Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu!" - książka

Dziennik diety

Przedstawiamy Wam, nasze „dziecko” – dopracowane do ostatniego szczegółu! „Dziennik Diety. Szczuplej dzień po dniu” to książka, która powstała w oparciu o doświadczenie i potrzeby Pacjentów. Przed Wami opracowany przez zespół Dietosfery, opatrzony praktycznymi radami profesjonalny dziennik do notowania przebiegu diety! Dziennik ten pasuje do wszystkich sposobów odżywiania, jakie obierzesz na drodze do wymarzonej figury. Wraz z nim otrzymasz niezbędne wskazówki, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał tego niezwykle skutecznego narzędzia do walki z niechcianymi kilogramami!

Od poniedziałku się odchudzam!

Zacznę od poniedziałku… Po świętach, od Nowego Roku, schudnę na wiosnę! Brzmi znajomo??? A potem mijały kolejne poniedziałki, święta, a nawet lata, zanim kolejny raz stanęłaś przed lustrem i na widok rozkosznych rubensowskich fałdek z przekonaniem obiecałaś sobie: "Od poniedziałku biorę się ostro za siebie!". A kiedy już udało Ci się dziarsko wkroczyć na nową, lżejszą drogę życia, mur konsekwencji padał w starciu z "najbardziej kuszącym kawałkiem serniczka", jaki widziałaś w życiu. Niestety, bez odpowiedniej motywacji nawet sądowy zakaz zbliżania się do jedzenia nie jest w stanie uchronić Cię od kalorycznych grzeszków w trakcie diety - musisz bowiem spojrzeć nie tylko w lustro, ale i prawdzie w oczy!

Największą przeszkodą na drodze do swojej wymarzonej sylwetki jesteś Ty!

Dobra motywacja, żelazna konsekwencja i silna wola. Naprawdę tylko tyle trzeba, by wprowadzając w swoje życie nowe, lepsze nawyki żywieniowe i codzienną dawkę ruchu, osiągnąć w zdrowym tempie swoją wymarzoną wagę! Koniec z naiwną wiarą, że pewnego dnia ktoś odkryje cudowny sposób na to, by "schudnąć dziesięć kilo w czterdzieści osiem godzin, dużo jedząc i wcale nie ćwicząc". Zamiast tego wybierz odpowiednią dla siebie dietę i… przechytrz samą siebie!

Załóż dziennik diety!

Badania dowiodły, że osoby, które prowadziły zapiski dotyczące przebiegu odchudzania, osiągały aż o 50% lepsze wyniki od tych, które ich nie robiły! Dlaczego? Ponieważ codzienne notatki pozwalają lepiej poznać i kontrolować swoje zachowania żywieniowe, zdiagnozować szkodliwe przyzwyczajenia i największe słabości, ale przede wszystkim dokumentować kolejne sukcesy! To właśnie odnotowane przez Ciebie drobne wygrane nad tuczącymi pokusami i cudowne chwile radości po wejściu na wagę będą najlepiej motywować Cię do dalszej pracy nad swoim ciałem i pomogą przetrwać gorsze chwile podczas odchudzania.

Nie czekaj na kolejny poniedziałek! Zacznij chudnąć już dziś!

Przed Tobą opracowany przez zespół znanych i doświadczonych dietetyków, opatrzony praktycznymi radami profesjonalny dziennik do notowania przebiegu diety! Dziennik ten pasuje do wszystkich sposobów odżywiania, jakie obierzesz na drodze do wymarzonej figury. Wraz z nim otrzymasz niezbędne wskazówki, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał tego niezwykle skutecznego narzędzia do walki z niechcianymi kilogramami!

Recenzje:

menopauza.pl; 2012-06-25

Dziennik diety to absolutna podstawa każdej rozsądnie odchudzającej się kobiety! Badania wykazują, że kobiety prowadzące regularny rozrachunek posiłków chudną o wiele lepiej, niż te, które zdają się na diety gazetowe.

Dziennik ten to książka niezwykła – oprócz cennych informacji zdrowotnych motywuje do działania dzień po dniu, tydzień po tygodniu. Wyznacza Ci gotowe cele, które musisz zrealizować w danym tygodniu, a potem odpytuje z dietetycznego rachunku sumienia.

Książka ta zastępuje dietetyczkę, tłumaczy, dlaczego pewne pokarmy są korzystne dla Ciebie, a inne nie. Uczy rozsądnego odżywiania, zdrowego podejścia do jedzenia i kalorii, planowania posiłków. Zachwyciła mnie przyjemnie podanymi informacjami o zamiennikach jedzenia, “trikami” dnia, tym, że zachęca do ćwiczeń i ma kompleksowe podejście do procesu odchudzania: dba zarówno o ciało, jak i ducha.

Książka jest bardzo osobista: prowadzimy w niej notatki, zapisujemy uwagi, możemy podkreślić sobie wybrane aforyzmy. Jest bardzo kolorowa i ciepła wizualnie – już samo to sprawia, że czujemy się lepiej, bardziej pozytywnie nastawieni do odchudzania. Osoby autorek, uznanych dietetyczek, budzą zaufanie i gwarantują rzetelne podejście do tematu.

Książka kryje w sobie wiele niespodzianek, a wszystkie są przyjemne. Jest rzeczą wyjątkową na polskim rynku – książką, która pracuje razem z Tobą. Aż się chce odchudzać!

 SHAPE; 2012-05-07

Dziennik diety należy do najskuteczniejszych „narzędzi" odchudzających, bo umożliwia wgląd w menu i jego weryfikację. Dotąd brakowało jednak przystępnych publikacji z gotowymi arkuszami do rejestrowania posiłków. Książka przygotowana przez dietetyczki z firmy Dietosfera.pl oferuje jednak znacznie więcej - oprócz formularzy na 12 tygodni kuracji, znajdziesz w niej też m.in. lekkie przepisy, dietetyczne triki, propozycje superproduktów, zadania do wykonania, plan treningów itp., czyli kompletny program odnowy sylwetki.