Zapraszamy do współpracy z nami także klientów biznesowych. Posiadamy szerokie doświadczenie w pracy z firmami. Nasi dietetycy z powodzeniem funkcjonują – i to już od kilkunastu lat – na warszawskim rynku usług dietetycznych i doradztwa żywieniowego.

Jako zgrany zespół fachowców, pod egidą Poradni Dietetycznej Dietosfera, działamy od przeszło 10 lat. W tym czasie wspólnie skonsultowaliśmy szeroką grupę pacjentów, wśród których znajdują się też pracownicy firm i korporacji.

Współpracujemy tylko z najlepszymi, sprawdzonymi partnerami, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Dietosfera jest obecnie rozpoznawalną i dynamicznie rozwijającą się marką, reagującą na potrzeby rynku. Działamy na wielu płaszczyznach, jesteśmy elastyczni i pełni zapału do pracy z każdym klientem.

Współpraca dietetyk

Naszymi głównymi dziedzinami działania są:

 • poradnictwo żywieniowe

 • dietoprofilaktyka (tak zwanych schorzeń cywilizacyjnych)

 • dietoterapia chorób

Współpraca z firmami Dietosfera

A także:

 • edukacja żywieniowa, obejmująca szkolenia i wykłady

 • tworzenie programów poradnikowych oraz lifestylowych dla stacji telewizyjnych -na przykład program „Dietosfera” dla Kuchni+, „Agentka do zadań specjalnych dla TVN Style, „Zdrowie na widelcu” oraz „Grzeszki na widelcu” dla Polsat Cafe

 • współpraca z telewizjami w zakresie poradnictwa żywieniowego – występujemy jako eksperci w programie „Dzień dobry TVN” w TVN czy „Pytaniu na śniadanie” w TVP 2

 • udzielamy także porad i konsultacji jako eksperci żywieniowi w prasie kobiecej, na przykład na łamach Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej, Zdrowia, Urody, Elle, Shape czy Samego Zdrowia

Ponadto nasi dietetycy:

 • biorą udział w kampaniach społecznościowych, informacyjnych, edukacyjnych propagujących zdrowe, zbilansowane odżywianie oraz na rzecz świadomości żywieniowej zarówno dzieci, jak i osób dorosłych- na przykład kampanie “Pora na pomidora”, “Doceń olej rzepakowy”, czy “Warzywa i owoce na szczęście”

 • piszą, a także publikują książki z zakresu żywienia, wśród nich znajdują się takie pozycje, jak: „Dieta albo cud. Test 42 diet”, „Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu” – 2 wydania, „Dieta w ciąży. Zdrowe przepisy na 9 miesięcy” czy „Polska kuchnia bezglutenowa”

 • opiniujemy produkty dla firm z branży żywieniowej

 • organizujemy – na bazie naszej szerokiej wiedzy i doświadczenia – „Dni zdrowia”, promujące zdrowe nawyki żywieniowe – na przykład dla pracowników korporacji

Współpraca z firmami dietetyk Warszawa

Pozostajemy do Waszej pełnej dyspozycji. A w związku z tym, że mottem naszego działania jest elastyczność, nasze usługi dostosujemy do indywidualnych oczekiwań każdego klienta, także biznesowego. Zapraszamy do współpracy z specjalistami do spraw żywienia z wyższym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem. Zachęcamy do skorzystania z usług polecanego dietetyka w Warszawie.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the house.