Diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących

dieta dla ciezarnych warszawa

Zarówno sam okres ciąży, jak i czas po niej – kiedy kobieta rozpoczyna karmienie piersią nowonarodzone dziecko, jest doskonałym momentem na wprowadzenie zmian w dotychczasowym sposobie odżywiania się. To również odpowiedni moment na to, by nauczyć się prawidłowego żywienia i co więcej – stosować ten wypracowany model przez całe swoje dalsze życie.

Niezwykle ważne w tym okresie jest wprowadzenie odpowiednio skomponowanej i optymalnie zbilansowanej diety, która będzie korespondowała ze zwiększonym zapotrzebowaniem kobiecego organizmu na składniki odżywcze, mineralne oraz witaminy. To właśnie w tym okresie są one kobiecie szczególnie potrzebne, często w większych ilościach . Tym bardziej, że z tych składników odżywczych korzystają oboje – mama i dziecko.

Dieta dla kobiet w ciąży – skorzystaj z porady dobrego dietetyka

Powróćmy jeszcze raz do wspomnianego czasu ciąży – wiadomo, że charakteryzuje się on zwiększonym zapotrzebowaniem organizmu kobiety na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Bywa też, że w tym czasie u kobiety pojawiają się dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Przyszłe mamy miewają mdłości, zgagę czy zaparcia.

Jeśli borykasz się z tego typu niedogodnościami, zapraszamy do naszej poradni żywieniowej w Warszawie. Podpowiemy Ci jak sobie z nimi poradzić. Czy wiesz, że można je złagodzić stosując „żywieniowe triki”? Nasi doświadczeni, polecani dietetycy z Warszawy o tym wiedzą i chętnie tymi informacjami podzielą się właśnie z Tobą!

Jesteśmy również pomocni we wszelkiego rodzaju problemach zdrowotnych w okresie ciąży. Nasi dietetycy z wyższym wykształceniem – w przypadku cukrzycy ciążowej czy anemii – odpowiednio zbilansują Twoją dietę. Wszystko po to, by poprawić wyniki Twoich badań i zapewnić Ci dobre samopoczucie, a dziecku prawidłowy rozwój. Skorzystaj z usług naszej poradni dietetycznej w Warszawie.

Bazujemy zarówno na swojej wiedzy, jak i wieloletnim doświadczeniu – jesteśmy nie tylko dietetyczkami, ale i prywatnie – mamami. Przeżyłyśmy już wiele i chętnie się tą wiedzą z Tobą podzielimy. Odwiedź nas w poradni żywieniowej w Warszawie.

Nasz dietetyk żywieniowy ułoży specjalnie skomponowany dla Ciebie plan żywieniowy, który pomoże Ci uporać się z tymi powszechnymi w tym okresie dolegliwościami. Uchylimy rąbka tajemnicy i pokażemy „żywieniowe triki”, które złagodzą te dokuczliwe objawy.

Przyjdziemy z pomocą też mamom karmiącym – dla nich także dobry dietetyk przygotuje odpowiednio zbilansowany program żywieniowy. Razem z nami będziesz mogła wrócić do przedciążowej formy. Pomożemy Ci schudnąć po porodzie. Przywrócimy świetność Twojej figurze po cesarskim cięciu. Nasz dietetyk zbilansuje dla Ciebie specjalną dietę, która będzie uwzględniać zmiany hormonalne (jakie zachodzą w ciele kobiety po urodzeniu dziecka). Także karmiąc niemowlaka piersią już możesz zacząć dbać o powrót do formy i figury sprzed okresu ciąży.

Odchudzanie po porodzie powinno przebiegać zgodnie z ułożonym, zaplanowanym programem, pod okiem dobrego dietetyka i musi chociażby uwzględniać czy karmisz naturalnie czy butelką. Nasi dyplomowani dietetycy przygotują dla Ciebie – zindywidualizowany plan odchudzania po ciąży. Skomponują także odpowiednią dietę po cesarskim cięciu. Przyjdź do naszej poradni żywieniowej, a przekonasz się, jak można szybko schudnąć po porodzie! Służymy Ci naszą wiedzą.

Tak ułożymy jadłospis, by korespondował on ze zwiększonym zapotrzebowaniem Twojego organizmu na składniki odżywcze niezbędne podczas laktacji. A Ty w tym czasie zaczniesz zdrowo chudnąć.

Dieta ciążowa Warszawa

Zaufaj wiedzy naszych dietetyków

Książka dla diety w ciąży
KUP KSIĄŻKĘ

Naszym atutem jest wiedza i kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Nasi dietetycy żywieniowi posiadają wyższe wykształcenie, a także systematycznie zgłębiają wiedzę dotyczącą dietetyki i żywienia. Jesteśmy na czasie ze wszystkimi nowinkami z tej dziedziny. I co ważne – naszą wiedzę pozostawiamy do Twojej dyspozycji.

Możesz nam zaufać, bo to my szkolimy mamy i podpowiadamy im, w jaki sposób żywić małe dzieci. To wreszcie my radzimy mamom jak odżywiać się w czasie ciąży. Ażeby czuć się dobrze, a dziecku zapewnić optymalne warunki do rozwoju.

