dieta dla ciezarnych warszawa

Jeśli szukasz diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących, zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Niezwykle ważne w tym okresie jest wprowadzenie odpowiednio skomponowanej i optymalnie zbilansowanej diety, która będzie korespondowała ze zwiększonym zapotrzebowaniem kobiecego organizmu na składniki odżywcze, mineralne oraz witaminy. To właśnie w tym okresie są one szczególnie potrzebne, często w większych ilościach. Zarówno sam okres ciąży, jak i czas po porodzie, w którym kobieta rozpoczyna karmienie piersią nowonarodzonego dziecka, jest doskonałym momentem na wprowadzenie zmian w dotychczasowym sposobie odżywiania. To również odpowiedni czas na to, by nauczyć się prawidłowego żywienia i co więcej – stosować ten wypracowany model przez całe swoje życie. Przypominamy, że prawidłowe nawyki żywieniowe rodziców pozytywnie wpływają na późniejsze wybory dzieci, a następnie nastolatków i osób dorosłych. Zastanawiasz się, czy dieta Twojego dziecka jest prawidłowa? Skorzystaj z porady naszego dietetyka dziecięcego i zmień jadłospis całej rodziny!

Jesteśmy autorkami książki o żywieniu w ciąży – „Dieta w ciąży. Zdrowe przepisy na 9 miesięcy.” oraz mamami-dietetyczkami, więc dokładnie wiemy, czego potrzebuje kobieta w ciąży.

Porady dobrego dietetyka dla kobiet w ciąży

Powróćmy jeszcze raz do wspomnianego czasu ciąży. Wiadomo, że charakteryzuje się on zwiększonym zapotrzebowaniem na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Bywa też, że w tym czasie u kobiety pojawiają się dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Przyszłe mamy miewają mdłości, zgagę czy zaparcia. Jeśli borykasz się z tego typu niedogodnościami, zapraszamy do nas po porady żywieniowe każdego! Podpowiemy Ci jak sobie z poradzić z nieprzyjemnymi dolegliwościami, a nawet alergiami. Czy wiesz, że można je złagodzić, stosując małe modyfikacje jadłospisu? Nasi doświadczeni, polecani dietetycy o tym wiedzą i chętnie tymi informacjami podzielą się właśnie z Tobą!

Pomoc podczas problemów zdrowotnych w okresie ciąży

Chętnie pomożemy we wszelkiego rodzaju problemach zdrowotnych w okresie ciąży. Nasi dietetycy odpowiednio zbilansują dietę w cukrzycy ciążowej czy anemii. Wszystko po to, by poprawić wyniki Twoich badań i zapewnić Ci dobre samopoczucie, a dziecku prawidłowy rozwój. Bazujemy zarówno na swojej wiedzy, jak i wieloletnim doświadczeniu. Jesteśmy bowiem nie tylko dietetyczkami, ale i mamami. Przeżyłyśmy już wiele i chętnie się tą wiedzą z Tobą podzielimy. Odwiedź nas w poradni żywieniowej w Warszawie i skorzystaj z porad profesjonalistów.

Nasz dietetyk żywieniowy ułoży specjalnie skomponowany dla Ciebie plan żywieniowy, który pomoże Ci uporać się z powszechnymi w tym okresie dolegliwościami. Uchylimy rąbka tajemnicy i przekażemy „żywieniowe triki”, które złagodzą dokuczliwe objawy – w razie potrzeby przygotujemy również dietę eliminującą alergię i nietolerancje pokarmowe. Zapraszamy!

Dieta ciążowa Warszawa

Porady dietetyczne dla kobiet karmiących

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do przyszłych mam. Świadczymy również porady dietetyczne dla kobiet karmiących. Możesz liczyć między innymi na przygotowanie zbilansowanego programu żywieniowego. Razem z nami będziesz mogła wrócić do przedciążowej formy – a co ważne w bezpieczny i przyjemny sposób. Pomożemy Ci w odchudzaniu po ciąży. Przywrócimy świetność Twojej figurze zarówno po naturalnym porodzie, jak i po cesarskim cięciu. Nasz dietetyk zbilansuje dla Ciebie specjalną dietę, która będzie uwzględniać zmiany hormonalne (które zachodzą w ciele kobiety po urodzeniu dziecka). W związku z tym już karmiąc niemowlaka piersią, możesz zacząć dbać o powrót do formy i figury sprzed okresu ciąży.

Zaufaj wiedzy naszych dietetyków

Książka dla diety w ciąży
KUP KSIĄŻKĘ

Naszym atutem jest wiedza i ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Nasi dietetycy żywieniowi posiadają wyższe wykształcenie, a także systematycznie zgłębiają wiedzę dotyczącą dietetyki i żywienia. Jesteśmy na czasie ze wszystkimi nowinkami z tej dziedziny. I co ważne – naszą wiedzę pozostawiamy do Twojej dyspozycji. Możesz nam zaufać, bo to my szkolimy mamy i podpowiadamy im, w jaki sposób żywić małe dzieci. To wreszcie my radzimy mamom jak odżywiać się w czasie ciąży. Ażeby czuć się dobrze, a dziecku zapewnić optymalne warunki do rozwoju.

