Monika Stromkie-Złomaniec

Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk

Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk ze sportowym akcentem.Ukończyła dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i podyplomowe studia z zakresu żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Doświadczenia z praktyk w warszawskich szpitalach, poradniach dietetycznych, Instytucie Żywności i Żywienia oraz z prywatnej działalności skutecznie zamienia na ubywające kilogramy i lepsze samopoczucie Pacjentów.

Mama, która we współpracy z firmami zajmującymi się produkcją żywności dla niemowląt i małych dzieci pomaga na forach odnaleźć się w gąszczu zagadnień związanych z żywieniem najmłodszych. Zajmuje się także bilansowaniem diet dla osób chorych, m.in z nadciśnieniem, podwyższonym cholesterolem, z zaburzeniami hormonalnymi oraz chorobami tarczycy (w tym Hasimoto).

Uważa, że nowatorskie podejście do diety pozytywnie motywuje do jej stosowania. Dlatego nie boi się nowości kulinarnych i niebanalnych składników w swoich potrawach. Inspiracji szuka w wiosennym ogrodzie, codziennym życiu i na niezliczonych stronach internetowych, które weryfikuje posługując się zdobytą w zawodzie dietetyka wiedzą.

Przyjmuje w placówce na Al. Jana Pawła II.