Publikujemy i dzielimy się naszą szeroką wiedzą – na rynku dostępna jest książka naszego autorstwa, “Dieta w ciąży. Zdrowe przepisy na 9 miesięcy” – dla pań będących w ciąży.

Wiemy jak ważnym czasem w życiu kobiety jest ciąża. Kiedy zaczyna ona dbać nie tylko o siebie, ale i rozwijające się dziecko. Dlatego powstała ta publikacja. Rozwiewamy w niej wątpliwości mam, które w tym czasie zastanawiają się nad tym jak powinny się odżywiać, by czuć się dobrze i jednocześnie sprawić, by dziecko rozwijało się prawidłowo. Zdajemy sobie sprawę, że ciąża jest pośrednio czasem rozmyślań, ale – jak to obserwujemy – i działania. Zgodnego – według nas – z zasadą, by jeść dla dwojga (ale nie za dwoje). W książce tej, w dostępny, czytelny dla każdego sposób opisujemy łatwe do realizacji przepisy – na śniadania, obiady, kolacje, ale i na przegryzki. Cała zawarta w tej pozycji wiedza jest przez nas podzielona na trymestry ciąży. Innymi słowy, dla przyszłych mam stworzyłyśmy “łatwą w obsłudze ściągę”, w jaki sposób – dla siebie i dziecka – należy zdrowo się odżywiać się. Rekomendujemy tę książkę jako cenny poradnik żywieniowy, który ułatwi Wam codzienne, racjonalne odżywianie się w ciąży.

Idąc tym tokiem myślenia, nasi dyplomowani dietetycy powiedzą Ci co jeść, jak jeść i kiedy. Przykładowe diety na ten ważny czas w życiu kobiety znajdziesz właśnie w wydanej przez nas i wspomnianej wyżej książce. Łatwe, szybkie śniadania, obiady i kolacje oraz przegryzki są podzielone przez nas na trymestry ciąży. To powinno ułatwić Ci to trudne zadanie. A jeśli jeszcze masz wątpliwości, to zapraszamy Cię do nas, na spotkanie.  Jasno wytłumaczymy co jest mitem w żywieniu ciężarnych kobiet, a co powinno znaleźć się w Twoim jadłospisie.

Zaufaj naszej wiedzy – skomponujemy dla Ciebie optymalny plan żywieniowy. A przy tym ułożona specjalnie dla Ciebie dieta dostarczy Twojemu organizmowi wszystkie niezbędne w tym okresie składniki odżywcze. A żeby osiągnąć ten cel, skrupulatnie przeanalizujemy Twój dotychczasowy jadłospis i na tej podstawie stworzymy nowy plan żywieniowy.

Dieta dla mam karmiących piersią

Zawodowo – jesteśmy dyplomowanymi dietetyczkami. Prywatnie – mamami. I dlatego wiemy, z jakimi problemami borykasz się w tym nowym dla Ciebie okresie życia. W ostatnich latach powszechne jest stwierdzenie, że nie istnieje tak zwana „dieta laktacyjna”, a kobieta w czasie naturalnego karmienia dziecka może jeść wszystko. Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą także w tym zakresie. Pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości na temat żywienia w tym ważnym okresie Waszego życie – Twojego i Twojego dziecka. A przy okazji – skutecznie poradzimy sobie z mitami dotyczącymi diety mamy karmiącej.

Opierając się na rzetelnej wiedzy, jaką posiadamy – zbilansujemy dla Ciebie dietę, która również uwzględni laktację. Jeśli wciąż jesteś głodna wiedzy, już niedługo w księgarniach dostępna będzie najnowsza książka naszego autorstwa zatytułowana „Żywienie na pierwszy rok życia”.

Pomyśl o sobie oraz swoim dziecku i pozwól nam przeprowadzić Cię przez ten wspaniały okres Waszego życia – w doskonałym samopoczuciu i pewności, jaką daje odpowiednio skomponowana dieta. Dla mamy i dziecka.

Z nami zawsze masz wybór – sama zdecyduj co jest dla Ciebie najkorzystniejsze. Cennik spotkań i możliwości współpracy z nami waha się od 180 – 780 zł. Sama określisz i wybierzesz najlepszą dla siebie ofertę.

Oferta cenowa dotycząca kobiet w ciąży i karmiących piersią:

Kategoria I - pierwsza wizyta

180
  • Czas trwania wizyty: 60 minut

Kategoria II - konsultacja dietetyczna z dyplomowanym dietetykiem

220
  • Czas trwania wizyty: 90 minut

Kategoria III – dieta wzorcowa

480
  • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (180 zł) oraz ułożenie wzorcowej diety dla kobiety ciężarnej bądź karmiącej (300zł)

Kategoria IV – konsultacja dietetyczna i analiza jadłospisu

480
  • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza jadłospisu (300 zł).

Kategoria V – kompleksowa pomoc dietetyka w zakresie odchudzania Twojego dziecka

780
  • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz ułożenie miesięcznego planu żywieniowego (600zł)

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samolot.