany do Twoich aktywności w ciągu najbliższych 2 tygodni. Uwzględnimy w nim:

 • planowane imprezy towarzyskie,

 • wczasy,

 • święta,

 • wyjazdy służbowe,

 • czy choroby.

Odchudzanie po ciąży Warszawa

Brak Ci motywacji? Poznaj efekty naszych diet

Pracujemy z wieloma klientami, którzy mają zróżnicowane potrzeby w zakresie odchudzania i zdrowego odżywiania. Przez ponad 11 lat pracy dietetycy z warszawskiej Dietosfery pracowali z ponad 5 tysiącami osób. Niektóre metamorfozy powstałe dzięki zaproponowanym przez nas programom żywieniowym są wręcz spektakularne.
Poznaj indywidualne historie naszych klientów. Przyjrzyj się zdjęciom, przeczytaj o przeżyciach i doświadczeniach. Z pewnością naładują Cię one pozytywną energią pozwalającą podjąć wyzwanie w zakresie odchudzania.
Cieszy nas fakt, że z naszych usług korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bo problem nadwagi dotyczy obu płci.

Oto niektóre historie odchudzania:

Dlaczego warto skorzystać z oferty Dietosfery

Odchudzanie po ciąży jest problemem skomplikowanym i jednocześnie bardzo zindywidualizowanym. Dlatego warto korzystać z usług fachowców, którzy posiadają stosowną wiedzę i umiejętności poparte doświadczeniem w kreowaniu zdrowej diety uwzględniającej specyfikę odchudzania po ciąży.

Naszą dewizą jest racjonalne podejście do tematu utraty kilogramów, dzięki czemu masz pewność, że zaproponowane przez nas rozwiązania będą skuteczne i trwałe. Wiemy, jak trudno jest przeciwstawić się pokusom żywieniowym. Dlatego oferujemy:

 • prosty plan uwzględniający Twoje upodobania kulinarne;

 • program żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości;

 • stały kontakt z dietetykiem, także telefoniczny i mailowy;

 • elastyczną modyfikację programu żywieniowego w zależności od Twojej aktywności zawodowej, życiowej i społecznej (wyjazdy służbowe, spotkania towarzyskie, choroby);

 • program wspierający Twoje zdrowie;

 • wskazanie restauracji, firm cateringowych czy konkretnych potraw, które, będąc na diecie, bez przeszkód możesz jeść poza domem.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the star.