Beata przed metamorfozą
Beata po metamorfozie

Mam na imię Beata.

Jeszcze ponad dwa lata temu ważyłam około 120 kg.
Do Dietosfery trafiłam za namową mojej koleżanki z pracy, która pięknie schudła pod opieką dietetyczną Pani Magdaleny Jarzynki – Jendrzejewskiej.

Koleżanka namawiała mnie abym skorzystała z pomocy dietetyka, kiedy ja z entuzjazmem opowiadałam o swoich przygotowaniach do operacji bariatrycznej, której termin został ustalony na dzień moich czterdziestych pierwszych urodzin.

2 września 2016 roku rozpoczęłam dietę, na pierwszym spotkaniu z Panią Magdaleną Jarzynką- Jendrzejewską zostałam niezwykle ciepło przyjęta, wysłuchana o moim stylu życia, przyzwyczajeniach i przebytych dietach cud. Początek diety był trudny, lecz dzięki Pani Magdzie wytrwałam, jeden dzień, drugi, trzeci… do dnia dzisiejszego. Wizyty w poradni dawały mi siłę, Pani Magda drobiazgowo analizowała wyniki pomiaru, służyła poradą nie tylko w zakresie diety – psycholog i dietetyk w jednym, następnie wspólnie ustalałyśmy jadłospis na kolejne tygodnie. Ustalanie jadłospisu rozpoczynało pytanie „ czym mogę Panią porozpieszczać?”, otrzymałam świetne przepisy na szybkie potrawy o nowych smakach i przyzwolenie na słodką przekąskę do kawy  (oczywiście o odpowiedniej wartości kalorycznej ). Wyjazdy wakacyjne, czy też przewidziane imprezy również były omawiane pod kątem diety, wskazówki świąteczne niezwykle cenne przy diecie otrzymywałam przed każdymi świętami. W dzień moich czterdziestych pierwszych urodzin zamiast pobytu w szpitalu i operacji świętowałam już mały sukces w czerwonych szpilkach, które są symbolem mojej przemiany.

Teraz ważę 40 kg mniej i jestem ogromnie wdzięczna Pani Magdzie za wspaniałą fachową opiekę,
motywację i pomoc w osiągnięciu mojego osobistego sukcesu.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Umów się na spotkanie!

    Please prove you are human by selecting the star.