Zachęcamy  Cię do zakupu voucherów oferowanych przez Poradnię Dietetyczną Dietosfera w Warszawie. Zyskasz cenną możliwość spotkania się i porozmawiania z dyplomowanym dietetykiem, który fachowo zajmie się Twoim problemem. Doradzi, pokaże możliwości, wesprze w trudnych chwilach diety i doprowadzi do wspólnie wyznaczonego – Twojego indywidualnego celu.

Voucher do naszej poradni żywieniowej może być także wspaniałym, uniwersalnym prezentem dla bliskiej Ci osoby, która chce zadbać o siebie – swoje zdrowie, rozpocząć racjonalne odżywianie się na co dzień, a także zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia codziennej diety, bądź trwale pozbyć się „kilogramów na plusie”. To pierwszy krok do osiągnięcia upragnionego celu, zmieniającego dalsze życie. Kolejnym krokiem – będzie już ustalenie spotkania z nami.

Kup voucher dla siebie bądź dla bliskiej Ci osoby. To doskonały prezent urodzinowy, imieninowy, na święta, ale i na każdą inną okazję. Uniwersalny i ponadczasowy. Bo o zdrowie trzeba dbać na każdym etapie swojego życia. Z nami będzie to łatwe, przyjemne i co ważne – efektywne.

Przejdź do góry