Agata przed odchudzaniem
Agata po odchudzaniu

Moja historia z odchudzaniem zaczęła się wiele lat temu. Próbowałam przeróżnych diet począwszy od liczenia kalorii, skończywszy na akupunkturze u chińskiej szamanki;) Niestety efekty były krótkotrwałe, a po nich za każdym razem pojawiał się, tak znienawidzony przez wszystkich, którzy walczą ze swoją wagą – efekt jojo. Po każdej nieudanej próbie pozbycia się zbędnych kilogramów byłam coraz bardziej sfrustrowana i traciłam nadzieję na szczupłą sylwetkę.

Pocztą pantoflową dowiedziałam się o „Dietosferze”. Postanowiłam dać sobie jeszcze jedną szansę na osiągnięcie swojej wymarzonej wagi.

Na pierwszej wizycie Pani Dietetyk przeprowadziła ze mną szczegółowy (trwający ponad godzinę) wywiad. Musiałam „wyspowiadać się” z moich nawyków żywieniowych, trybu życia, pytań było naprawdę wiele. Dostałam pierwszy plan diety na dwa tygodnie. W między czasie zrobiłam zlecone badania krwi i tarczycy. Byłam zaskoczona, tym że nie czułam głodu, potrawy były smaczne i urozmaicone. Na kolejne wizyty chodziłam co dwa tygodnie, na każdej Pani Dietetyk dokładnie sprawdzała moje postępy (ew. wyłapywała małe grzeszki;)). Z niecierpliwością czekałam na kolejne plany diety. Najważniejsze było dla mnie to, że brane były pod uwagę były moje zachcianki i to na co w danej chwili miałam ochotę. Zaskoczeniem było dla mnie to, że przed wyjściem do restauracji, czy wyjazdem na wakacje analizowane było menu danego miejsca i dzięki temu mogłam spróbować wielu potraw bez obaw, że moje postępy w odchudzaniu zatrzymają się.

Po niecałym roku stosowania programu żywieniowego zaproponowanego mi przez Dietosferę, mogę pochwalić się utratą ponad 30 kilogramów i ubraniami mniejszymi o kilka rozmiarów.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Please prove you are human by selecting the plane.