Literatura dla kobiet w ciąży

Jako eksperci od zdrowego żywienia, przygotowaliśmy specjalne publikacje dla kobiet w ciąży. Dzielimy się w nich naszą szeroką wiedzą. Jedną z nich jest książka naszego autorstwa – „Dieta w ciąży. Zdrowe przepisy na 9 miesięcy”, która skierowana jest do kobiet będących w ciąży. Znajdziesz w niej nie tylko przepisy na pyszne dania i przekąski, ale również cenne wskazówki, podpowiedzi i triki, jak radzić sobie z dolegliwościami w ciąży. Postaw na wiedzę i już dziś zamów jedną z naszych pozycji.
Wiemy, jak ważnym czasem w życiu kobiety jest ciąża. Kiedy zaczyna ona dbać nie tylko o siebie, ale i rozwijające się dziecko. Właśnie dlatego powstała ta publikacja. Rozwiewamy w niej wątpliwości mam, które w tym czasie zastanawiają się nad tym, jak powinny się odżywiać, by czuć się dobrze i jednocześnie sprawić, by dziecko rozwijało się prawidłowo. Zdajemy sobie sprawę, że ciąża jest pośrednio czasem rozmyślań, ale – jak to obserwujemy – i działania. Zgodnego według nas z zasadą, by jeść dla dwojga (ale nie za dwoje).
W omawianej książce w dostępny i czytelny dla każdego sposób opisujemy łatwe do realizacji przepisy na śniadania, obiady, kolacje oraz przekąski. Cała zawarta w tej pozycji wiedza jest przez nas podzielona na trymestry ciąży. Innymi słowy, dla przyszłych mam stworzyłyśmy „łatwą w obsłudze ściągę”. Dowiesz się z niej, w jaki sposób należy zdrowo się odżywiać dla siebie i dziecka. Rekomendujemy tę książkę jako cenny poradnik żywieniowy, który ułatwi Wam codzienne, racjonalne odżywianie się w ciąży.

Książka „Dieta w ciąży. Zdrowe przepisy na 9 miesięcy” napisana została przez naszych dyplomowanych dietetyków, którzy powiedzą Ci, co, jak i kiedy jeść. Znajdziesz w niej również przykładowe diety na ten ważny w życiu kobiety czas. To łatwe i szybkie propozycje śniadań, obiadów, kolacji i przekąsek, które podzieliliśmy na trymestry ciąży. Jeśli jednak zamiast czerpania wiedzy z książek wolisz spotkać się ze specjalistą, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jasno wytłumaczymy Ci, co jest mitem w żywieniu ciężarnych kobiet, a co powinno znaleźć się w Twoim jadłospisie. Skomponujemy także optymalny plan żywieniowy, który dostarczy Twojemu organizmowi wszystkie niezbędne w tym okresie składniki odżywcze.

Prawidłowo zbilansowana dieta dla mam karmiących piersią

Zawodowo jesteśmy dyplomowanymi dietetyczkami, a prywatnie mamami. Właśnie dlatego wiemy, z jakimi problemami borykasz się w tym nowym dla Ciebie okresie życia. W ostatnich latach powszechne jest stwierdzenie, że nie istnieje tak zwana „dieta laktacyjna”, a kobieta w czasie naturalnego karmienia dziecka może jeść wszystko. Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą także w tym zakresie. Pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości na temat żywienia w okresie karmienia dziecka i dostosujemy do Twoich potrzeb produkty, które okażą się pełnowartościowe i smaczne.

Bazując na rzetelnej wiedzy, jaką dysponujemy, zbilansujemy Ci dietę, która również uwzględni laktację. Jeśli wciąż jesteś głodna wiedzy, w księgarniach jest już dostępna kolejna książka naszego autorstwa zatytułowana „Żywienie dziecka w pierwszym roku życia”. Pomyśl o sobie oraz swoim dziecku i pozwól nam przeprowadzić Cię przez ten wspaniały okres Waszego życia. Polecamy także drugą książkę o żywieniu dzieci naszego autorstwa pod tytułem „Metoda żywieniowa BLW. Daj dziecku wybór”.

Z nami zawsze masz wybór i sama możesz zdecydować, co jest dla Ciebie najkorzystniejsze. Cennik spotkań i możliwości współpracy z nami waha się od 199 – 898 zł. Sama określisz i wybierzesz najlepszą dla siebie ofertę.

Oferta cenowa dotycząca kobiet w ciąży i karmiących piersią:

Kategoria I - pierwsza wizyta

180
 • Czas trwania wizyty: 60 minut

Kategoria II - konsultacja dietetyczna z dyplomowanym dietetykiem

220
 • Czas trwania wizyty: 90 minut

Kategoria III – dieta wzorcowa

480
 • W skład kategorii III płacisz za pierwszą wizytę (180 zł) oraz ułożenie wzorcowej diety dla kobiety ciężarnej bądź karmiącej (300zł)

Kategoria IV – konsultacja dietetyczna i analiza jadłospisu

480
 • W skład kategorii IV wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz analiza jadłospisu (300 zł).

Kategoria V – kompleksowa pomoc dietetyka w zakresie odchudzania Twojego dziecka

780
 • W skład kategorii V wchodzi pierwsza wizyta (180 zł) oraz ułożenie miesięcznego planu żywieniowego (600zł)

Za pierwszą wizytę/konsultację

199
 • Za pierwszą wizytę/konsultację (a nie mamy już te dłuższej za 220zł, chyba że sugerują państwo zostawić? to wtedy 249zł)

Miesięczna Kuracja

699
 • Miesięczna Kuracja

Dieta Wzorcowa

299
 • Dieta Wzorcowa

W Chorobach

349
 • W Chorobach

Wizyta Kontrolna

100
 • Wizyta Kontrolna

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

  Please prove you are human by selecting the heart.