Edukujemy w dziedzinie żywienia. Ten obszar wiedzy staje się coraz popularniejszy w Polsce i świecie. W ostatnich latach rozwija się dynamicznie, co oznacza, że zyskuje coraz szersze grono zwolenników. A to nas cieszy. Bo jest równoznaczne z tym, że świadomość w społeczeństwie w zakresie konieczności odpowiedniego odżywiania się jest coraz większa.

Posiadamy wysokie kwalifikacje zawodowe

Działamy w oparciu o szeroką wiedzę, podpartą ukończonymi przez nas studiami wyższymi na warszawskich uczelniach – w SGGW oraz na Uniwersytecie Medycznym. Jako nieliczni w branży możemy poszczycić się tym, że zatrudniamy tylko najlepiej wykształconych dietetyków z dyplomem szkoły wyższej.

Dlatego można nam zaufać. Jesteśmy rzetelni, wiarygodni i posiadamy bogate doświadczenie zawodowe. Z przyjemnością podzielimy się nim z Wami. Tym bardziej, że zapotrzebowanie na tego typu wiedzę jest coraz większe.

wykład dla dzieci

Walka o zdrowe żywienie

spotkania z dietetykami

Zauważamy, że coraz więcej firm oraz instytucji kieruje się zasadą konieczności wprowadzania szkoleń dla swoich pracowników z zakresu wiedzy o żywieniu człowieka. Dzieje się tak, ponieważ w Polsce głośno zaczęto mówić o tak zwanych kosztach otyłości.

Związane są one nie tylko ze zbyt dużą masą ciała poszczególnych osób, która przyczynia się do negatywnych skutków zdrowotnych; jest też przyczyną strat ekonomicznych. I to na znacznym poziomie. Jak pokazują wyniki badań Commission of the European Communities z 2005 roku, tylko w samej Unii Europejskiej tak zwane finansowanie wydatków na leczenie otyłości wraz z jej powikłaniami, kosztuje około 7% wszystkich nakładów na opiekę zdrowotną w jej obrębie. A to nie koniec negatywnych prognoz – szacuje się, że wartości te jeszcze będą wzrastać w najbliższych latach.

Szkolenia, wykłady, spotkania – najlepsi dietetycy w Warszawie

Jedną z dziedzin naszego działania są kompleksowe szkolenia dla firm. Prowadzimy je szczególnie dla tych przedsiębiorstw, które dbają o zdrowie swoich pracowników. W tym przypadku nasi dietetycy:

  • korygują błędne nawyki żywieniowe

  • przedstawiają praktyczne rozwiązania problemów związanych ze sposobem żywienia

Każdorazowo sprawą zajmujemy się indywidualnie, biorąc pod uwagę zarówno strukturę zatrudnienia firmy, jak i wyznaczone przez nią cele do osiągnięcia. Szkolimy pracowników (w grupach o zróżnicowanej wielkości), prowadzimy również doradztwo indywidualne – dla szeregowych pracowników, ale i kadry zarządzającej.

Możliwości jest wiele – wspólnie wypracujemy najlepszą z nich. Mogą to być cykliczne spotkania, bądź jednorazowy wykład.

Dodatkowo, na życzenie osób biorących udział w wydarzeniu, nasi specjaliści przeprowadzą analizę składu ciała pracowników. Dla szerszej wiedzy i pełnego oglądu sytuacji. Tylko posiadając komplet informacji, będziemy mogli skutecznie działać dla dobra Waszych pracowników. Kompleksowo, a jednocześnie w oparciu o indywidualnie pozyskane dane. Tak pracują najlepsi dietetycy w Warszawie. Polecamy naszą poradnię dietetyczną

Działamy w szeroko pojętej tematyce żywienia człowieka. Po przeprowadzonej rozmowie, zaproponujemy najlepszy z możliwych rozwiązań w tym zakresie – optymalnie dopasujemy tematykę szkoleń, a także metody ich przedstawienia. W prosty, zrozumiały dla wszystkich sposób przedstawimy fachową wiedzę. Tak, by nasze wskazówki można było stosować przez resztę życia. A dla utrwalenia wiedzy – opracujemy materiały pomocnicze, które przekażemy biorącym udział w szkoleniu pracownikom firmy. Zapraszamy do Poradni Dietetycznej Dietosfera w Warszawie.

Przykładowa tematyka wykładów

Poniżej, dla zobrazowania tego jak pracujemy i jakie tematy poruszamy, przedstawiamy wybrane propozycje tematów szkoleń i prowadzonych przez nas wykładów:

  • “Zdrowo za biurkiem” (porady żywieniowe dla pracowników biurowych)

  • “Zdrowie na co dzień. Jak czytać etykiety produktów spożywczych?” (dla świadomych konsumentów)

  • „Jak odżywiać się zdrowo i trzymać diety, biorąc udział w biznesowych lunchach i kolacjach” (dieta przeznaczona dla pracowników średniego i wyższego szczebla)

  • “Superfoods. Jak nowości rynkowe wpływają na Twoje zdrowie i urodę” (dla kobiet, które śledzą nowości rynkowe)

  • „Wpływ sposobu żywienia na stan skóry, włosów i paznokci. Prewencja cellulitu” (tematyka szkolenia dla kosmetyczek)

i wiele innych – ułożonych w zależności od branży w jakiej firma działa oraz jej struktury zawodowej. Tematy szkoleń dopasowujemy w oparciu o przeprowadzony w firmie wywiad. Zatem zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością ustalimy szczegóły spotkania z pracownikami także Twojej firmy.

wykłady prowadzone przez dietetyków

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Budynek.